Цела Македонија
                   
42 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NIKIVITA 100% PRIRODEN ELIKSIR

Н И К И В И Т А 100% ПРИРОДЕН ЕЛИКСИР Од пчелни производи перга...


700 МКД
или предлог цена
Денес 09:28Mиризливи стапчиња + Држачи за стапчиња

Mini sticks 50 RED SANDAL 100 JIMPU 120 Himalaya 200 др...


50 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Благосостојба и Wellness

Денес 08:04Aparat za masaza - terapija - struja so niska frekvencija

Masazer so terapija so niska frekvencija.. Raboti so 2 kanali x 2 ...


599 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

Вчера 16:08NOVO!!! Masazer Fascal Gun - Pistol za Masiranje EXTRA CENA

Ova e masazer od ponova generacija. Prakticen e za drzenje i koriste...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

19 јун 13:12Ламба од ХИМАЛАЈСКА СОЛ

Ламба💡 од ХИМАЛАЈСКА СОЛ🔥 🔥Го прочистува воздухот✅ 🔥Зрачи негат...


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Благосостојба и Wellness

18 јун 12:44Воден кефир - Japonski kristali - Voden kefir

Prodavam kristali za podgotovka na voden kefir - japonski kristali - ...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

14 јун 14:14Odvlaznuvac za vozduh

Prodavam nov nekoristen odvlaznuvac za vozduh.se koristi za prostori...


1.200 МКД
или предлог цена
04 јун 23:03Prodavam krevet masazer CERAGEM

Prodavam avtomatski termalen krevet masazer CERAGEM. Ovoj krevet e s...


2.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Благосостојба и Wellness

02 јун 06:51Турмалински појаси - High line

Редовна цена 2915 ден. Ефикасно помага при: • Болки во грбот, крс...


2.770 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

01 јун 13:36Moken i Efikasen Portabilen Pistol Masazer za celo Telo

Masazer za telo, ima 6 dodatoci za razni vrsti na masiranje, ima 20 b...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

09 мај 00:07OVLAZNUVAC-ISPARUVAC ZA VLAZNOST NA INKUBATOR ILI PROSTORIJA

- PRODAVAM MINI OVLAZNUVACI ZA INKUBATOR ZA PODIGANJE NA VLAZNOSTA VO...


400 МКД
или предлог цена
07 мај 20:38Aparat za masaza na nervi i muskuli - Fizioterapija

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

16 апр 21:37Elektronsko Penkalo za Masaza i Akupunktura - Relax

Со ова електично пенкало можете самите да ги третирате болките во ваш...


499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

16 апр 21:16DINGLI - Pojas za polovina

🆕 ДИНГЛИ - Појасот за половина е производ кој е наменет за мажи и за...


499 МКД
или предлог цена
14 апр 12:47Prodavam nov ranec

Prodavam ranec za planinarenje nekorisfen odlicrn brend


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Благосостојба и Wellness

09 мар 19:33Malini i kapini

Organski malini i kapini Kontakt 077 743724


150 МКД
или предлог цена
08 мар 19:26Procistuvac na voda/Filter za voda/Прочистувач на вода

ЗАБОРАВЕТЕ НА КУПУВАЊЕ ВОДА ВО ПЛАСТИКА, ЗАШТЕДЕТЕ ПАРИ. Пет степе...


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Благосостојба и Wellness

05 мар 17:25Prodavam Kombuha / Продавам Комбуха

Продавам домашна комбуха. Екстрактот од Комбуха е 100% природен дода...


300 МКД
или предлог цена
02 мар 12:42Vita Life

Стимулација со магнетна резонанца Како VITA-LIFE може да го поддржи ...


500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Благосостојба и Wellness

26 јан 10:43Navlaznuvac za vozduh Chicco

Se prodava navlaznuvac za vozduh Chicco, 2 pati koristen.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Благосостојба и Wellness

22 јан 22:25Organski Magnezium

🤦Природна антистресна формула: органски магнезиум во форма на цитрат...


759 МКД
или предлог цена
18 јан 09:13UV Бактерицидна ламба

UV Бактерицидна ламба за дезинфекција на воздухот ВО ПРИСУСТВО НА ЛУ...


249 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

17 авг 13:50Sirup za slabljenje

_ISVEÇ ŞURUBU Made in Turkey_ ЈАДЕТЕ ШТО САКАТЕ (НЕ Е СОН ДА МОЖ...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Благосостојба и Wellness

30 јул 20:42CERAGEM aparat CGM 390

Se prodava Ceragem aparat za akupresurna masaza, mnogu malku koristen...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

23 јун 17:37Wahoo monitor za merenje plus srce pri dvizenje trcanje

Heart rate monitor


1.400 МКД
или предлог цена
11 јун 18:16Aloe vera gel i vitamini

Dokolku sakate da doznaete neshto poveke za pridobivkite na Alo vera ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Благосостојба и Wellness

31 мај 17:53Секојдневни дамски влошки

Секојдневни дамски влошкисо активен кислород, негативни јони и инфрац...


460 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

06 апр 11:26Duhoven Sovetnik pat kon Dusata i blagosostojbata

Duhoven sovetnik povratete si ja vasata blaga(blago )sostojba ,dusevn...


По Договор
или предлог цена
28 фев 09:32ЕЛЕКТРИЧЕН ОСВЕЖУВАЧ НА ПРОСТОРИИ

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ОСВЕЖУВАЧ НА ПРОСТОРИИ RAINBOW - RAIN MATE СО ЧЕ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

20 фев 18:54Solarium

Solarium vo odlicna sostojba redvno servisiran so 36 lampi i tri ekra...


700 €
или предлог цена
12 јан 14:45Aloe Vera forever

Proizvodite na Aloe Vera forever vi gi preporacuvam za podobruvanje n...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Благосостојба и Wellness

01 јан 17:59Aqua bella filter za procistuvanje na voda

Procistuvac na voda so 3 filtri vo nego. Moze da se montira so cesma...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Благосостојба и Wellness

30 дек 18:42Магнетен појас со мерино волна, магнети и сребро

Akcija: 1 + 1 подарок Фантастична комбинација од висококвалитетна ...


1.920 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Благосостојба и Wellness

13 окт 17:51ZEROSMOKE - Stop na pusenjeto!

Како се користи ZeroSmoke? ZeroSmoke едноставно ќе го ставите на лев...


300 МКД
или предлог цена
15 авг 20:19Voden Filter za cigari

Mal, kompakten i lesen za nosenje vo gjeb...Mini lule za filtriranje ...


300 МКД
или предлог цена
15 авг 17:25TURMALINSKI POJAS - POJASI ZA TELO

Ефикасно помага при: • болки во зглобови,колена,областа на вратот и ...


500 МКД
или предлог цена
31 јул 20:24Horoskop- Natalni karti -Zivoten-izrabotuvam

HOROSKOP- Natalni karti izrabotuva poznat Astrolog koj ima pisuvano z...


500 МКД
или предлог цена
03 мај 12:34SHYA - дамски циклусни влошки

078 610 785 За здравје и комфор – затоа што секоја жена го заслужу...


435 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Благосостојба и Wellness

30 апр 22:44музички масажер muzicki masazer

музичкко перниче за патување со масажа и аух кабел за слушање музика


650 МКД
или предлог цена
13 ное 00:04Kosmodisk

Cena po dogovor


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Благосостојба и Wellness

27 јул 13:25Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам