Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MICROLIFE

Ispraven,tocen,swiss


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 09:40Aparat za merenje na krven pritisok

Se prodavaat novi aparati za merenje na pritisok. Features: Qui...


1.000 МКД
или предлог цена
26 јун 10:50APARAT ZA KRVEN PRITISOK--NAJKVALITETEN NAJTOCEN

Nov na pazarot aparat za krven pritisok NAJKVALITETEN NAJTOCEN. Novii...


По Договор
или предлог цена
24 јун 18:15Braun ExactFit Aparat za Pritisok / Апарат за притисок

Se prodava aparat za pritisok, koristen nekolku pati, kupen od German...


4.000 МКД
или предлог цена
24 јун 15:55DIGITALEN----APARAT .ZA .MERENJE .KRVEN. PRITISOK-----noviii

Prodavam novi digitalni aparati za merenje na krven pritisok. Aparat...


По Договор
или предлог цена
23 јун 17:29Zivin aparat za merenje krven pritisok - MADE IN JAPAN

Prodavan aparat za merenje krven pritisok, postar model no voopsto ne...


50 €
или предлог цена
22 јун 13:00Prodavam germanski aparat za merenje pritisok

Prodavam germanski aparat za merenje pritisok SK Miniatur.


50 €
или предлог цена
21 јун 22:43DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KEVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje keven pritisok, raboti so ba...


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 09:28ZIVIN APARAT ZA MERENJE PRITISOK

NAJPRECIZEN APARAT SO ZIVA ZA MERENJE KRVEN PRITIOK Tel.070 246 650


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 09:27APARAT ZA KRVEN PRITISOK DIGITALEN

Nov digitalen aparat za merenje na krven pritisok tocen i precizen, o...


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 08:49APARAT ZA KRVEN PRITISOK SO ZIVA

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 08:49SENDO Aparat za krven pritisok

NOV


1.200 МКД
или предлог цена
14 јун 11:31PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK SO NOVO PERNICE VOOPSTO NE...


1.300 МКД
или предлог цена
04 јун 10:01PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA SEIKO

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA SEIKO. MERACOT RABOT...


900 МКД
или предлог цена
02 јун 18:18PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK KAKO NOV

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK, RABOTI SUPER, KAKO NOV. M...


600 МКД
или предлог цена
02 јун 18:17Prodavam aparat za merenje krven pritisok AURON HL-888UA

Prodavam aparat za merenje krven pritisok AURON HL-888UA


1.300 МКД
или предлог цена
01 јун 15:25Digitalen Aparat za merenje na krven pritisok i puls

Апарат за мерење крвен притисок, нов цена 1400 ден.


1.500 МКД
или предлог цена
23 мај 23:16APARAT ZA KRVEN PRITISOK

Nov precizen aparat ENDLER za merenje krven pritisok, raboti so bater...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 10:39APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje krven pritisok 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
16 мај 10:38PRECIZEN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


800 МКД
или предлог цена
16 мај 10:37EURO DE PRO

Super aparat za pritisok


1.200 МКД
или предлог цена
09 мај 21:29DIGITALEN APARAT ZA KRVRN PRITISOK

NOVA DIGITALEN APARAT Tel. 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
09 мај 11:44Hartmann TENSOVAL

APARAT ZA MERENJE PRITISOK DONESEN OD SVAJCARIJA. NOV NE E OTVARAN. C...


2.000 МКД
или предлог цена
09 мај 09:34Aparat za pritisok

Aparati za pritisok za nad lakto so memorii koristi 4 baterii AA, moz...


1.500 МКД
или предлог цена
08 мај 23:35НОВ апарат за мерење притисок

Нов неупотребен, исправен, апатат КОДЕА купен е пвеќе од 3000ден го д...


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 20:42Digitalen aparat za merenje krven pritisok

Дигитален апарат за мерење крвен притисок Автоматски монитор за крве...


1.300 МКД
или предлог цена
05 мај 12:38Oksimetar i merenje na puls i kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


350 МКД
или предлог цена
16 апр 21:31DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK

075-248-405 075-248-405 075-248-405 DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK ...


1.400 МКД
или предлог цена
12 апр 12:02NOV APARAT SO ZIVA

NOV APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK SO ZIVA-TOCEN I PRECIZEN. MO...


1.400 МКД
или предлог цена
06 апр 13:20APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце...


1.099 МКД
или предлог цена
31 мар 16:25Nov Aparat za merenje Pritisok

Prodavam Nov germanski aparat za merenje pritisok. Kontakt mobilen i ...


899 МКД
или предлог цена
30 мар 21:03Nadlaktica za aparat za pritisok

Se prodava Nova nadlaktica za aparat za pritisok Zvonete na ovoj b...


22 мар 11:33Aparat za merenje pritisok

Prodavam odlicno socuvan aparat za merenje na pritisok.


600 МКД
или предлог цена
18 мар 12:09APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065 Tel....


800 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42APARAT ZA MERENJE PRITISOK SO ZIVA

NOV NAJPRECIZEN APARAT ZA METENJE KRVEN PRITISOK SO ZIVA Tel. 071 26...


1.400 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 11:41PRECIZEN DIGITALEN APARAT

Nov precizen digitalen aparat ENDLER za merenje krven pritisok Tel. 0...


1.600 МКД
или предлог цена
10 мар 11:30ZIVIN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
10 мар 11:28SENDO

Aparat sendo odlicen


25 фев 23:27MICROLIFE

Aparat za pritisok svajcarski,perfekt


21 фев 18:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам