86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Промовирано

Solaren agregat za elektricna ograda

Се продава нов некористен повеќе инфо на ликнот https://parmakusa...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

24 дек 14:12Stabilizator regulator na napon

Prodavam stabilizator za napon 0,5 kw.


1.200 МКД
или предлог цена
24 ное 19:32broilo

sat za struja


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

19 ное 23:10STEDAC NA ELEKTRICNA ENERGIJA

Иновативна технолгија- Штедач на електрична енергија н. 👉Интелегент...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 ное 13:18Kabel banderski aliminiumski 4X16 - poveke od 15m

Prodavam poloven ispraven poveke od 15m kabel banderski aluminiumski ...


650 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 ное 06:30Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

31 окт 14:53Стабилизатор на струја / Stabilizator na struja

Стабилизатор на струја за телевизор или фрижидер. 220v


2.000 МКД
или предлог цена
16 окт 17:08Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 окт 13:35NovaTabla za struja so busoni ETI

Nova tabla za struja so 8 busoni eti


1.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 18:16електично броило

Се продава електично броило, двофазно


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 сеп 11:42Bandera

Prodavam bandera 9m vo odlicna sostojba


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 авг 15:14SAAT ZA STRUJA

Trofazno i monofazno broilo. 2000 EDEN ISPRAVNI 077 557 424


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 јул 16:34Agregat portabl na benzin

Nov monofazen Agregat GBG 9000E 9KVA So elektricen start i moz...


2.195 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

02 јул 09:26Elektro Motor

Trofazen elektro motor 3kW/960rpm/50Hz


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

09 мај 12:07Elektrinci Tabli

Se prodavat novi elektrinci tabli ne novi ne koristeni


1 €
или предлог цена
30 апр 13:46Електричар

поставување на нова и менување стара електрична инсталција, поединечн...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

22 апр 17:06Prodavam nov kabel 5X2,5mm

Prodavam kabel za vo zid PP 5X2,5mm dolzina 25m Cena 1100den Kon...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 апр 22:44SOLARNI PANELI

Prodavame solarni paneli i pridruzni elemnti za kompletni domasni sis...


5.500 МКД
или предлог цена
04 мар 11:35DIZEL GENERATORI, AGREGATI

Güçbir Generator Company е водечка и реномирана компанија кoja постиг...


По Договор
или предлог цена
17 дек 09:41Viko Panasonic Stekeri prekicadi Elektrika

Razni programi na stekeri prekidaci za vasiot dom.


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

15 дек 13:21Sklopka ASTROCLOCK- 2

Se prodavaat 2 sklopki novi germasko proizvotstvo orginal


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

30 ное 12:24kabel

prodavam kabel za pod zemja 3x2,5 poveke od 100 m nov ne koristen


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 сеп 13:06strujomeri i uklopnik

trofazni dvotarifni uklopnok eftina i skapa struja


1 МКД
или предлог цена
11 авг 16:10Kotel EKT 18KW Grundfos Pumpa

Prodavam koristen elektricen kotel EKT18kw + Grundfos Pumpa.Novi sklo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јун 08:26TEKSAN GENERATOR Dizel Agregat 9 kVA 3000 kVA

БАУКОП ДООЕЛ е овластен застапник на Тексан Генератори во Македонија....


1 €
или предлог цена
12 јун 13:00Senzor za dvizenje.

Senzor za dvizenje.Registrira dvizenje na covek i vklucuva alarm, na ...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

09 мај 08:09Осигурачи - ножасти, главни, спратни и патрони

Продавам НОВИ - ножасти осигурачи 125А - големи - 3ком - ножасти ос...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 мар 15:40SE ZA ELEKTRIKA IZVEDBA

VRSIME IZVEDBA NA INSTALACII, POVRZUVANJE SPRATNI TABLI PROMENA , STE...


5 €
или предлог цена
09 мар 19:22SOLAREN REFLEKTORI

Solaren reflektor 30w 1490 den 60w 2490 den 100w 3490 den


1.490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 мар 20:46Ormarce za strujomeri

Se prodava limen ormar za 2 strujomeri


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

23 фев 23:22Трофазно броило

Одлично сочувано броило tel.071264724 i 078364194


1.500 МКД
или предлог цена
16 јан 22:51трифазно броило

одлично сочувано трофазно броило tel.071264724 i 078364194


2.000 МКД
или предлог цена
16 јан 22:49Ормар за струјомер

Продавам ормар-табла за четири струјомера, со преграден дел за осиг...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

19 дек 13:04Agregat HOLLANDKRAFT Diesel

Prodavam HOLLANDKRAFT Diesel generator Monofazen, vo odlichna sostoj...


1 €
или предлог цена
27 ное 21:41Ормар за струјомер

Продавам ормар-табла за четири броила, со преграден дел за осигурач...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 ное 14:47Se prodavaat dva kontaktori Siemens

Se prodavaat dva kontaktori od markata SIEMENS, slednite modeli: 1. S...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 ное 00:07Se prodava ABB 160 amperski prekidac

Se prodava 160 amperski prekidac od markata ABB, tocniot model e: ABB...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

11 ное 23:26Senzor na dvizenjem plafonski.

Senzor na dvizenje plafonski.Registrira dvizenje na covek i vklucuva ...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 окт 21:37Vremenski programiracki tajmer.

Vremenski programiracki tajmer.Ovozmozuva vkjucuvanje i isklucuvanje ...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 окт 21:34Motor trofazen SEVER 1,5KW

Prodavam odličen trofazen motor Sever 1,5kw 2850 obrtaji/min.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 сеп 03:07Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам