Скопје
                   
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAME MESALKI ZA AJVAR

Pravime i prodavame mesalki za ajvar koja raboti na 12 v


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

11 сеп 20:51Masina za kafe

Se prodava masina za kafe siten defekt si raboti


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

19 авг 14:54Se prodava aspirator

Aspirator


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

19 авг 14:51Tanjiri

inox tanjiri kolicina 100


6 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 јул 10:42Slow Cooker Coral SC 320

Se prodava Slow Cooker Coral SC320 КАРАКТЕРИСТИКИ Одвоен керамички ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 јул 09:24КОМПЛЕТ ЗА ГОТВЕЊЕ ЈАЈЦА БЕЗ ЛУШПА

Трон Шоп Македонија [ ww.tronshop.mk ] Шифра на производ: 035 [ ht...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 јул 15:58Kupka za hrana 2 broja

Kupkite se novi i neupotrebuvani. Cena za dvete 6000


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

24 мај 12:59КУПКИ ЗА ХРАНА 2 БРОЈА

Купките се нови и неупотребувани. Цена за двете 6000 денари.


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

07 мај 16:04Podvizen kazan za gotvenje so prikolka

Germanska proizvodstvo


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

06 мај 14:13se bara majstor za burek

telefonski broj 070 632 578


99 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

27 апр 13:49Фарбање јајца

🤓Почитувани, домакини и домакинки🤩 во пресрет на најголемиот хри...


8 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

24 апр 13:22Домашен јаболов оцет jabolkov ocet

Продавам на големо домашен јаболков оцет, флаширан, нефлаширан, со ил...


70 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

27 мар 10:28SE prodava Kazan

Se prodava Kazan


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

10 фев 08:32vrabotuvam gotvac/gotvacka i prodavacka

prodavnica za gotvena hrana vrabotuva gotvac/gotvacka i prodavacka


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

06 фев 13:00PROTEIN I GEJNER

Se prodavaat Protein i Gejner poradi prekinuvanje so vezbanje, dokolk...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

29 јан 23:08pcenka

Prodavam pcenka


12 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Останато

14 јан 19:14Се продава диспанзеер за вода

Мал диспанзер за вода за големи боци лади и грее во одлична состојба.


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

11 јан 16:23Aloe Vera so Tarth Cherry

Health Republic Najszarviot I Najdobriot Aloe Vera so Tarth Cherry z...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

24 ное 14:58Pcenica 400 kila 13 den kilo

pcenica 400 kila 13 den kilo


13 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

05 авг 10:27Комплет за готвење со дебело и индукциско дно

За да бидете сигурни дека ќе уживате во секоја авантура со готвење, н...


4.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 јул 16:01Masinata za pravenje zdrava ladna voda I kisela voda

Masinata e nova kupena pred dva meseci petiljadi evra .vodata ja proc...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

17 јул 20:47Flair шишиња

Се продаваат две шишиња за flair од по 750ml.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

01 јун 13:16Domasni jajca.

Се продаваат јајца од селски кокошки. Кокошките се хранат исклучиво с...


10 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Останато

06 фев 13:20Refrigerated Countertop Saladbar

Se prodava NOV EMPERO, malku koristen saladbar. Capacity for 1600 mm...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 фев 12:33CORECA P9 FOOD CABINET

Se prodava skoro nov, malku koristen CORECA P9 FOOD CABINET. Model :...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 фев 11:01Апарат за правење сладолед Delimano

Delimano,апарат за лесно и брзо правење сладолед,некористен,нов.


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

04 дек 09:27JABOLKOVA KISELINA OD DIVJACKI JABOLKA

po recept na doktor Zarvis 075648975 Pando


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

30 сеп 19:02Хелда Helda брашно од хелда органско

брашно од хелда органско


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

26 сеп 22:10Prodavam sekakvi vidovi na oriz od Kocanskiot Region.

Naracka nad 30 kg. Vidovi i ceni na oriz: Andrea - 52 den/kg Bald...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

11 сеп 09:11Spageti

Davam spageti na podarok


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

10 сеп 13:15Otkupuvam Tartuf

OTKUPUVAME TARTUF vo neogranicena kolicina.Ve molime na sledniov E-ma...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

21 јул 20:16domasni jajca

prodavam domasni jajca tel 078278779


8 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

22 мај 17:21Pizza majstor

Se bara pica majstor so iskustvo Site informacii na telefon 0723111...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

12 мај 10:52Сет од 6 силиконски калапи за варење јајца

Не пропуштајте! 50% попуст на неверојатниот сет од 6 силиконски кала...


449 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

24 апр 12:48Profesionalna Oprema za Hoteli i Restorani

Nasata kompanija e distributer na poznatiot brend Furnotel, kompanija...


111.111.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

15 апр 13:57SEMKI OD TIKVI

Se prodavaat semki od tikvi od razni vidovi stambolki. Cena: 100 den....


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

10 мар 18:29Se prodava pecka za pecenje pica.

Tel.075483339


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

06 фев 15:31PECKA

pecka za pecenje vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

06 фев 12:40Продавам оцет

Продавам домашен јаболков оцет од чисто еколошко подрачје помага за с...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 фев 12:36PRIRODEN MED SO LESNIK, BADEM, OREV

Za jak imunitet Za pogolema koncentracija Za regulirajne na krvnikt...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

06 јан 17:13Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам