Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
87 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Apart za disenje Philips


3.250 €
или предлог цена
06 авг 19:27PELENI ZA VOZRASNI 16 paketi

Prodavam 9 neotvoreni paketi peleni za vozrasni 360 den paket ili ...


1 €
или предлог цена
05 авг 22:34Lek za Hemoroidi лек за хемороиди

Prodavam odlicen lek 100 % izlekuvanje za vasite hemoroidi . Lekot ...


1 €
или предлог цена
05 авг 21:02Koncentrator za kislorod

Se prodava koncentrator za kislorod. Cena 20.000 denari. Za poveke i...


20.000 МКД
или предлог цена
03 авг 18:30дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
01 авг 19:30Се продаваат два стерилизатори

Стерилизатори се користени, очувани и во исправна состојба. Цена е по...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 18:10KOSMODISK

KOSMODISK SOCUVAN


11 МКД
или предлог цена
30 јул 15:17Puls Oksimetar za merenje na saturacija na kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


400 МКД
или предлог цена
26 јул 21:55Нов ОКСИМЕТАР за контрола на сатурација

Апарат за мерење кислород во крв, посебно корисен е за асматичари, а ...


500 МКД
или предлог цена
24 јул 18:49Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината. ...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

24 јул 11:07Oximetar Pulsni - merac na SATURACIJA-zasitenost so KISLOROD

Pulsne Oximeter ja meri SATURACIJATA, t.e. zasitenosta so KISLOROD. ...


299 МКД
или предлог цена
22 јул 14:27prodavam pomagala za dvizenje i bastumi

prodavam novi bastumi i 2 podlaktni paterici , edna 400 den kontakt a...


400 МКД
или предлог цена
21 јул 12:04ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор) Iznajmuvam apar...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

17 јул 18:04Apart za plastichna hirurgija -ConMed Hyfrecator 2000

Aparatot e vo odlichna sostojba


650 €
или предлог цена
13 јул 08:49Svajcarski elektronski Bolnicki krevet

Se prodava bolnicki krevet-Svajcarski, vo odlicna sostojba, celosno a...


1 €
или предлог цена
07 јул 11:16stetoskop littmann NOV

*prodavam novi stetoskopi • littmann clasic III -170 evra 3 boi na...


По Договор
или предлог цена
04 јул 14:42Stegaci za koleno

Mnogu malku koristeni.Golemina 3XL. Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
02 јул 18:29Kolor Printanje na Medical Inkjet Film X-ray Rendgen EHO

Prodavam Medical Inkjet Film na koj sto mozete da Printate vo Kolor i...


По Договор
или предлог цена
29 јун 11:58Aparat za KP,Laringoskop,Oftalmoskop,Otoskop i dr.

Prodavam skoro novi: Fiksen aparat za KP 90 Evra, Laringoskop 180 Evr...


1 €
или предлог цена
23 јун 22:03Sterilizator za sekakov vid na instrumenti

High Temperature sterilization 28*22*25cm 6kg Included: custom cle...


370 €
или предлог цена
22 јун 00:47Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine

Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine machines. 800-507-8244...


600 €
или предлог цена
12 јун 14:04OKSIMETAR oksimeter so rotiracki ekran i meni za podesuvanje

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


450 МКД
или предлог цена
06 јун 15:12Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија: 1. Одалка-Д...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 јун 18:04POMAGALO ZA POVREDENA RAKA

POMAGALO ZA POVREDENA RAKA


11 МКД
или предлог цена
29 мај 14:17Medicinaki УВ стерилизатор / UV sterilizator

Medicinaki УВ стерилизатор / UV sterilizator Kontakt na Viber 071...


200 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Медицински материјали / Останато

28 мај 10:47Pulse Oximeter puls oksimetar so rotiracki prikaz na displej

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


440 МКД
или предлог цена
23 мај 20:36Peleni za vozrasni

Se prodavaat peleni za vozrasni. Pine. Po 90 vo paket. Cena po dogovor


8 МКД
или предлог цена
22 мај 19:35Prodavam antidekubiten dusek

Dusekot e so branovi;so kompresor za duvanje,neupotreben,nov


6.000 МКД
или предлог цена
11 мај 11:27TENS Masazer, Fizikalna, so frekvencija so niska struja

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


999 МКД
или предлог цена
09 мај 00:07КИСЛОРОДЕН КОНЦЕНТРАТОР

Се продава кислороден концентратор скоро нов. Користен многу краток ...


550 €
или предлог цена
07 мај 18:27Душек За Неподвижни ( НОВ !!! )

Продавам Душек за неподвижни луѓе НОВ Неупотребен + Пумпа (Anti Dec...


По Договор
или предлог цена
18 апр 02:00Sterilizator za instrumenti i krpi

Malku koristen Sterilizator Telefon za kontakt 077523911


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 апр 09:53Se prodava medicinski krevet

Se prodava poloven medicinski(bolnicki) krevet vo celosno ispravna so...


2.000 €
или предлог цена
31 мар 22:16Nov Aparat za merenje pritisok-Germanski

Nov neotvoren Germanski Aparta za merenje pritisok Specifikacii...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 08:52Се продава чизма за имобилизација на скочен зглоб

Се продава нова чизма за имобилизација на скочен зглоб.


3.800 МКД
или предлог цена
21 мар 19:13Imobilizator za fiksiranje ramo i nadlaktica

Imobilizatorot e nov, koristen nedela dena, odlicno si ja obavi funkc...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

19 мар 08:39Ritello R2 and Purello уреди за прочистувањена воздухот

Здраво, да ве запознаеме со нашиот уред Ritello R2 кој дезинфицира, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 мар 12:02Se prodava spinomed

Nosen 6 meseci skoro nov.


5.000 МКД
или предлог цена
12 фев 08:28Vnimanie Oximetar besplatna isporaka

Дали сте изложени на дефицит од кислород Најбитен фактор кај КОВИД ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

03 фев 08:48Prodavam inhalator HappyNeb

Prodavam Happy Neb inhalator malku koristen. Pogoden za deca i vozras...


1 МКД
или предлог цена
22 јан 12:02Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам