Подкатегорија:
                   
193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stalki za gitara

Unikatni stalki za gitara , zidni 5 eu , podni 10 do 25 eu , boja i d...


5 €
или предлог цена
25 апр 21:37Итно!!! Бас еквилајзер педала

Сите ефекти се во одлична состојба, можи и замена за муѕички инструме...


1 МКД
или предлог цена
25 апр 06:41Se prodava Boss turbo distorzija

Kako novo


130 €
или предлог цена
19 апр 03:05Hohner gigbag 120 basa

Vo odlicna sostojba.


130 €
или предлог цена
19 апр 00:48Futrola za korg pa 800

Futrola za korg pa 800 i dr.original na technics


2.500 МКД
или предлог цена
14 апр 14:05Wi-Fi za ELEKTRICNA GITARA- Sajzer

Wi fi (UHF) za Gitara i Sintisajzer za svirenje bez kabli za prenesuv...


49 €
или предлог цена
06 апр 13:59Kuferi za Sajzer i Stalka

Prodavam kuferi za sajzer eden orginal eden e praven 078724363


85.214 €
или предлог цена
05 апр 20:33Жива музика за секаков вид на веселби

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


3.000 МКД
или предлог цена
03 апр 11:16Sateliti - zvucnici

Dynacord F150/x2……………………..800€ Dynacord F9/x2……………………….960€ Dynacor...


1 €
или предлог цена
19 мар 10:01UNIVERZALEN STATIV-DRZAC ZA ZVUCNIK "SPS-502M"

ODGOVARA ZA SITE MODELI NA KARAOKE ZVUCNICI PODESUVANJE NA VISINA O...


1.600 МКД
или предлог цена
13 мар 11:58BOSS DD3 DELAY EFEKT GITARA GITARSKI PEDALA PAPUCA proveri

PROCITAJ UBAVO UBAVO PROCITAJ >> NEISPRAVNA << NOVA BOSS ...


30 €
или предлог цена
12 мар 20:14Klavirsko stolce

Prodavam stolce za klavir so podesuvanje na visina


50 €
или предлог цена
06 мар 19:12Kupuvam stativ za gitara

Dragan 078213044


1 €
или предлог цена
02 мар 19:20Vokalizer TC-Helicon H1

Intelegenten pedal vokalizer koj harmonizira prema svirenite akordi! ...


100 €
или предлог цена
28 фев 17:05Line 6 XD-V70

Во беспрекорна состојба.


330 €
или предлог цена
26 фев 09:44Line 6 XD-V55

Во беспрекорна состојба.


280 €
или предлог цена
26 фев 09:43Line 6 RELY G 30

Во беспрекорна состојба, под гаранција. Купено ново од Артист


170 €
или предлог цена
26 фев 09:28Разнобојни педали

Правам голема чиста на педали па „жртвиве“ се најдоја на отстрел 😃 З...


1 €
или предлог цена
22 фев 09:48Продавам , Vrat za Squire Strat

Vrat za Stratokaster / Squier


3.000 МКД
или предлог цена
12 фев 21:56Продавам , Rico, cistac za Sax i Klarinet

Univerzalen cistac za Sax i klarinet


1.000 МКД
или предлог цена
12 фев 21:56Продавам , Cord , futrola za Ukulele

Futrola za Ukulele


800 МКД
или предлог цена
12 фев 21:55Se prodava behringer procesor vamp

Dragan 078213044


70 €
или предлог цена
01 фев 21:02RAM memorija za KORG LE-TR

RAM memorija za KORG LE-TR,YAMAHA PSR 8000,PSR 9000,9000 pro.Memorija...


1.000 МКД
или предлог цена
30 јан 14:35Bubnjevi Roland TD-1K Compact V-Drums

Novi mnogu malku koristeni.


500 €
или предлог цена
29 јан 18:18NOTEN PULT Muzicka Naklada Zagreb

2 Notni pulta Muzicka Naklada Zagreb,potpolno isprawni


450 МКД
или предлог цена
17 јан 23:38VOX Vegan Mojo Guitar Strap - гитарски каиш /gitarski kais

Нов, професионален каиш за гитара изработен од синтетичка кожа и алка...


2.799 МКД
или предлог цена
10 јан 21:48Univerzalni podni stalaci 4 para

* Nosač za zvučnike *Домашна кинематографска система за Систем на ...


5.000 МКД
или предлог цена
10 јан 12:54Piski za klarinet i Sopran Sax

Edno kutivce za klarinet in B - Plastikover 2.5 - 1500 den. Edno ku...


1.500 МКД
или предлог цена
05 јан 07:52Allen & Heath QU 16 futrola, torbica

Koristena, mnogu kvalitetno izrabotena so isti dimenzii kako original...


6.000 МКД
или предлог цена
31 дек 14:07Decksaver DSP-PC-QU16

Kapak za Allen & Heath QU 16


2.500 МКД
или предлог цена
31 дек 14:06Stalaci za Zvucnici i Mikrofoni

1. Stalak so Makara - 2.800 2. Stalak (Standard) - 2.300 3. Mikrofons...


1.700 МКД
или предлог цена
29 дек 09:40STALAK STALKA STALKI DRZAC za NOTI PIANO KLAVIR proveri

SUPER SOSTOJBA. Golema cvrstina. Stegnati zglobovi. Sklopena e ...


1.000 МКД
или предлог цена
28 дек 23:38Kufer za violina

Kufer za violina 4/4


1.000 МКД
или предлог цена
28 дек 10:43Sarzer jvc

Se prodava so 12 cd ne koristen mnogo raboti super


20 €
или предлог цена
23 дек 09:33M Audio IE 30

Prodavam profesionalni in ear monitori M Audio IE 30 so futrola i pov...


200 €
или предлог цена
14 дек 10:57NOV studiski POP KILLER.....

Nov nekoristen studiski pop killer....


1.000 МКД
или предлог цена
07 дек 13:34Kufer

Kufer za sintisajzer do 61 dirka ili pet oktavi. Idealen za KORG Pa...


1 €
или предлог цена
30 ное 12:55Stalki za zvucnici (Lord Audio)

LORD AUDIO Сталки за Звучници Висина: 60cm Простор за звучник: 20cmX2...


4.500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:44Stalak za klavijatura ( sintisajzer )

Prodavam stalak za klavijatura Cena 2500den


2.500 МКД
или предлог цена
13 ное 15:52MASKI ZENSKI KONEKTOR ZA ZVUCNIK PROFESSIONAL

Se prodavaat maski zenski par 300 den Nema posebno !! Imam poveke par...


300 МКД
или предлог цена
10 ное 15:48Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам