Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
93 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Безконтактен инфраред топломер + бесплатна достава

Безконтактен инфраред топломер сега достапен по цена од 999.00 ден ...


999 МКД
или предлог цена
16 дек 09:34Mедицински kревет

Механички болнички кревет со три функции: - подигање на делот кај...


400 €
или предлог цена
22 окт 17:11Medicinski rakavici

Se prodavaat rakavici latex velicina M. Za poveke informacii kontakt...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

15 окт 13:18SPINOMED-Zastita na `rbeten stolb

Namenet i za pravilen razvoj na `rbeten stolb kaj mladi lica vo rast ...


15 €
или предлог цена
05 окт 18:22Neupotreben elektricen medicinski krevet so vazeckagarancija

Se prodava neupotreben elektricen medicinski krevet so 3 funkcii i po...


800 €
или предлог цена
14 сеп 22:43Душек медицински нов некористен

Душек медицински нов некористен 075/384-515


По Договор
или предлог цена
18 авг 09:48Stolici novi za laboratorija

Prodavam novi stolici za laboratorija ,za povekje info viber +381 63 ...


1 €
или предлог цена
12 авг 10:22prodavam sterilizator i hirurski instrumenti, povolno

Prodavam sterilizator, set za instrumenti, instrumenti, baraban, itno...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

12 јун 09:02Inhalacija za disenie

Inhalacia za disenie kont 070591833


700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

21 апр 17:30medicinska oprema angeograf eho

Se prodava medicinska oprema: 1. Fujinon Eve Processor EPX 201 2....


1 €
или предлог цена
26 мар 11:43Se prodava novo EKG !!!

Se prodava novo EKG mozna zamena za kola Informacii samo na ovoj t...


450 €
или предлог цена
11 фев 17:33Ракавици за еднократна употреба од латекс и нитрил

Вршиме продажба на големо и мало на ракавици од латекс со и без талк ...


1 МКД
или предлог цена
28 окт 09:54Magnetno pajace za ispravanje na ramena

Магнетно пајаче за исправање на градите и рамената Лесен за корист...


199 МКД
или предлог цена
03 авг 01:03Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам