167408 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

V-Stroam DL 650

Моторот е во одлична состојба. Направен е годишен сервис за престоечк...


4.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00Промовирано

Maltezeri

Ново легло на мали Малтезерчиња. Антиалергена раса, не се митари, не...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Животни / Кучиња

Вчера 15:28НОВ ОГЛАС
Промовирано

Ford B-max 2013 Diesel Motor Eco 1.5

125,880 Diesel Motor Eco 1.5 ABS, Klima, Elektronika na stakla, Elek...


6.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 61м2 ВО КАРПОШ 4

Се издава стан во Карпош 4, во непосредна близина на City Mall. Стано...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:06  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ЦЕНТАР

Стан во строг Центар, на прв кат, комплетно реновиран, со парно, лифт...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:04  НОВ ОГЛАС

izdavam namesten stan 50m2 vo centar na kruzniot tek

se izdava kompletno namesten stan,so cela pokuknina vo centar kaj kat...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:02  НОВ ОГЛАС

Печка

Продавам термо печка Зачувана, во функција Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Денес 14:02  НОВ ОГЛАС

VW TOURAN 1.9 TDI 77KW GOD 2006 6 BRZINI KLIMATRONIK NOVO

VW TOURAN 1.9 TDI 77KW 105KS GOD 2006 6 BRZINI KLIMATRONIK NOV UVOZ G...


4.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 14:01  НОВ ОГЛАС

Elektricar na povik

- Izvedba na novi Instalacii kako i prepravka na stari instalacii. -...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:01СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 180м2 ВО ЦЕНТАР

Станот е комплетно наместен. Се наоѓа веднаш до Влада, Центар. Распол...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:01  НОВ ОГЛАС

Delovi za ford fokus tddi - tdci 98*04

polovni delovi i limarija za ford focus 1.8 tddi-tdci 90 ks ,100 ks i...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:01Дебар Маало 59м2

Се продава нов стан во Дебар Маало, почеток на градба-наскоро, во бл...


1.670 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:00Metalno biro

Metalno biro so staklo malku koristeno bez nikakvi ostetuvanja


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Компјутерски маси

Денес 14:00Kafemat Illy

Se prodava kafemat illy Dopolnitelno doagja patron so tolcnik koj p...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:00Cesma Чешма/Baterija za tus banja Ferro

Ispravni so rozetni


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Денес 14:00PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:59Laptop HP 450 Probook intel core i7 6500, 8Gb mnogu socuvan.

Se prodavaat dva laptopi so core i7 procesori 1. laptop Hp Proboo...


12.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:59  НОВ ОГЛАС

Suzuki Burgman 650 Executive ABS

Se prodava Suzuki Burgman 650, 2005, Executive, ABS. Motorot e vo top...


2.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:59Macbook pro 13, Early 2011

ITNO Se prodava Macbook pro 13 - i5 procesor - 16GB RAM - 128 ...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:59СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ЧЕНТО

ВО ЧЕНТО НА САМИОТ БУЛЕВАР ВО НОВА ЗГРАДА СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД ...


79.200 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Денес 13:59  НОВ ОГЛАС

HUAWEI P30 LITE

Perfektno socuvan i odlicno raboti Cenata e taa bez cenkanje Kontak...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:59Hladnjak za Audi 2.5 tdi

Ima cevki za avtomatik, a odgovara i za manual


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:59Prodazba na Aluminiumski,Pvc i Celicni lajsni

Prodazba na Pvc, Aluminiumski i celicni Lajsni raspolagame so siroka ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:58Prodazba na site tipovi na Lajsni

Продажба на сите модели на Лајсни од најразлични типови ( АЛУМИНИУМ /...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Плочки

Денес 13:58Prodavame Aluminiumski,Inoksni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Inoksni,Pvc lajsni za Plocki,Laminati,Parketi ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Плочки

Денес 13:58Aluminiumski-Inoksni i Pvc Lajsni i Topsifoni

Golem izbor na site tipovi na Lajsni i Topsifoni za najrazlicni namen...


1 €
или предлог цена
Денес 13:58Topsifoni resetki i Aluminiumski i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


1 €
или предлог цена
Денес 13:58Lajsni Aluminiumski za Laminati,Parketi,Plocki

Prodavame Aluminiumski lajsni vo dezeni na laminatite za site nameni ...


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Ламинат

Денес 13:58BMW 320D 163 HP

Voziloto e vo PERFEKTNA sostojba, odlichno sochuvano vnatresno, isto ...


4.199 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:57ПРОДАЖБА НА ИНОКСНИ,АЛУМИНИУМСКИ И ПВЦ ЛАЈСНИ

Продажба на сите модели на Алуминиумски и Иноксни Лајсни од Грчкиот п...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:57Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Денес 13:57СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО АЕРОДРОМ

Се издава нов двособен наместен стан со сопсвен паркинг место/гаража ...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:56  НОВ ОГЛАС

Se prodava pezo 407

Se prodava pezo 407 redovno servisirana 075-617-607 2005


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:56Otkupuvam polovna i nesipravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
Денес 13:55davam casovi po angliski jazik

Davam casovi po angliski jazik za site vozrasti. tel. 071 868 961,po ...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 13:54се продава стамбена куќа со одлична состојба во Тафтаиџе2

ШИФРА 5855 Се продава стамбена куќа со одлична состојба на прекра...


210.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

Денес 13:54  НОВ ОГЛАС

ПРОДАВАМ САМСУНГ А13 СОЧУВАН КАКО НОВ **ЕЛДАКО МОБИЛАРИ**

Се продава половен Самсунг А13 во бела боја, солидно сочуван со уште ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:54  НОВ ОГЛАС

Се продава стан

Се продава кај Млечен ресторан,над Тинекс, стан нова градба од 136m2,...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:54  НОВ ОГЛАС

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI DIESEL SEDAN FULL OPREMA

PRODAVAM OPEL INSIGNIA DONESENA PRED 10 DENA. KOLATA E PREKRASNA I MN...


7.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:54Mazda 2

Mazdata e vo odlichna SOSTOJBA Mnogu sochuvana I vnatre I nadvor Od ...


4.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:53SE PRODAVA YAMAHA R1 2005

Se prodava yamaha r1 vo dobra sostojba spremen za sezona. ✅️Smento l...


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:53  НОВ ОГЛАС

Torziona osovina so sasija od " Treska" prikolka.

Od Treskina prikolka so inerciona kocnica.Osovinata e torziona MZT pr...


11 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Приколки

Денес 13:53PRODAVAM Golf 4 SDI

Se prodava vo dobra sostojba Golf 4 karavan Edition oprema Barajte...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:53Страна 1 од 4186

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам