Подкатегорија:
                   
189 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kufer za klasična gitara

Vo odlična sostojba,kvalitetna izrabotka.Kuferot e za klasična gitara


4.000 МКД
или предлог цена
12 јун 12:59Kufer za zvucnici

Se prodavaat kuferi pogodeni za cuvanje zvucnici ili drugi muzicki in...


250 €
или предлог цена
10 јун 12:45Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
09 јун 16:08Dynacord DSP 260 - Skretnica

Mains Voltage: 100-240 VAC 50-60 HzPower Consumption: 25WAnalog Input...


650 €
или предлог цена
08 јун 19:34Zvucna karta M-Audio Delta 1010LT

Prodavam zvucna karta M-Audio Delta 1010LT. Za poveke informacii poba...


130 €
или предлог цена
06 јун 23:58Tjuner tuner stimer za gitara bas violina штимер

Штимер тјунер, со LED дисплеј, за гитара (електрична, акустична, бас)...


490 МКД
или предлог цена
06 јун 22:49NOV metalen stalak za mikrofon za na rabotna masa

Nov metalen,funkcionalen stalak za na rabotna masa...Stalakot odi vo ...


1.200 МКД
или предлог цена
06 јун 19:31Prodavam muzicka oprema, povolno

stalki k&m pro, shure sm58 /on off/,kuferi za klavijaturi gator so tr...


По Договор
или предлог цена
04 јун 23:35stalki K&M, torbici Ev, kuferi,.....

prodavam oprema stalc i: za zvucnici,sintisajzeri, 1,2 mikrofoni, su...


По Договор
или предлог цена
04 јун 23:34Zici za gitara

Se prodavat zici za gitara 12-ki na lager ima 10 kompleti. ...


500 МКД
или предлог цена
03 јун 09:17PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
03 јун 00:54BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN ZVUCNIK.

BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN-AKUMULATORSKI(KARAOKE)ZVUCNIK,'MES...


По Договор
или предлог цена
03 јун 00:54Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


50 €
или предлог цена
02 јун 11:49Куфер за хармоника

Функционален, 56 Х 50 цм.


900 МКД
или предлог цена
01 јун 16:01ПРОДАВАМ ЕФЕКТ BOSS DM-100

Функционален, исправен со оглед на годините во добра состојба.


13.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:01BEHRINGER UMC1820

Звучна карта во одлична состојба набавена пред 2 месеци ретко користе...


250 €
или предлог цена
01 јун 11:23Fender 2-Buttons Footswitch Channel

Продавам двоканален Фендер фотсвич


25 €
или предлог цена
31 мај 07:19Zici za viola, жици за виола 4/4 големина

Нови жици за виола. Alice


700 МКД
или предлог цена
31 мај 07:19Stalka za klavijatura

Nova


1.500 МКД
или предлог цена
31 мај 01:14Бас скретница

Имам само една скретница Цената 20 евра фиксна БАРАЈТЕ МЕ САМО НА В...


20 €
или предлог цена
26 мај 14:18Професионален пулт

Се продава нов професионален пулт, фабрички спакуван марка LS-MUS-120...


1.400 МКД
или предлог цена
25 мај 12:32Бас скретници 8 omh 700 w rms

Две бас скретници 8 ома 700 вати Цената за пар е 65 евра фиксна БАР...


65 €
или предлог цена
22 мај 23:24Racki za kutiji

Racki za kutiji


4 €
или предлог цена
21 мај 09:49Kabelcinja za dalinski AKG SHURE SENNHEISER LINE6 THE T.BONE

izrabotuvam sekakov vid na pretvaraci za dalinski. -Pretvaraci od Sh...


600 МКД
или предлог цена
10 мај 20:45Torbica gator

Skoro nova dimenzi 1100x180 sirina 450 mnogu kvalitetna kupena od sva...


1 €
или предлог цена
10 мај 08:09Korg chromatic tuner CA 30

Korg tuner.


1.200 МКД
или предлог цена
06 мај 12:19✅✅БЕНД за жива музика за секаква весеба

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


1 €
или предлог цена
02 мај 23:16Гатор 61 дирка со клуч нов

.


280 €
или предлог цена
02 мај 16:12Prodavam prazni kutii za 18" basovi

kutiite se od media pan i se super za hubs i


100 €
или предлог цена
29 апр 23:14Stalki za gitara

Unikatni stalki za gitara , zidni 5 eu , podni 10 do 25 eu , boja i d...


5 €
или предлог цена
25 апр 21:37Итно!!! Бас еквилајзер педала

Сите ефекти се во одлична состојба, можи и замена за муѕички инструме...


1 МКД
или предлог цена
25 апр 06:41Se prodava Boss turbo distorzija

Kako novo


130 €
или предлог цена
19 апр 03:05Hohner gigbag 120 basa

Vo odlicna sostojba.


130 €
или предлог цена
19 апр 00:48Futrola za korg pa 800

Futrola za korg pa 800 i dr.original na technics


2.500 МКД
или предлог цена
14 апр 14:05Torba za spider stalka

Торба за носење Торба за транспорт и складирање на штандови за таст...


25 €
или предлог цена
12 апр 14:38LD Systems MEI 1000 G2 (in ear monitoring)

Bezicen sistem za monitoring 863 - 865 MHz cel komplet so rack kit fu...


180 €
или предлог цена
08 апр 14:01Wi-Fi za ELEKTRICNA GITARA- Sajzer

Wi fi (UHF) za Gitara i Sintisajzer za svirenje bez kabli za prenesuv...


49 €
или предлог цена
06 апр 13:59Kuferi za Sajzer i Stalka

Prodavam kuferi za sajzer eden orginal eden e praven 078724363


85.214 €
или предлог цена
05 апр 20:33Жива музика за секаков вид на веселби

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


3.000 МКД
или предлог цена
03 апр 11:16Sateliti - zvucnici

Dynacord F150/x2……………………..800€ Dynacord F9/x2……………………….960€ Dynacor...


1 €
или предлог цена
19 мар 10:01Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам