Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Svajcarski elektronski Bolnicki krevet

Se prodava bolnicki krevet-Svajcarski, vo odlicna sostojba, celosno a...


1 €
или предлог цена
07 јул 11:16Kolor Printanje na Medical Inkjet Film X-ray Rendgen EHO

Prodavam Medical Inkjet Film na koj sto mozete da Printate vo Kolor i...


По Договор
или предлог цена
29 јун 11:58Sterilizator za sekakov vid na instrumenti

High Temperature sterilization 28*22*25cm 6kg Included: custom cle...


370 €
или предлог цена
22 јун 00:47Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine

Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine machines. 800-507-8244...


550 €
или предлог цена
12 јун 14:04OKSIMETAR oksimeter so rotiracki ekran i meni za podesuvanje

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


450 МКД
или предлог цена
06 јун 15:12Medicinaki УВ стерилизатор / UV sterilizator

Medicinaki УВ стерилизатор / UV sterilizator Kontakt na Viber 071...


200 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Медицински материјали / Останато

28 мај 10:47Pulse Oximeter puls oksimetar so rotiracki prikaz na displej

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


440 МКД
или предлог цена
23 мај 20:36Душек За Неподвижни ( НОВ !!! )

Продавам Душек за неподвижни луѓе НОВ Неупотребен + Пумпа (Anti Dec...


По Договор
или предлог цена
18 апр 02:00Nov Aparat za merenje pritisok-Germanski

Nov neotvoren Germanski Aparta za merenje pritisok Specifikacii...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 08:52Се продава чизма за имобилизација на скочен зглоб

Се продава нова чизма за имобилизација на скочен зглоб.


3.800 МКД
или предлог цена
21 мар 19:13Ritello R2 and Purello уреди за прочистувањена воздухот

Здраво, да ве запознаеме со нашиот уред Ritello R2 кој дезинфицира, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 мар 12:02Se prodava spinomed

Nosen 6 meseci skoro nov.


5.000 МКД
или предлог цена
12 фев 08:28Vnimanie Oximetar besplatna isporaka

Дали сте изложени на дефицит од кислород Најбитен фактор кај КОВИД ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

03 фев 08:48Продавам медицински уреди за амбуланта/ординација

1. Echo Siemens SL1 со абдоминална сонда. 2. Стерилизатор 3. Ласер ...


4.500 €
или предлог цена
18 јан 10:49PULS OKSIMETAR OXIMETER ОКСИМЕТЕР + FUTROLA

NOV Puls Oximetar + platnena futrola + baterii -meri saturacija/za...


599 МКД
или предлог цена
14 јан 14:48ПАМЕТЕН ПОЈАС – КОРЕКТОР ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБОТ СО СЕНЗОР

Овој иновативен дизајн на паметен појас на држење има вибрирачки потс...


799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

06 јан 14:20МАГНЕТЕН ПОЈАС ЗА ‘РБЕТ И ГРБ (UNISEX)

Магнетен појас за 'рбет и грб, идеален за деца и возрасни кои сакаат ...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 јан 11:56ПОЈАС ЗА ПРАВИЛНО ДРЖЕЊЕ НА РАМЕНАТА, 'РБЕТОТ И ГРБОТ ЗА СИТ

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот! Со овој...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 јан 11:54ПОЈАС ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБ ЗА ДЕЦА ВО РАЗВОЈ

Нема повеќе погрешно држење на телото за грбот и рамената, ова е поја...


549 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 јан 11:53OXIMETAR ZA SATURACIJA

Oximetar za merenje saturacija na kislorod vo krvta, NOVI Tel 071 264...


600 МКД
или предлог цена
23 дек 00:52Продавам електричен медицински кревет

Електричен медицински кревет со две функции на движење на долниот дел...


40.000 МКД
или предлог цена
12 дек 15:23ortoza za koleno

prodavam ortoza koristena dve nedeli.so shini i moznost za podesuvanj...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

06 дек 21:47prodavam reducir, редуцир

Продавам редуцир со манометар за кислород за боца.


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

19 ное 11:47cardioline ar600adv

Се продава ЕКГ апарат cardioline ar600adv, многу малку користен, како...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

24 окт 17:02REGULATOR MANOMETAR ZA MEDICINSKI KISLOROD NOVI

Prodavam novi italijanski regulatori za medicinski kislorod komplet s...


8.500 МКД
или предлог цена
09 окт 19:02EEG Biofeedback и HeartMath emWave Pro

Za PSIHOLOZI, PSIHIJATRI, NEVROLOZI EEG Biofeedback i HeartMath emWa...


150 €
или предлог цена
30 сеп 08:02Продавам KN95 Маски екстра квалитет и цена

🛡KN95/FFP2 Maski so ekstra kvalitet🛡 💰 Parce - 15 den.💰 🚛 ...


15 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:41Siemens sonoline G 50

4917661026920


2.500 €
или предлог цена
06 авг 22:04Aparat za kislorod

Се продава апарат за кислород. Контакт телефон: 070545209


400 €
или предлог цена
09 јун 17:48МАСАЖЕР Royal Line

Masazer Royal Line Univerzalen masazer za celoto telo. Mnogu malce ko...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

07 мај 14:52Koncentrator za kislorodna podrska

Prodavam koncetrator za kislorodna podrska nov so garanten list koris...


30.000 МКД
или предлог цена
16 апр 12:08Гинеколошка столица - Ginekoloska stolica

Се продава гинеколошка столица. Цена: 10.000 денари.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 апр 12:47Se prodava INVERSION TABLE

Користејќи гравитација, превртената клупа ослободува притисок и напна...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

08 апр 12:03Ortoza za ramo, raka i zglob

Ortoza za bandaziranje na ramo, raka ili zglob i za lakt


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 17:57Медицинските компресивни чорапи

Медицинските компресивни чорапи се одлично решение за лица со длабока...


10 €
или предлог цена
27 фев 19:53krevet za masaza

krevet za masaza na sklopuvanje mnogu prakticni i kvalitetni za povek...


200 €
или предлог цена
03 фев 18:57Апарат за кислород

Стар 6 месеци користен 4 месеци.Гаранција уште 18 месеци.Сменет филт...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

31 јан 22:13Инвентар за амбуланта

Се продава инвентарот на сликите подолу,истиот е во солидна состојба....


1 €
или предлог цена
16 јан 18:44Безконтактен инфраред топломер + бесплатна достава

Безконтактен инфраред топломер сега достапен по цена од 999.00 ден ...


999 МКД
или предлог цена
16 дек 09:34Mедицински kревет

Механички болнички кревет со три функции: - подигање на делот кај...


400 €
или предлог цена
22 окт 17:11Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам