Подкатегорија:
                   
538 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

v-tac bluetooth zvcnik 6.5 inci

prodavam V-tac 6.5 inci bluetoooth zvucnik so litiumska baterija (5 c...


1.200 МКД
или предлог цена
02 ное 19:35Jbl sr4719x srx serija profesionalni

Pro serija na jbl srx serija Sr4719x na lager 4 dupli 18ki vo origi...


18 окт 13:34!! РАЗПРОДАЖБА!!

Звучник со впечатлив дизајн кој ќе ја направи вашата забава незаборав...


5.000 МКД
или предлог цена
14 окт 15:39YAMAHA HS-5 Active Studio Monitor Speaker

NOV YAMAHA HS-5 Active Studio Monitor Speaker Imame crn i bel zvucni...


200 €
или предлог цена
04 окт 12:33ОЗВУЧУВАЊЕ И ОСВЕТЛУВАЊЕ

2 х 15ки сателити 2 х 18ки басови 1 х појачало 2 х светла moving ...


1.400 €
или предлог цена
30 сеп 12:01Pojacalo JVC CD player i Logitech THX

Na pojacaloto si rabotat dvata izlezi i eqilajzerot,cd najcesto cita ...


3.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 13:48Zvucnici Dynacord DT83

Zvucnici par Dynacord DT83 Dvosistemski, dokazan kvalitet. fabric...


200 €
или предлог цена
28 сеп 22:17JBL PLAFONSKI ZVUCNICI

Se prodavaat 1 golem i 2 pomali JBL PROFESIONAL plafonski ugradni zvu...


500 €
или предлог цена
01 сеп 12:59BASOVI 18ki USBLASTER NOVI

Se prodavavaat basovi 18ki usblaster nikogas neupotrebeni sto moze da...


800 €
или предлог цена
26 авг 13:54Zvucnik 15' satelit

Prodavam 4 zvuvnici 15" bas so driver .marka GSP Cenata e za parce. S...


150 €
или предлог цена
24 авг 18:02Adam Audio T7V

Нови Adam Audio T7V пар многу малце користени како нови нема ни гребн...


23.500 МКД
или предлог цена
23 авг 14:05Барам да купам RCF l15p-200/ak

Барам да купам RCF l15p-200/ak..... БАРАЈТЕ МЕ НА ВИБЕР ...077 498 05...


По Договор
или предлог цена
23 авг 06:01Zvucnici

Zvucnici RCF 15 500w eden Barajte na ovaj broj o77 615 451 marjan ako...


1 €
или предлог цена
21 авг 12:09Zvucnici komplet so se stalki

Zvucnici RCF 15 500w eden Barajte na ovaj broj o77 615 451 marjan ak...


400 €
или предлог цена
21 авг 12:09Zvucnici za vo Avtomobil

Zvucnici novi za vgraduvanje ,perfomansite gi imate na slikata


1.500 МКД
или предлог цена
20 авг 19:47Razdelnik za zvucnici switch

Razdelnik za zvucnici so prekinuvaci


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 19:46NOVI ABA NS-904 - 4" Dual Cone Door Mounting Speaker System

Novi ne koristeni Zvusnici od 50 Watt Max. ABA NS-904 - 4" Dual Cone ...


1.000 МКД
или предлог цена
16 авг 16:44Dynacord fx12 prazni kutii

Prazni kutii dynacord fx12


300 €
или предлог цена
15 авг 12:44Zvucnici 100v

Novi 100v zvucnici .


700 МКД
или предлог цена
31 јул 13:12Dynacord

4 Basa 18 4 Satelit 15/3 2 Satelit 12/2 2 Satelit 12/3


1 €
или предлог цена
27 јул 17:02Dynacord

4 Basa 18 4 Satelit 15/3 2 Satelit 12/2 2 Satelit 12/3


1 €
или предлог цена
27 јул 16:59Zvucnik Bas

Basovi Biema 18 500 evra par ispravni


500 €
или предлог цена
03 јул 21:41Karaoke zvucnik so mikrofon Manta 5027 Nerio

Moze da se vide vo Ni-Com Trejd Kavadarci www.nikomtrade.com FB: Ni...


11.990 МКД
или предлог цена
22 јун 18:39Komplet stallki futroli i stalka za mixet

071440944 160€


1 €
или предлог цена
20 јун 14:58Prodavam muzicki sistem

Muzickiot sistem ne e koristen mnogu. Odlicno e zacuvan. Totalno fu...


500 €
или предлог цена
19 јун 17:13ground zero vufer

se prodava vufer ground zero radioactive gzrw12 440rms Ispraven moze...


4.000 МКД
или предлог цена
09 мај 19:23clarion xr2120 monoblok

se prodava monoblock pojacalo clarion xr2120 1x570rms 2 ohm stable 7...


5.500 €
или предлог цена
09 мај 19:21zvucnici jbl

jbl p562 165w 55rms 13cm golemina so fabricni skretnici napomena f...


1.500 €
или предлог цена
09 мај 13:20vufer i pojacalo

vufer magnat 12ka 1200watt Pojacalo pyle made in usa 4kanali 1000wat...


6.500 €
или предлог цена
09 мај 13:18alpine pojacalo 1000watt

alpine pojacalo 2 kanali 1000watt napomena pojacaloto raboti samo na...


1.500 €
или предлог цена
09 мај 13:16jbl vufer i pojacalo

Pojacalo JBL Club 704 4kanali (1000watts) Vufer JBL s2 1224ss so fab...


10 €
или предлог цена
09 мај 13:12elipsi zvucnici

elipsi 3 sistemski tevion 150watt 75rms Cena 1800den info na fb Ozv...


1.800 €
или предлог цена
09 мај 08:28vufer i pojacalo

axton vufer tuba 500watt hellfire pojacalo 550watt 2 kanali Komplet...


4.000 €
или предлог цена
09 мај 08:24vufer

carpower vufer 12ka 2namotki 4+4ohm 660rms Info na fb Ozvucenje MK...


10 €
или предлог цена
09 мај 08:21vufer i pojacalo

vufer crunch fatboy 1400watt 400rms 12ka Pojacalo kenwood kac 6405 4...


10 €
или предлог цена
09 мај 08:20ozvucenje za vo kola

prodavam vuferi pojacala radia elipsi zvucnici kondenzatori itn Za...


101 €
или предлог цена
09 мај 08:15PRODAVAM ZVUCHNICI

Se prodavaat par zvuchnici ELIPSI od 200W i 4 oma, bukvalno novi., 15...


1.000 МКД
или предлог цена
06 мај 16:29Ресивер

Продавам ресиверAKG UHFSR40 diversity со фрекфенција 812 MHz.


100 €
или предлог цена
05 мај 00:45Harman Kardon Allure Portable (AMAZON ALEXA VOICE SERVICE)

Se prodava nov harman kardon allure portable full pakuvanje kako nov ...


200 €
или предлог цена
01 мај 20:04TEHNICS Digital Sound Processor SH-GE90

Se prodava TEHNICS Digital Sound Processor SH-GE90 povekje info tel: ...


250 €
или предлог цена
01 мај 20:04Страна 8 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам