Скопје
                   
1387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMX profesoonalen Trek Made in USA

Se prodaca profesionalen BMX za egzibicii, marka Trek Vert 1, gi ima ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 09:35PRODAVAM VELOSIPED '' BOOMERANG'' MOUNTAIN BIKE

PRODAVAM MALKU KORISTEN VELOSIPED/TOCAK MOUNTAIN BIKE. ZA MASKI I ZEN...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 09:26Trek 3700, perfektno socuvan, ram 41 sm, 16''

Prodavam odlicno socuvan velosiped Trek, model 3700, vo fabricka sost...


14.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 09:14Giant velosipedi so diskovi na ulje 072585027

Giant amortizer napred i nazad diskovi na ulje(glicerin) tel. 0725850...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:14Velosiped PUMA city bike 24''

Prodavam kompletno ispraven velosiped so Shimano menuvaci,


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:01НОВ...под гаранција!

Се продава сосема нов велосипед..големина на тркало 24ка...големина н...


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 08:39Velosipedi od svajcarija so povolni ceni kon tel 072585027

Polovni velosipedi od svajcarija tel 072585027


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 08:34Ortler - Aluminiumski velosiped

Ortler - Aluminiumski velosiped fikikus@yahoo.com


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 08:29Prodavam velosiped

Prodavam velosiped marka mondia švajcarska.Točak e vo besprekorna sos...


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 07:51Velosiped Max Diva 5.0

Велосипедот е супер зачуван и нема никакви траги на користење. Буквал...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 07:48E-Bike CUBE Reaction Hybrid Pro 500 BOSCH Performance LineCX

Prodavam MTB E-Bike CUBE Reaction Hybrid Pro 500 BOSCH Performance Li...


960 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 07:47  НОВ ОГЛАС

Mtb Centurion BACKFIRE PRO 900. er.29 On Sale

Se prodava mtb Centurion BACKFIRE PRO 900. er.29 2017g. so 2x11 brzin...


660 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 07:47  НОВ ОГЛАС

Karbon

Karbon velosiped ; mozna e i zamena za drug velosiped Ponudete


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 06:16ROAD CANYON ULTIMATE AL

VELOSIPEDOT E BESPREKOREN,MN KVALITETEN VELOSIPED I E SO FULL SHIMAN...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 00:31Velosiped 16ka Gumi

Detski velosiped.


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 23:49velosiped

prodavam velosiped...old tajmer FAHRRAD germanija gumi bandasi 28 ca...


6.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Вчера 23:48Ženski velosiped tocak od Ch

Prodavam zenski velosiped donesen od Švajcaria treba da se napumpat g...


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:47  НОВ ОГЛАС

Se prodava super socuvan detski velosiped MAX

Se prodava derski velosiped Max cena 2000 denari


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:37  НОВ ОГЛАС

Poloven zenski velosiped

Poloven zenski velosiped Aluminski ram Trkala 28 Velosipedot e kom...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:02Poloven velosiped extra

Poloven velosiped exstra Marka BUULS Golemina na trkalo 26 Oprema ...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:02POLOVEN VELOSIPED

POLOVEN VELOSIPED CELOSNO ISPRAVEN GUMI 26 CENA 2500 den TEL 076 ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:02Prodavam velosiped

Prodavam velosiped Marka DOOK Gumi tenki 26 Diskovi na predno i za...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:02Maski velosiped

Poloven maski velosiped Trkala 29 Velosipedot e mnogu zacuvan.ekstr...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:02Kupuvam karbonska viljuska za Road Bike

Kupuvam karbonska viljuska (1 1/8) za postar tip na road bike, kompat...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:42Road Bike Giant

Продавам друмски велосипед Giant Defy 1 Големина на рам (L), Карб...


550 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:08Велосипед

Се продава велосипед. Се случува ланецот понекогаш да излегува.


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:43Ретро велосипед

Се продава ретро велосипед. Може да се користи и како ретро орнамент.


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:42Velosiped...M...canyon

Golemina...M Trkala...26 Brzini...3x8 Aluminska ramka- lesen Solidni...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:10Velosipedi doneseni od svajcarija 7x i drugi raboti

Se prodavat tocaci maski zenski doneseni od svajcarija top sostojba s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:05SRAM

Prodavam preden zapcanik Sram X-Sync2 6mm offset 32 zapci. Nov.


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:03KMC

Prodavam KMC-12 brzini. Lanecot e nov.


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:03B-TWIN

Prodavam kaciga B-TWIN golemina S-53-59cm. Nova.


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:03NOVI 28'BANAZI KRIPTON

Skroz novi bandazi duplozidni aero za velosiped 28" (19-622), i 26' (...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:02Scott voltage 20"

Tocaceto e vo top sostojba


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:42  НОВ ОГЛАС

TREK FX 2

Trekot e odlichen, napraven mu e celosen servis. Velosipedot poseduva...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:28TREK XCALIBER 7

Trekot e vo odlicna sostojba, napraven mu e celosen servis. Velosiped...


490 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:28trkacki tocak donesen od svajcarija

trkacki tocak donesen od svajcarija kako nov california bicke oprema ...


150 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
300 €
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:17Bont Vaypor S

Se prodavaat novi Bont Vaypor S 44.5 ili 280 mm vnatresna dolzina ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:04Tocaci Velosipedi

Se prodavaat evtino tocaci eden zenski i eden maski vo ispravna sosto...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00Fixed velosiped

shimano


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:53Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам