Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MEDICINSKI KREVETI

Se prodavaat medicinski kreveti podesuvanje elektricno i mehanicki.


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:41ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор) Iznajmuvam apar...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

Вчера 13:55Prodavam lumbalno pernice vozacko sediste

Prodavam novo lumbalno pernice za vozacko sediste, lesno se postavuva...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

Вчера 09:43Медицински кревет со медицински душек

Се продава медицински кревет комплет со медицински душек. Наменет е з...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:25Lek za Hemoroidi лек за хемороиди

Prodavam odlicen lek 100 % izlekuvanje za vasite hemoroidi . Lekot ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:23APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Masina za vestacko disenje (domasen ventilator) so site opcii za potp...


3.250 €
или предлог цена
07 дек 20:38Апарат за дишење/ Респираторен апарат за кислород

Се продава респираторен апарат за помош при дишење Respirox 5 Lt. Oxy...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 дек 12:53Dusek za dekubitis

Se prodava dusek za dekubitis so kompresor, kupen od medikus Dusekot...


3.000 МКД
или предлог цена
03 дек 12:34Apart za plastichna hirurgija -ConMed Hyfrecator 2000

Aparatot e vo odlichna sostojba


650 €
или предлог цена
02 дек 15:36Aparat za KP,Laringoskop,Oftalmoskop,Otoskop i dr.

Prodavam skoro novi: Fiksen aparat za KP 90 Evra, Laringoskop 180 Evr...


1 €
или предлог цена
02 дек 12:42Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија: 1. Одалка-Д...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 дек 09:33Boca za medicinski kislorod 10 L. polna

Boca za medicinski kislorod 10 L. polna, Atestirana, vnesena vo siste...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

30 ное 13:23KOSMODISK

KOSMODISK SOCUVAN


11 МКД
или предлог цена
29 ное 21:44elek za steganje na gradna koska pri operacija na srce

prodavam elek za postoperativno oporavuvanje pri operacija na srce ku...


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 13:09LAMBA ZA SINUSI

NOVA LAMBA ZA SINUSI I GRB ZA SITE ONIE KOI IMAAT PROBLEM SO SINUSI


1.500 МКД
или предлог цена
27 ное 10:32Адаптер за WC шоља / Adapter za WC sholja

Продавам многу малку користен адаптер. Адаптерот е дезинфициран.


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

25 ное 07:05SE PRODAVAT TOPLOMERI

Seprodavat Toplomeri novi odlicni za merenje na telesna temperatura c...


1.000 МКД
или предлог цена
20 ное 18:19дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
19 ное 08:41HITNO, Koncetrator za kislorod,Germanski

Koncetrator za kislorod,za disenje, malku upotrebuvan,komplet so doz...


350 МКД
или предлог цена
16 ное 09:55Prodavam antidekubiten dusek

Dusekot e so branovi;so kompresor za duvanje,neupotreben,nov


6.000 МКД
или предлог цена
12 ное 22:19Magnetna silikonska stipka protiv rcenje штипка против рчење

Избегнете го рчењето, рабудете се наспани и оставете ги и другите да ...


350 МКД
или предлог цена
12 ное 10:39Puls Oksimetar za merenje na saturacija na kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


400 МКД
или предлог цена
10 ное 11:47stetoskop littmann NOV

*prodavam novi stetoskopi • littmann clasic III -170 evra Zavisno ...


По Договор
или предлог цена
09 ное 10:25Кислороден концентратор

Се продава кислороден концентратор Irene.


29.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

08 ное 18:05Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината. ...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 ное 10:57Peleni za vozrasni

Se prodavaat peleni za vozrasni. Pine. Po 90 vo paket. Cena po dogovor


8 МКД
или предлог цена
03 ное 20:50КИСЛОРОДЕН КОНЦЕНТРАТОР

Се продава кислороден концентратор скоро нов. Користен многу краток ...


390 €
или предлог цена
02 ное 18:38Oximetar Pulsni - merac na SATURACIJA-zasitenost so KISLOROD

Pulsne Oximeter ja meri SATURACIJATA, t.e. zasitenosta so KISLOROD. ...


299 МКД
или предлог цена
01 ное 09:00Masa za masaza

Se prodava 2m dolga se podesuva po visina voopsto ne koristena za s...


9.500 МКД
или предлог цена
30 окт 10:22Pedijatriska digitalna vaga za bebinja, (вага ваги )

Se prodava vaga za bebinja do 15 kg. Moze da se bazdari, nikogas ne e...


150 €
или предлог цена
22 окт 05:43BOCI ZA KISLIROD 200 BARA

Poveke parcinja Novo


29 €
или предлог цена
21 окт 17:28Prodavam inhalator HappyNeb

Prodavam Happy Neb inhalator malku koristen. Pogoden za deca i vozras...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 15:06TENS Masazer, Fizikalna, so frekvencija so niska struja

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


999 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:12Душек против декубитус - Антидекубитален душек

Продавам пневматски душек со пумпа кој е лесен за одржување.


4.500 €
или предлог цена
26 авг 11:53Tens aparat nov

Tens aparat nov super


70 €
или предлог цена
21 авг 19:11Sterilizator za instrumenti i krpi

Malku koristen Sterilizator Telefon za kontakt 077523911


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

15 авг 15:28prodavam pomagala za dvizenje i bastumi

prodavam novi bastumi i 2 podlaktni paterici , edna 400 den kontakt a...


400 МКД
или предлог цена
21 јул 12:04Svajcarski elektronski Bolnicki krevet

Se prodava bolnicki krevet-Svajcarski, vo odlicna sostojba, celosno a...


1 €
или предлог цена
07 јул 11:16Kolor Printanje na Medical Inkjet Film X-ray Rendgen EHO

Prodavam Medical Inkjet Film na koj sto mozete da Printate vo Kolor i...


По Договор
или предлог цена
29 јун 11:58Sterilizator za sekakov vid na instrumenti

High Temperature sterilization 28*22*25cm 6kg Included: custom cle...


370 €
или предлог цена
22 јун 00:47Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам