Подкатегорија:
                   
191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 36kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:30USB to MIDI kbel

Prodavam USB to MIDI kabel......


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30Roland percussion Sound Module TD-10

Se prodava Roland V-Drums Sound Module TD-10 https://www.roland.co...


11.990 МКД
или предлог цена
Вчера 18:03Prodavam 12 Sajli za Sigurnosno Zakacuvanje i sl.

Sajli za sigurnosno zakacuvanje za reflektori i slicno 12 parcinja 50...


50 €
или предлог цена
Вчера 14:54PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:18BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN ZVUCNIK.

BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN-AKUMULATORSKI(KARAOKE)ZVUCNIK,'MES...


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:18Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


100 МКД
или предлог цена
08 авг 13:56Gitarski Pedali / Гитарски Педали

Mooer Micro Looper - 4000den TC Electronic The Prophet Digital Del...


По Договор
или предлог цена
06 авг 16:34Kufer za elektricna gitara

Tvrd kufer za elektricna gitara vo odlichna sostojba. Cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 12:37Elektronscha skretnica Behringer

super sostojba, so vgraden limiter


80 €
или предлог цена
06 авг 11:37Pult K&M

Prodavam pult za noti marka K&M,vo odlicna sostojba. Telefon za kont...


2.000 МКД
или предлог цена
05 авг 14:32EMG aktivna elektronika

EMG PRO SA - prewired pickguard + pickups (black) identicen so DG20 D...


220 €
или предлог цена
04 авг 22:20Kabelcinja za dalinski AKG SHURE SENNHEISER LINE6 THE T.BONE

izrabotuvam sekakov vid na pretvaraci za dalinski. -Pretvaraci od Sh...


1.000 МКД
или предлог цена
04 авг 14:56Skretnici Mc Farlow

Skretnici za golemi zvucnici za razglas i svadbi.


1 €
или предлог цена
03 авг 20:03Stalka za klavijatura

Nova


1.500 МКД
или предлог цена
03 авг 13:25Stega za klarinet, metalna Oleg Olegature

Stegata e skroz nova i neupeotrebuvana, kupena vo Amerika, americki b...


6.000 МКД
или предлог цена
03 авг 09:21Zici za gitara

Se prodavat zici za gitara 12-ki na lager ima 10 kompleti. ...


500 МКД
или предлог цена
29 јул 22:01Se prodava stalka za harmonika.

Stalkata sluzi za drzenje na tezinata na harmonikata


90 €
или предлог цена
29 јул 10:46Prodavam kufer za sintisajzer

Prodavam kufer za sintisajzer Korg PA 800 Info na telefon 070787489 i...


65 €
или предлог цена
29 јул 06:53Yamaha DTXLORER

Се продаваат електрични тапани Yamaha DTXLORER(Германски) , со акусти...


300 €
или предлог цена
28 јул 15:30Futrola za sajzer GEWA

Продавам квалитетна футрола за синтисајзер на Гева. Футролата е со ди...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
28 јул 09:20Peavey 2 button footswitch

Двонасочен ножен прекинувач Peavey без LED одговара: Peavey Class...


По Договор
или предлог цена
27 јул 09:18Torba za spider stalka

Торба за носење Торба за транспорт и складирање на штандови за таст...


25 €
или предлог цена
27 јул 09:18NOVATION LAUNCH KEY 25

NOVATION LAUNCH KEY 25 Mnogu malku koristen Socuvan kako nov


4.500 МКД
или предлог цена
26 јул 12:26Prodavam stalki K&M za zvucnici , mikrofoni,...

NOVI !!! Stalci za mikrofoni, zvucnici K&M so torbici EV, Stalci za...


По Договор
или предлог цена
26 јул 08:10kufer od ibanez bas gitara orginal.

kufer od ibanez bas gitara orginal.


1 МКД
или предлог цена
25 јул 19:13Tjuner tuner stimer za gitara bas violina штимер

Штимер тјунер, со LED дисплеј, за гитара (електрична, акустична, бас)...


490 МКД
или предлог цена
25 јул 14:59stalki K&M, torbici Ev, kuferi,.....

prodavam oprema stalc i: za zvucnici,sintisajzeri, 1,2 mikrofoni, su...


По Договор
или предлог цена
24 јул 16:37Prodavam muzicka oprema, povolno

stalki k&m pro, shure sm58 /on off/,kuferi za klavijaturi gator so tr...


По Договор
или предлог цена
24 јул 16:36Акустични Сунѓери

Се продаваат сунѓери акустични,парчиња 5 со различна димензија и пома...


3.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:44Гитарски Процесор Korg AX1500G

Се продава потполно исправен гитарски процесор Korg Tone Works AX150...


7.000 МКД
или предлог цена
24 јул 06:58Prodavam kuferce (aktovka) pogodno za kabli, mikrofoni i dr.

Prodavam kuferce (aktovka) pogodno za kabli, mikrofoni i dr...


20 €
или предлог цена
23 јул 15:41nord 73 Hard case ( 078 447 987 )

Se prodava Hard case za nord 73 078 447 987


230 €
или предлог цена
22 јул 17:21Kronos 2 Hard case ( 078 447 987 )

Se prodava Hard case za Kronos 2. 078 447 987


250 €
или предлог цена
22 јул 17:20Se prodava

Kutija za instrumenti


5.000 МКД
или предлог цена
22 јул 17:18Prodavam gramafon Gemini XL500 ll

Prodavam gramafon vo odlicna sostojba model Gemini XL500 ll Mozna za...


300 €
или предлог цена
22 јул 13:01Se prodava kufer za muzicki instrument-sintisajzer

Se prodava nov kufer za muzicki instrument, proizvodstvo vo Makedonij...


3.000 МКД
или предлог цена
20 јул 18:47Tapani bariton indijanki rototonki Sonor

Sonor Tapani indijanki rototnki baritoni


11.111 €
или предлог цена
20 јул 17:15Volume i Expression Pedal Korg XVP-20

Pedalot e kupen nov, mnogu malku koristen i e vo besprekorna sostojb...


120 €
или предлог цена
20 јул 12:25Kabel za gitara 10m

Kvaliteten kabel za gitara 10m.


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 09:25Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам