86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Промовирано

BARAME PONUDA ZA IZRABOTKA NA FOTOVOLTAICNA CENTRALA

Barame ponuda za izrabotka na zemjena Fotovoltaicna centrala na povrs...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 08:30AGREGAT HERON 2KW

ПРОДАВАМ АГРЕГАТ ЗА СТРУЈА ХЕРОН 2KW (БЕНЗИН) ЧЕШКО ПРОИЗВОДСТВО. КУ...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 авг 22:03Ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 авг 18:59Намалувач на струја

Намалувач на струја од 220 V на 110 V. Многу малку користен, се уште ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 авг 12:37Elektricni broila

Se prodavaat elektricni broila kako kontrolen saat


1.500 МКД
или предлог цена
06 авг 10:57Se prodavaat bushoni

Se prodavaat bushoni od monofazna struja kako na slikata. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 авг 11:48Drzac za kabli

Drzac za kabli, aluminiumski Predlog cena.... 071304752


123 €
или предлог цена
28 јул 12:37Струјомер со уклопен часовник

Двотарифен струјомер со уклопен часовник


1.800 МКД
или предлог цена
26 јул 09:58Korektor 5500 VA

Dva korektora 5500VA za 100 evra


100 €
или предлог цена
26 јул 07:21Modularni stekeri,prekidaci,moduli

Se prodavaat modulu od Elmark,Shnajder,Glamur i Gewis,cenata zavisi o...


30 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

24 јул 23:22Se prodava kotur za kabel котур

Se prodava kotur za kabel ili crvo tel za kontakt 070305074 Ѓорѓе


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јул 03:14Prodavam meren saat za struja

Prodavam merni saati za struja


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 јул 21:54NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN ...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 јул 11:36Osiguraci i tabla

Se prodavaat glavni osigiuraci i tabla komplet (na slikata ) po cena ...


По Договор
или предлог цена
13 јул 09:39Prodavam sklopki i avtomatski osiguraci

Prodavam sklopki i avtomatski osiguraci.Sklopka 500 den,osigurac 70 d...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 јул 11:44NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN 21.000 D...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

07 јул 00:49UPS General Electric 3KVA + dopolnitelno kukiste

Продавам УПС тип General Еlectric NetPro 3000 со снага од 3kVA, произ...


399 €
или предлог цена
05 јул 21:58Pure sine wave inverter

Nov. Potrebnо{ e na inverterot na izlez da se prikluci transformator ...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

04 јул 17:04Korektor 5500 VA

Dva korektora 5500 va za 100 evr


100 €
или предлог цена
29 јун 13:10Uljen Radijator 2 kw

Se prodava uljen radijator na struja 2 kw vo ispravna sostojba ne e...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 јун 19:07Stanska strujna tabla

Se prodava strujna tabla so 15 mini osiguraci slovenski


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

18 јун 09:23Продавам трофазен електричен саат

Продавам трофазен електричен саат. Еднотарифен за 200 денари.


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јун 13:38Trofazen kabel 50 m 380 V

Donesen od svajcarija Vo ispravna sostojba Prakjam po kargo


170 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

08 јун 02:06Сѕрујна табла

Многу сочувана и исправна струјна табла со комплет осигурачи


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

07 јун 12:33Prodavam poveke vidovi na elektromotori

Razlicni elektro motori za poveke info na tel 075255222


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 13:16Monofazno broilo i uklopnik

Prodavam monofazno broilo i uklopnik. Cena odlicna,koj prv se javi n...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 08:58Vrsime kompletno renoviranje na stanbeni i delovni povrsini

Vrsime i izveduvame kompletno ili delumno renoviranje na stanbeni i d...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 мај 20:54DOZNI SO KAPAK

PRODAVAM DOZNI SO KAPAK 180 KOMADA,I DOZNI ZA STEKER 340 TELEFON ZA K...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 мај 19:10Solarni sistemi za kuki za elektricna energija

Соларен систем за куќи со месечна потрошувачка просек 600kWh * 10 Со...


7.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 апр 20:06Ormari za struja

2 ormari za struja 120cm sirina 160 dolzina i edno metar so metar skl...


1 €
или предлог цена
17 апр 03:30Ormari za struja

Se prodavaat 2 ormari za struja i 2 sklopki schnaider 1×400a 1×160 a


1 €
или предлог цена
14 апр 10:25Kutii za struja i osiguraci

Prodavam metalni kutii za osiguraci so sklopka - greben Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 мар 09:04Se prodava inventer GENERATOR RAIDER RD-GG05

SO GARANCIJA 2 GODINI!!!!!!!!!!!!!!! Se prodava inventer generator R...


14.500 МКД
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

25 мар 16:19Wi-Fi Prekinuvac WiFi Smart Switch Sonoff

Wi-Fi - АВТОМАТСКО РЕЛЕ 10 А / 2200 W со модул за контрола на домашни...


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

11 мар 12:58SE IZDAVA MONOFAZEN GENERATOR (4KV)

Se izdava monofazen generator od 4kv. Cena za iznajmuvanje po dogovo...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 мар 19:17NOV DIZEL GENERATOR AGREGAT 75kVA

Генератор GJR75 Јачина 75 Kva / 60 kW Мотор RICARDO / 1500 rpm Вгр...


1 €
или предлог цена
23 фев 11:47NOV DIZEL GENERATOR AGREGAT 50kVA

Генератор GJR50 Јачина 50 Kva / 40 kW Мотор RICARDO / 1500 rpm Вгр...


1 €
или предлог цена
23 фев 11:45Хидрофор Пумпи

Во исправна состојба Плава sever 6500 ден Останатите по 3500 ден К...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

19 фев 14:38Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Tabla za osiguraci

Se prodava tabla za osiguraci


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 дек 18:41Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам