Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПАМЕТЕН ПОЈАС – КОРЕКТОР ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБОТ СО СЕНЗОР

Овој иновативен дизајн на паметен појас на држење има вибрирачки потс...


799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

06 јан 14:20МАГНЕТЕН ПОЈАС ЗА ‘РБЕТ И ГРБ (UNISEX)

Магнетен појас за 'рбет и грб, идеален за деца и возрасни кои сакаат ...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 јан 11:56ПОЈАС ЗА ПРАВИЛНО ДРЖЕЊЕ НА РАМЕНАТА, 'РБЕТОТ И ГРБОТ ЗА СИТ

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот! Со овој...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 јан 11:54ПОЈАС ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБ ЗА ДЕЦА ВО РАЗВОЈ

Нема повеќе погрешно држење на телото за грбот и рамената, ова е поја...


549 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 јан 11:53SE PRODAVAT TOPLOMERI

Seprodavat Toplomeri novi odlicni za merenje na telesna temperatura c...


1.000 МКД
или предлог цена
30 дек 10:36OXIMETAR ZA SATURACIJA

Oximetar za merenje saturacija na kislorod vo krvta, NOVI Tel 071 264...


600 МКД
или предлог цена
23 дек 00:52Продавам електричен медицински кревет

Електричен медицински кревет со две функции на движење на долниот дел...


40.000 МКД
или предлог цена
12 дек 15:23Magnetna silikonska stipka protiv rcenje штипка против рчење

Избегнете го рчењето, рабудете се наспани и оставете ги и другите да ...


350 МКД
или предлог цена
10 дек 23:47ortoza za koleno

prodavam ortoza koristena dve nedeli.so shini i moznost za podesuvanj...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

06 дек 21:47prodavam reducir, редуцир

Продавам редуцир со манометар за кислород за боца.


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

19 ное 11:47Prodavam nitrilni rakavici

Progavam nitrilni rakavici golemina L


1 €
или предлог цена
27 окт 08:19cardioline ar600adv

Се продава ЕКГ апарат cardioline ar600adv, многу малку користен, како...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

24 окт 17:02REGULATOR MANOMETAR ZA MEDICINSKI KISLOROD NOVI

Prodavam novi italijanski regulatori za medicinski kislorod komplet s...


8.500 МКД
или предлог цена
09 окт 19:02Pedijatriska digitalna vaga za bebinja, (вага ваги )

Se prodava vaga za bebinja do 15 kg. Moze da se bazdari, nikogas ne e...


150 €
или предлог цена
08 окт 18:46EEG Biofeedback и HeartMath emWave Pro

Za PSIHOLOZI, PSIHIJATRI, NEVROLOZI EEG Biofeedback i HeartMath emWa...


150 €
или предлог цена
30 сеп 08:02Продавам KN95 Маски екстра квалитет и цена

🛡KN95/FFP2 Maski so ekstra kvalitet🛡 💰 Parce - 15 den.💰 🚛 ...


15 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:41Spirometar

Merach za kapacitet na plukja i beli drobovi. Skros novo, doneseno ...


5.000 МКД
или предлог цена
27 авг 11:51Siemens sonoline G 50

4917661026920


2.500 €
или предлог цена
06 авг 22:04Aparat za kislorod

Се продава апарат за кислород. Контакт телефон: 070545209


400 €
или предлог цена
09 јун 17:48МАСАЖЕР Royal Line

Masazer Royal Line Univerzalen masazer za celoto telo. Mnogu malce ko...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

07 мај 14:52Koncentrator za kislorodna podrska

Prodavam koncetrator za kislorodna podrska nov so garanten list koris...


30.000 МКД
или предлог цена
16 апр 12:08Гинеколошка столица - Ginekoloska stolica

Се продава гинеколошка столица. Цена: 10.000 денари.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 апр 12:47Se prodava INVERSION TABLE

Користејќи гравитација, превртената клупа ослободува притисок и напна...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

08 апр 12:03Ortoza za ramo, raka i zglob

Ortoza za bandaziranje na ramo, raka ili zglob i za lakt


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 17:57Медицинските компресивни чорапи

Медицинските компресивни чорапи се одлично решение за лица со длабока...


10 €
или предлог цена
27 фев 19:53krevet za masaza

krevet za masaza na sklopuvanje mnogu prakticni i kvalitetni za povek...


200 €
или предлог цена
03 фев 18:57Апарат за кислород

Стар 6 месеци користен 4 месеци.Гаранција уште 18 месеци.Сменет филт...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

31 јан 22:13Инвентар за амбуланта

Се продава инвентарот на сликите подолу,истиот е во солидна состојба....


1 €
или предлог цена
16 јан 18:44Визири , супер маски , ѕиден пумпа идр

Најниски цени и докажан квалитет - Маска со визир - Супер маска ...


50 МКД
или предлог цена
20 дек 22:29Безконтактен инфраред топломер + бесплатна достава

Безконтактен инфраред топломер сега достапен по цена од 999.00 ден ...


999 МКД
или предлог цена
16 дек 09:34Multifunkcionalna mini kamera

Multifunkcionalna kamera za tesko vidlivi i dostapni mesta mnogu prak...


1.000 МКД
или предлог цена
31 окт 21:06Mедицински kревет

Механички болнички кревет со три функции: - подигање на делот кај...


400 €
или предлог цена
22 окт 17:11Medicinski rakavici

Se prodavaat rakavici latex velicina M. Za poveke informacii kontakt...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

15 окт 13:18SPINOMED-Zastita na `rbeten stolb

Namenet i za pravilen razvoj na `rbeten stolb kaj mladi lica vo rast ...


15 €
или предлог цена
05 окт 18:22Neupotreben elektricen medicinski krevet so vazeckagarancija

Se prodava neupotreben elektricen medicinski krevet so 3 funkcii i po...


800 €
или предлог цена
14 сеп 22:43Душек медицински нов некористен

Душек медицински нов некористен 075/384-515


По Договор
или предлог цена
18 авг 09:48Stolici novi za laboratorija

Prodavam novi stolici za laboratorija ,za povekje info viber +381 63 ...


1 €
или предлог цена
12 авг 10:22prodavam sterilizator i hirurski instrumenti, povolno

Prodavam sterilizator, set za instrumenti, instrumenti, baraban, itno...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

12 јун 09:02Inhalacija za disenie

Inhalacia za disenie kont 070591833


700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

21 апр 17:30medicinska oprema angeograf eho

Se prodava medicinska oprema: 1. Fujinon Eve Processor EPX 201 2....


1 €
или предлог цена
26 мар 11:43Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам