Скопје
                   
1500 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam Spaneri Kaisi !!! 9,5m

Kupuvam Spaneri Kaisi. Samo novi !!! i strikno nad 8,5m 9,5m pokrat...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

22 јун 11:43Промовирано

Man 19-442

Se prodava man 19-422 vo top sostojba so novi gumi nova cerada novi...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

01 јул 19:56Промовирано

Man

Man tga na delovi 075 38 32 38


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Вчера 10:02Man

Man tga E5 075 38 32 38


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Вчера 09:33Programi za Servis za Mercedes,Man,Iveco,Daf,Volvo,Scania,

***NEOPHODNI LOGISTICKI PROGRAMI KOI RABOTAT PO BROJ NA SASIJA, ZA PR...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 09:25EPC Katalozi za delovi Man,Scania,Iveco,Volvo,Mercedes,Daf

NAPOMENA ***REZERVNI DELOVI ZA KAMIONI NE PRODAVAME*** ***NEOPHODN...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 09:25Originalna dijagnostika Mercedes C4 - Xentry full paket

Profesionalna diler level dijagnostika nova za Mercedes C4 Xentry,Das...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 09:21Najnova dijagnostika za Man,Scania,Volvo,Mercedes,Daf

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 09:20Isklucuvame Adblue na Man,Scania,Volvo,Mercedes,Iveco EURO 6

Trajno profesionalno resavame problemi so Adblue i Dpf sistemi na sit...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 09:20MIXER/MIKSER MAN 9m3

Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

Вчера 08:36Man 403 mixer 1999god 11m3 mikser bure

Odlicna sostojba


22.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

Вчера 08:09atego 817 dellovi

se prodav dellov za aego motorr menjaq drefeciall kabin kotak tel 07...


444 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 21:44MAN TGL 8-180

Man tgl 8.180 2007 Kmh 420.000 Tempomat registriran Top sostoj...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Скопје Центар / Скопје

Камиони

03 јул 21:07IVECO EUROKARGO 75 15 kiper

Registriran do maj 2023 god. dobri gumi 150 ks 6 klipa so bospum...


10.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

03 јул 20:27FAR ZA MERCEDES HELLA NOV

FAR ZA MERCDES HELLA NOV


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јул 17:00STOPOVI ZA KAMION ILI PRIKOLKA

STOPVI ZA KAMION ILI PRIKOLKA


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јул 16:56Mercedes atego kran kiper

Prodavam mercedes atego kran kiper vo odlicna sostojba registrirano s...


18.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

03 јул 14:12Mercedes Atego 815 slep

Prodavam mercedes atego 815 slep vo odlicna sostojba registrirano cen...


8.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

03 јул 14:12Man tgl 8.180 kiper

Prodavam man tgl 8.180 2008 miler kiper so garancija na ispravnosta d...


16.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

03 јул 14:12Klipovi za iveco 450

Prodavam klipovi za iveco 450


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јул 13:39PRODAVAM AKUMULATORI ZA KAMIONI VILJUSKARI POLOVNI ISPRAVNI.

Продавам акумулатори за камиони автобуси ВИЛЈУШКАРИ 225ah, 180ah, 145...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

03 јул 13:22KANALIZACIJA PROBIVANJE JAMI CISTENJE

PROBIVANJE NA KANALIZACIJA VO FIRMI DOMOVI STANOVI SO PRITISOK VO...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јул 12:35KRAN EURO 131

4.2 ton , 2 para nogarki na hidraulika


1 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Камиони

03 јул 11:49DELOVI ZA MAN

DELOVI ZA MAN 19-281 ,14-220


1 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Камиони

03 јул 11:42Mercedes 814 Slep

Prodavam mercedes 814 vo odlicna sostojba Registriran 6 novi gumi ...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јул 11:02Mercedes 917

Se prodava mercedes 917 godin 94 ekstra sostojb registiren poveq inf...


7 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 10:39Mercedez 1320

mercedez 13-20 93 godina registire do 14.02 2023go dozh 6.60 so 2.40 ...


8 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 10:36Dellov za mecedez motorr 28.38

se prodav motor 28 i 38 i 17 i delovni za mecedezi kotak telin 070536...


11 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 10:36mercedes1317 so kran

mercedes1317 dobro sostojba kranot e 6 tona e10 meter


5 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 10:35Rampa platforma Рампа

vo dobra sostojba ne e demontirana moze da se proba 2008 1.5 t


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

03 јул 09:00Volvo Solo Furgon

furgon 7,6 m nosivost 8.500 kg vkupna masa 16 t 2007 240 ks man...


13 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

03 јул 09:00MAN TGL 7.150

Se prodava man tgl 7.150 Euro4, 2007ma godina,plateni davacki do reg...


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јул 08:50Slep shlep sluzba Mercedes Sprinter nov sega praven

Mercedes Sprinter 311cdi 2002g 370000km pominati. Napraven perfektno ...


6.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 07:44Prevoz transport selidba so kamion 2 tona

informacija 076223945


5 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

02 јул 22:26Furgon 7.50 so izollacia

Furgon 7.50 so izollacia shir 2.50 visok.2.40 mnogu sacuvan


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јул 21:00Iveko

kamionot e vo top sostojba,moze da se vidi vo sekoe vreme registriran...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 јул 19:04Adblue Ad Blue emulator euro 4 5 6 kamioni

Prodazba i montaza na AdBlue Ad blue Emulator za MAN VOLVO MERCEDES I...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 јул 18:35BURE ZA MAN TGA

Se prodava bure za MAN TGA


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Камиони

02 јул 17:19Vlecna Sluzba 24h/7 slep sluzba

Transport na vozila i gradezni masini Novi,polovni,havarisani i neis...


1.000 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Камиони

02 јул 13:19Iveco Daily 65C18

Година на производство 2008 година 206 500 KM РЕАЛНИ Сила на мотор ...


8.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 јул 12:52Poniklovana halogenka (NOVA)

Prodavam nova poniklovana halogenka


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јул 12:12isfrlanje shut 077622991

071650317


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

02 јул 12:04Страна 2 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам