274 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Барака во Бутел 1 (кај Пазарчето) Baraka vo Butel

Бараката е лепенка, опфаќа површина од 56м2, и располага со дворно ме...


90.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 13:00prodazba na baraka so dvorno mesto vo naselba lisice

Број на соби: 3 Квадратура: 56 m² Број на спратови: 1 спрат Греење...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 07:21KEN BARAKA KIOSK TRAFIKA 18M² 4x4.5M

4 na 4.5 metra visoka okolu 3 metri CENA 1500€ ☎️ 078 411 200


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 13:35KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI BRVNARI

KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 00:04VIKENDICI KUKI BARAKI KUKICKI KONTEJNERI PO EVROPSKI STANDAR

VIKEND KUKI ZA SITE KLIENTI PO EVROPSKI STANDARTI NAJ EVTINO U MK I P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 00:04KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MOBILNI KONTEJNERI MONTAZNI VIKEN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 00:04MONTAZNI KONTEJNERI KONTEJNER VIKENDICI KUKI KUKICKI GARAZI

MONTAZNI KUKJI VIKENDICE VI NUDI KEN PANEL PROIZVODI PO EVROPSKI STAN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 00:03KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI KANCALARISKI K...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 00:03KONTEJNER ZA POVEKE NAMENI

DIMENZIJA 6m x 2.4m x 2.4 m VO IZRABOTKATA SE KORISTENI KVALITETNI ...


3.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

02 јул 21:49KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI KONTEJNERI I DRUGO


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

02 јул 00:12BRVNARI KONTEJNERI VIKENDICI VIKENDICA KONTEJNER KUKJI

SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI CUVARI KABINI ZA OBEZ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

02 јул 00:12KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI VIKENDICI KONTEJNERI KUK...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

02 јул 00:11KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI KABINI CUVARI I DRUGO KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

02 јул 00:11KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

02 јул 00:11KUKJA KUKICKI VIKENDICA VIKENDICI KONTEJNERI BARAKI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI PROIZVODI ZA P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

02 јул 00:10KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI PROIZVODI PO E...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

02 јул 00:10KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI OBJEKTI


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

02 јул 00:10BARAKA VO BUTEL 1

Se prodava baraka vo Butel 1 na ul. Ho Shi Min od 64 m2 koja lezi na ...


115.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јул 00:04монтажни куќи контејнери

6,5*2,5=16,25m2 3300 evra


3.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

30 јун 21:34монтажни куќи контејнери

6*2,5=15m2 2999 evra 075421491


2.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

30 јун 21:30барака

продавам барака со доградба 88-м2 со дворно место 286 м2. легализиран...


72.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
75.000 €
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

30 јун 12:45KIOSK BARAKA MN POVOLNO

Kiosk baraka


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бараки, киосци, трафики

28 јун 20:48SE PRODAVA FURGON 2200 EVRA

SE PRODAVA FURGON KANCELARIJA 2200 EVRA TEL. ZA KONTAKT - 070 47...


2.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

27 јун 21:07Кен

Продавам Метален Кен 2.5 на 2.5 со инсталација Вртете на овој БРОЈ 07...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 јун 11:43Kiosk

Prodavam dva kioska edna cetvorka 16 m2 i edna dvojka 8 m2 kako novi ...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 јун 06:31prodavam baraka vo zelezara moze zamena

barakava e stara treba da se rusi ili renovira so 2 vleza 148 m2 e ba...


6 €
или предлог цена
24 јун 19:49KONTEJNER - VIKEND KUKA

DIMENZIJA NA KONTEJNEROT 5M x 2.4 M STAKLENA POVRSHINA 2 M x 2.35 M ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

24 јун 11:31Se prodava kiosk na Partizanska karsi Simpo

Se prodava kiosk na atraktivna lokacija, na bul Partizanska na avtobc...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бараки, киосци, трафики

24 јун 09:27Se izdava kiosk na Partizanska karsi Simpo

Se izdava kiosk na atraktivna lokacija, na bul Partizanska na avtobcu...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бараки, киосци, трафики

24 јун 09:27KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI VIKEDICI KUKJI KONTEJNER...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 21:13KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VILI VIKEND KUKJI KONTEJNERI KAMPERI I DRUGO ZA POVEKE IFOR...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 20:58NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI

KEN PANEL VI NUDI NAJ EVTINI KONTEJNERI VO MK KONTIJNERITE SE PO EVRO...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 20:57KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MOBILNI KONTEJNERI TE 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 20:57KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICA GARAZI HALI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI OBJEKTI GI IZR...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 20:56BRVNARA BARAKA KUKA DRVENA MONTAZNA MN.DOBRA

SE PRODAVA ILI MENUVA 180 m2 BRVNARA,BARAKA,KUKJA ILI MONTAZEN OBJEKT...


29.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бараки, киосци, трафики

20 јун 17:07Ken Baraka 4×3

Ken Baraka 4×3 mnogu sacuvan tel 070 270 984 070 270 984


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

17 јун 14:17BARAKA VO NASELBA LISICE

Baraka vo naselba lisice 100m2 Dvorno mesto 240m2 CENA 140.000€


140.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

15 јун 12:52Baraka

Se prodava baraka vo Zdanec od 130+80m2 Info na tel. 075 343 225 0...


110.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 јун 18:29БАРАКА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА СТАРА БАРАКА СО СМЕНЕТ НОВ ЛИМЕН КРОВ, ДОПОЛНИТЕЛНА ЛИМЕНА...


36.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 јун 11:50BARAKA VO DRACEVO

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики Вид на оглас: Се п...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

13 јун 11:50Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам