Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVAT TOPLOMERI

Seprodavat Toplomeri novi odlicni za merenje na telesna temperatura c...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:07KOSMODISK

KOSMODISK SOCUVAN


11 МКД
или предлог цена
Вчера 20:54APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Masina za vestacko disenje (domasen ventilator) so site opcii za potp...


3.250 €
или предлог цена
29 мар 13:57ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор) Iznajmuvam apar...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

28 мар 16:53Aparat za KP,Laringoskop,Oftalmoskop,Otoskop i dr.

Prodavam skoro novi: Fiksen aparat za KP 90 Evra, Laringoskop 180 Evr...


1 €
или предлог цена
25 мар 20:02Се продава машина за флексибилни протези

Машината за флексибилни протези вклучува: -Печка за топење на матери...


75.000 МКД
или предлог цена
24 мар 12:37Oximetar Pulsni - merac na SATURACIJA-zasitenost so KISLOROD

Pulsne Oximeter ja meri SATURACIJATA, t.e. zasitenosta so KISLOROD. ...


299 МКД
или предлог цена
22 мар 21:13stetoskop littmann NOV

*prodavam novi stetoskopi • littmann clasic III -170 evra Zavisno ...


По Договор
или предлог цена
22 мар 20:54Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината. ...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

20 мар 08:23Apart za plastichna hirurgija -ConMed Hyfrecator 2000

Aparatot e vo odlichna sostojba


650 €
или предлог цена
17 мар 12:43koncentrator za kislorod philips

se prodava koncentrator za kislorod philips 5l malku koristen


1 €
или предлог цена
13 мар 12:01Апарат за слип апнеа CPAP Resvent iBreeze 20A

Нов не користен, со гаранција. Апаратот е со ергономски дизајн, на...


30.000 МКД
или предлог цена
09 мар 12:48Svajcarski elektronski Bolnicki krevet

Se prodava bolnicki krevet-Svajcarski, vo odlicna sostojba, celosno a...


1 €
или предлог цена
08 мар 18:52Pedijatriska digitalna vaga za bebinja, (вага ваги )

Se prodava vaga za bebinja do 15 kg. Moze da se bazdari, nikogas ne e...


150 €
или предлог цена
08 мар 18:27BRAKO Bolnicki Ormar i kolicka

Se prodavaat bolnicki ormar i bolnicka masicka. Pogodni za sekakov v...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

06 мар 20:59Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија: 1. Одалка-Д...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

06 мар 13:13Prodavam lumbalno pernice vozacko sediste

Prodavam novo lumbalno pernice za vozacko sediste, lesno se postavuva...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

05 мар 12:18Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine

Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine machines. 800-507-8244...


500 €
или предлог цена
05 мар 12:00Prodavam antidekubiten dusek

Dusekot e so branovi;so kompresor za duvanje,neupotreben,nov


6.000 МКД
или предлог цена
05 мар 10:22Медицински кревет со медицински душек

Се продава медицински кревет комплет со медицински душек. Наменет е з...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 МКД
04 мар 07:08Zepter Bioptron

BIOTRON LAMPA od Zepter, Се користи за лечење на реума, повреди, бол...


300 €
или предлог цена
03 мар 13:19Boca za medicinski kislorod 10 L. polna

Boca za medicinski kislorod 10 L. polna, Atestirana, vnesena vo siste...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 мар 20:00LAMBA ZA SINUSI

NOVA LAMBA ZA SINUSI I GRB ZA SITE ONIE KOI IMAAT PROBLEM SO SINUSI


1.500 МКД
или предлог цена
27 фев 19:39Ginekolosko eho-Гинеколошко ехо

Se prodava eho SONOACEX8,ispravno,servisirano i funkcionalno.Se rabot...


3.100 €
или предлог цена
17 фев 12:25Se prodava medicinski krevet

Se prodava poloven medicinski(bolnicki) krevet vo celosno ispravna so...


2.000 €
или предлог цена
13 фев 16:15TENS Masazer, Fizikalna, so frekvencija so niska struja

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


1.399 МКД
или предлог цена
12 фев 17:03Адаптер за WC шоља / Adapter za WC sholja

Продавам многу малку користен адаптер. Адаптерот е дезинфициран.


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

11 фев 06:48Neurotrac continence stimulator stimulstor na nervi

Komplet so nova vaginalna sonda. Angliski proizvod. Raboti na 9vdc ...


49 €
или предлог цена
07 фев 16:33Косопад/ Аlopecia Areata

Косопадот е веќе минато, нема повеќе безнадежно чекајне на доктор со ...


500 МКД
или предлог цена
04 фев 17:30Boca za kislorod

Prodavam


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

29 јан 16:59Lek za Hemoroidi лек за хемороиди

Prodavam odlicen lek 100 % izlekuvanje za vasite hemoroidi . Lekot ...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јан 18:00Се продава апарат за интерферентни струи.

Апарат е исправен и се користи за електротерапија. Тел.071 349-130 Не...


1.997 МКД
или предлог цена
12 јан 19:16Се продава електростимулатор за електротерапија-TENS.

Апаратот е исправен и има осум излези. Тел.071 349-130 Ненад.


2.000 МКД
или предлог цена
12 јан 19:14Се продаваат апарат за пасивна гимнастика BODYSTAR.

Апарат е во исправна состојба и се користи во студија за козметика и ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 јан 16:41MEDICINSKI KREVETI

Se prodavaat medicinski kreveti podesuvanje elektricno i mehanicki.


По Договор
или предлог цена
02 јан 23:01elek za steganje na gradna koska pri operacija na srce

prodavam elek za postoperativno oporavuvanje pri operacija na srce ku...


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 13:09дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
19 ное 08:41Magnetna silikonska stipka protiv rcenje штипка против рчење

Помага при одредени случаи на рчење и ноќна апнеа. Прстенот е изработ...


250 МКД
или предлог цена
12 ное 10:39Кислороден концентратор

Се продава кислороден концентратор Irene.


29.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

08 ное 18:05Masa za masaza

Se prodava 2m dolga se podesuva po visina voopsto ne koristena za s...


9.500 МКД
или предлог цена
30 окт 10:22Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам