Подкатегорија:
                   
539 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HS1314

Aluminum horn speaker with driver and 100V transformer. - RMS power:...


96 €
или предлог цена
24 дек 08:49HORN NOBELL H1-7050 T5134/M CELESTION

Horn Type: Exponential Radiation Pattern: 50º x 70º Cut-off Frequen...


25 €
или предлог цена
24 дек 08:47Faital PRO WG141

Type Plane Wave Guide Throat Diameter 36.5 mm (1,4 in) Frequency Ra...


122 €
или предлог цена
24 дек 08:45HS1015

Aluminum horn speaker with driver and 100V transformer. - RMS powe...


73 €
или предлог цена
23 дек 13:08KHD280 MASTER AUDIO

ABS horn - Dimensions: 280*210mm - Recessed depth: 135mm - S...


28 €
или предлог цена
23 дек 13:07KHD239 MASTER AUDIO

ABS horn - Dimensions: 239*180mm - Recessed depth: 115mm - Sui...


18 €
или предлог цена
23 дек 13:04KHD225 MASTER AUDIO

ABS horn - Dimensions: 225*225mm - Recessed depth: 155mm - S...


23 €
или предлог цена
23 дек 13:02KHD200 MASTER AUDIO

ABS horn - Dimensions: 200*150mm - Recessed depth: 95mm


16 €
или предлог цена
23 дек 13:00KHD195 MASTER AUDIO

ABS horn - 1" threading - Dimensions: 195*155mm - Recessed depth...


14 €
или предлог цена
23 дек 12:58KHD164 MASTER AUDIO

ABS horn - Dimensions: 164*135mm - Recessed depth: 54 mm


14 €
или предлог цена
23 дек 12:55KHD151 MASTER AUDIO

ABS horn - 1" threading - Dimensions: 150 x 150 x 245 mm.


16 €
или предлог цена
23 дек 12:53KHD250 MASTER AUDIO

ABS horn - 1" threading - Dimensions: 250*250mm - Recessed depth...


16 €
или предлог цена
23 дек 12:48Master Audio Horn KHD127

Round horn – Outer diameter: 127 mm – Depth: 76 mm


11 €
или предлог цена
23 дек 12:43TWEETER HF103 FAITAL PRO

Nominal Impedance 8 Ohm Minimum Impedance 6.8 Ohm AES Power Handl...


121 €
или предлог цена
22 дек 13:49TWEETER HF146 FAITAL PRO

Nominal Impedance 8 Ohm Minimum Impedance 6.8 Ohm AES Power above 0...


268 €
или предлог цена
22 дек 13:45TWEETER HF109 FAITAL PRO

Nominal Impedance 8 Ohm Minimum Impedance 6.8 Ohm AES Power Handlin...


144 €
или предлог цена
22 дек 13:42TWEETER FAITAL PRO HF107

Nominal Impedance 8 Ohm Minimum Impedance 6.8 Ohm AES Power Handlin...


156 €
или предлог цена
22 дек 13:40Faital PRO HF108

Nominal Impedance 8 Ohm Minimum Impedance 6.8 Ohm AES Power Handlin...


178 €
или предлог цена
22 дек 10:45Faital PRO HF111

Nominal Impedance 8 Ohm Minimum Impedance 6.6 Ohm AES Power Handlin...


91 €
или предлог цена
22 дек 10:43Faital PRO HF105

Nominal Impedance 8 Ohm Minimum Impedance 6.7 Ohm AES Power Handl...


112 €
или предлог цена
22 дек 10:231.3’’ SOFT DOME TWEETER LAVOCE

Loudspeaker type High - Dome tweeter Category of diameter 2 inch / 5...


25 €
или предлог цена
22 дек 09:38Tweeter FAITAL PRO HF100

Nominal Impedance 8 Ohm Minimum Impedance 7 Ohm AES Power Handling ...


58 €
или предлог цена
22 дек 09:20ZVUCNIK

Најмоќниот 15inchen звучник со вграден акумулатор до 48 часа батери...


6.999 МКД
или предлог цена
16 дек 23:26Karaoke zvuncik so 2 bezzicni mikrofoni

Karaoke so razlicni modovi I priklucoci, 2 bezzicni mikrofoni vo pake...


9.900 МКД
или предлог цена
16 дек 18:04Karaoke zvucnik so bezicen mikrofon

Zvucnikot moze da se vide vo Ni-Com Trejd Kavadarci www.nikomtrade.c...


5.500 МКД
или предлог цена
16 дек 18:04Zvucnici Proaudio 12ki i 15ki i JVC Ekvilajzer Ekstra Cena

**** Profesionalno ozvucuvanje za kafici, lokali, kafeterii.Se prdoav...


14.000 МКД
или предлог цена
14 дек 07:51vufer aktiven kicker za chrysler

prodavam vufer kicker aktiven za chrysler made in usa vo ispravna sos...


3.500 МКД
или предлог цена
13 дек 21:59NOVI BAS BINOVI I SATELITI

Prodavam novi basovi i sateliti. Basovite se 18ki Usblaster 600W rms ...


1.000 €
или предлог цена
09 дек 10:20Zvucnici / звучници EV

PRDAVAM ZVUCNICI EV, INFORMACII NA: Viber 070/574-936 (Dimitar) Ili ...


350 €
или предлог цена
08 дек 11:14Dynacord f1153 forum line

Dynacord f1153 vo fabricna sostojba originalni drajveri nepopravani ....


1.500 €
или предлог цена
08 дек 08:16SE PRODAVA SONY SISTEM KAKO NOVO !!!!!!!

Se prodava sistem sony vo ispravna sostojba kako novo e.Sodrzi radio ...


По Договор
или предлог цена
06 дек 11:35Prodavam komplet ozvucuvanje PROEL

Speaker 4 x 250w so zidni drzaci , Bass 2x600w , zasiluvac i mikseta.


1.990 €
или предлог цена
01 дек 16:51ZVUCNICI

Razglasni zvucnici 12" FBT Jolly 12b 250 evra Peavey pro 12 (so cel...


250 €
или предлог цена
30 ное 16:14OBERTON DYNACORD EV - ZEC NOVO !!!

Prodazba na novi komponenti koi se pod golemiot brend Elektro Voice -...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 20:54Surround system -Canton marka

Se prodava Surround System canton 5+1 odlicen kvalitet max zacuvani d...


1 €
или предлог цена
26 ное 18:30Se prodava profesionalen vokalizer

Odlicno socuvan vokalizer Tc Helicon one touch. Vokalizerot e skoro n...


280 €
или предлог цена
22 ное 11:51Prodavam Montarbo i snagatori

Prodavam mikseta Montarbo i povekje snagatori, Montarboto e 200 vati,...


1 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Опрема за музички инструменти / Озвучување

21 ное 17:38Изнајмување на професионално озвучување

Се изнајмува професионално озвучување Звучници 15'' X 2 со миксета 1...


1.900 МКД
или предлог цена
15 ное 09:21Mikseta Yamaha i zvucni kutii

Prodavam mikseta yamaha emx5016cf 2x500w,so dva procesora,i zvucni ku...


800 €
или предлог цена
10 ное 19:12Bluetooth Zvusnik Speaker

LED Bluetooth Zvusnik Speaker USB TF FM Radio Line In AUX ...


1.500 МКД
или предлог цена
10 ное 17:06Страна 7 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам