Подкатегорија:
                   
544 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gitarski pojacalo fender 212r

se prodava gitarski pojacalo fender 212r mnogu dobro socuvan so dve ...


250 €
или предлог цена
03 јул 18:26gitarski pojacalo Fender 212R

se prodava gitarski pojacalo fender 212r mnogu dobro socuvan vo odl...


200 €
или предлог цена
03 јул 18:19Apex Big Bottom C2 Bass Compressor

Prodavam super zacuvan Apex Big Bottom C2 sidechain compressor za bas...


250 €
или предлог цена
03 јул 11:062 prazni ktii za po dve 15 ki

Izraboteni profi od medijapan vodootporen materijal


1 €
или предлог цена
01 јул 09:00Prodavam kabli

Prodavam kabli koristeni vo odlicna sostojba. Na sekoja slika si pis...


333 €
или предлог цена
30 јун 21:58MEGAFONI za MITINZI vo ZEC

Poveke od 10 vrsti na megafoni na lager vo zec electronic so ceni za ...


1 МКД
или предлог цена
30 јун 08:37Electro voice 12l za dynacord forum line f12cwh

Electro voice 12l za dynacord forum satelitite f12cwh.top sostojba.


9.000 МКД
или предлог цена
24 јун 13:28Se prodavaat zvucnici dinakord

Продавам топ звичници за секаква намена 12ки B&C 400w ПЕРФЕКТЕН Т...


18.000 МКД
или предлог цена
21 јун 09:06b&c de750 za dynacord forum line xa2 kutii rcf

b&c de750 2" drajver za dynacord forum line xa2 kutii rcf odgovaraat...


По Договор
или предлог цена
16 јун 01:354 trosistemski prazni kutii

Ocuvani za 15 ka 8 ka I tviter horna


1 €
или предлог цена
15 јун 14:39Prodavam novi Dynacord zvucnici

Prodavam novi zvucnici Dynacord F 150, povekje informacii na telefon


5 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Опрема за музички инструменти / Озвучување

15 јун 00:08Барам да купам по едно парче од следните звучни кутии...

Барам да купам по едно парче од следните звучни кутии... Wharfedal...


По Договор
или предлог цена
08 јун 10:39Se prodavaat zvucnici

Se prodavaat zvucnici


1 €
или предлог цена
05 јун 07:32Band Pass Subwoofer Nov

Band Pass Subwoofer Nov 12inch P.Audio


200 €
или предлог цена
01 јун 09:36Se prodava cel set ozvucuvanje

12ki 2x400 watts - 8/4 omh 2x5metri kabli 2 novi stalki Mikseta EU...


550 €
или предлог цена
31 мај 11:17Zvucnici za PC

Prodavam zvucnici Genius za kompjuter koristeni 1 mesec


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 16:41Zvucnici, sateliti, Electro Voice zx4

Zvucnici EV.ZX4


700 €
или предлог цена
29 мај 21:33YAMAHA ZVUCNICI 500W

YAMAHA ZVUCNICI S115V so STALKI 500W made in USA. TEL: 0707878...


1.000 €
или предлог цена
26 мај 22:59Canoni maski zenski

Canoni zenski maski 3 vrsti od 80denari do 200denari zavisi koji...


150 МКД
или предлог цена
26 мај 18:19Wharfedale pro delta x12 ( само една кутија )

Имам само една кутија Звучникот е нов и неупотребуван Цената е 190...


190 €
или предлог цена
26 мај 14:19Kablovi za zvusnici i za mikrofoni

Gumeni kabli za zvusnuvi emek 4x2.5 2x2.5 2x1.5 silikonski 2x...


3 €
или предлог цена
21 мај 09:50CELESTION ENGLAND озвучување ИТНО!!!

ИТНО! 2 x Дуплу басови со 2х18” во една кутија. 4 х Fullrange 3-way ...


1 €
или предлог цена
19 мај 09:10Zvucnici

Zasiluvac na zvuk Technics SA-DX950, Zvucnici Jamo X510,100/140W(5)i...


500 €
или предлог цена
04 мај 09:05Prazni kutii za 15 10 horna

Maks Ruma kutii


1 €
или предлог цена
03 мај 13:10Kufer za mikseta zek I t n

Sirina 64 dlabocina 54 visina 24


1 €
или предлог цена
03 мај 13:0502 мај 16:06Se prodavaat profesionalni zvucnici

Zvucnicite se prodavaat GBL


550 €
или предлог цена
02 мај 12:34Беринџер базбиној 18ки 1400 вати активни

Br.078 766 672


5 €
или предлог цена
01 мај 20:25rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za dynacord

***novi*** Rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za f5 I f150


180 €
или предлог цена
01 мај 20:11Ozvucuvanje za avtomobil

Ozvucuvanje za avtomobil malku koristen


12.000 МКД
или предлог цена
30 апр 18:28BAS BINOVI

Prodavam polovni no dosta socuvani bas binovi so soliden zvuk.Cena po...


9.500 МКД
или предлог цена
26 апр 09:35Electro voice evx180 za dynacord xa

Electro voice evx180B posledniot model 18 inci 600w so 1200W basovi...


По Договор
или предлог цена
25 апр 10:24ZVUCNICI

ЗВУЧНИЦИ 250W +41799457124 НА VIBER 078-307-878 MKD


20.000 МКД
или предлог цена
19 апр 15:014M NOV KABEL SO ODLICEN KVALITET ZA GITARA, SINTISAJZER

PRODAVAM 4M NOV KABEL SO ODLICEN KVALITET ZA GITARA, SINTISAJZER.


650 МКД
или предлог цена
18 апр 21:45Dynacord power mate 1600-3

Dynacord power mate 1600-3


2.100 €
или предлог цена
14 апр 09:00Dynacord SL2400 и RCF BASS 8015 AS II

Se prodava: 2x 1000W RCF Sub 8015 AS II 1x Dynacord SL2400 2x1200W ...


1.800 €
или предлог цена
08 апр 14:02Dynacord, Ev, Rcf, FBT, FX12.... POVOLNO

Prodavam zvuchnici po mnogu povolni ceni. *** IMAM I PRAVENI KUTII Z...


1 €
или предлог цена
06 апр 11:33Proel

Proel


400 €
или предлог цена
03 апр 22:29ZVUCNICI DYNACORD

Prodavam zvucnici Dynacord. Zvucnicite se po dve 12ki vo kutija i se ...


8.500 МКД
или предлог цена
03 апр 13:55Bez zhichen (UHF)za Gitara, Sintisajzer

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


60 €
или предлог цена
02 апр 20:16Страна 5 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам