Скопје
                   
1560 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 13:00Промовирано

MAN TGA 18.400 i KRONE SDP 27

PRODAVAM MAN 18.400 - 2007 GODINA EURO 5 VO ODLICNA SOSTOJBA, POMI...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 13:00Промовирано

Kamionska Galanterija

Retrovizori-Stopovi-Zmigavci-Gabaritni svetla-Gabariti led, Rotacion...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 12:58Промовирано

Opel Movano

Opel Movano 2013 god Reg do 06.2023 Novi Gumi Klima Tempomat ...


13.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 14:26Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 13:00Samar za kamion

Prodavam samar za kamion


160 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 13:00MAN TGA 18.400 i KRONE SDP 27

PRODAVAM MAN 18.400 - 2007 GODINA EURO 5 VO ODLICNA SOSTOJBA, POMI...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 13:00Prodavam kamion mikser

Se prodava kamion mikser, scania 2008 god, 9m3 bire.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 13:00Man

Man tga E5 075 38 32 38


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 12:52Man

TGA delovi 075 38 32 38


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 12:42Man

Man tgx 075 38 32 38


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 12:42Man

Turbina za man 075 38 32 38


1 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 12:42Prodavam Reno Magnum

Prodavam Reno Magnum 2007 godina 460 ks avtomatik so dobra sostojba ...


6.500 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Денес 10:59Volvo i Krone Mega

Prodavam kompet Volvo 2007 ,Krone 2006 god , vo super sostojba regis...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Денес 10:59Mercedes Atego kiper

Mercedes atego kuper 2003 godina Registriran do 11-08-2022 Nosivo...


13.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 10:43Maslo za site vidovi vozila / Масло за сите видови возила

Продолжете го работниот век на моторот на вашето возило со маслата од...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 10:38volvo solo 10_ton furgon 8.1m

2007 vkupna masa 18 tona 450.000 km manuelen menuvac 6+R napred f...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

Денес 09:51  НОВ ОГЛАС

PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA SEKAKOV VID NA SPOJKI

Proizvodstvo i repariranje na sekakov vid na spojki za kamioni avtobu...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 09:31PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA GUMENI PROIZVODI

Proizvodstvo i repariranje na gumeni i gumeno-metalni proizvodi-drzac...


По Договор
или предлог цена
Скопје

Камиони

Денес 09:31Furgon so rampa

Furgon 5.40 m mnogu socuvan i rampa 1.5 ton kako nova moze zaedno i ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:47  НОВ ОГЛАС

ФУРГОН FURGON

ФУРГОН ДУЖИНА 5.20 ШИРОК 2.40.ВО СУПЕР СОСТОЈБА. ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:41РАМПА RAMPA

ВО СУПЕР СОСТОЈБА РЕПАРИРАНИ ЦИЛИНДРИ.ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ГОРАН 075 420 7...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:41МЕЊАЧ MENJAC

МЕЊАЧ ОД МЕРЦЕДЕС 12 13 ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:41PREVOZ SO KAMION

ПРЕВОЗ СО КАМИОН НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ДО 5 ТОНА


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:41Man 8/180kiper odlicna sostojba

Man 2007 god kiper reg cel god odlicna sostojba bez mana moze zamena


14.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 08:34Branik i skala za MAN TGX

Prodavam branik i skala za man fgx


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 08:17Isfrlanje sut pesok tampon rizla zemja prevoz mebel kiper

📣Вршиме: - Исфрлање шут - Рушење - Продажба и превоз на сепариран ре...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 08:10MAN TGA EURO 3

Se prodava MAN TGA EURO 3 2004 godina vo ispravna sostojba so kiper s...


7.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 01:40Man tga euro 5 so ladilnik 2004 godina

Man tga 440 euro 5 Vo exstra sostojba moze vednas na pad da zamine ...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

Вчера 23:24Mercedes Benz - Sprinter

Se prodava mercedes sprinter, 2008 godina, Cerada so hidraulicna ramp...


14.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
14.800 €
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 21:31Kamion IVECO-Zastava Rival

Se prodava kamion vo dobra sostojba proizveden 1992, novi gumi, kompl...


3.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.100 €
Аеродром / Скопје

Камиони

Вчера 21:31TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:10PRODAVAM AKUMULATORI ZA KAMIONI VILJUSKARI POLOVNI ISPRAVNI.

Продавам акумулатори за камиони автобуси ВИЛЈУШКАРИ 225ah, 180ah, 145...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 20:02Prodavam polovni AKUMULATORI za kamioni, avtobusi, viljuskar

Prodavam polovni no ispravni akumulatori za kamioni avtobusi viljuska...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 20:02WEBASTO AT2000

PRODAVAM WEBASTO GREENJE AT 2000 SO POSTOLJE ZA AKTROS, A MOZE I BEZ ...


120 €
или предлог цена
Скопје

Камиони

Вчера 19:23EBERSPECHER-MOTORI

PRODAVAM MOTOR I ZA GREENJA EBERSPEHER AIRTRONIC 2 I 4,D3LC COMPACKT ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје

Камиони

Вчера 19:22DAF XF 105 euro 5 I prikolka SCHMITZ komplet 13500

Se prodava Daf xf 105 euro 5 2007 i poluprikolka Schmitz 2006 komplet...


13.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:312 гуми Continental 225/75/17.5 - Здрави гуми !!

M+s - Continental ❄️ Добри гуми - исправни !! Можат да се видат в...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 16:36  НОВ ОГЛАС

3 гуми Dunlop 10/R22.5 - Здрави Гуми !!!

Екстра квалитет - Исправни Гуми !! Можат да се видат во секое време ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 16:34  НОВ ОГЛАС

Scania vlekach

Se prodava vlekach Scania, ispraven Broj za kontakt: 072/314-987


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 16:02КИНЕСКИ ГУМИ AUFINE И KAPSEN

НОВИ КИНЕСКИ И РУСКИ ГУМИ AUFINE, AMBERSTONE И ДРУГИ БРЕНДОВИ 6.5...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:09ПРАЗНИЧЕН ПОПУСТ НА ГУМИ 315/80R22.5 200 EVRA

НОВИ КАМИОНСКИ ГУМИ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ 315/80R22.5 240 evra 13R...


240 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:09MAN 41.480 TGA 8x4 Meiller Kipper

Reg. do 20/09/2022 Site novi gumi Novi buferi Novi gurtni Novi ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 15:07Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам