Скопје
                   
1500 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam Spaneri Kaisi !!! 9,5m

Kupuvam Spaneri Kaisi. Samo novi !!! i strikno nad 8,5m 9,5m pokrat...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

22 јун 11:43Промовирано

Man 19-442

Se prodava man 19-422 vo top sostojba so novi gumi nova cerada novi...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

01 јул 19:56Промовирано

Mercedes 917

Se prodava mercedes 917 godin 94 ekstra sostojb registiren poveq inf...


7 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 10:39Mercedez 1320

mercedez 13-20 93 godina registire do 14.02 2023go dozh 6.60 so 2.40 ...


8 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 10:36Dellov za mecedez motorr 28.38

se prodav motor 28 i 38 i 17 i delovni za mecedezi kotak telin 070536...


11 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 10:36mercedes1317 so kran

mercedes1317 dobro sostojba kranot e 6 tona e10 meter


5 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 10:35Rampa platforma Рампа

vo dobra sostojba ne e demontirana moze da se proba 2008 1.5 t


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

03 јул 09:00Volvo Solo Furgon

furgon 7,6 m nosivost 8.500 kg vkupna masa 16 t 2007 240 ks man...


13 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

03 јул 09:00MAN TGL 7.150

Se prodava man tgl 7.150 Euro4, 2007ma godina,plateni davacki do reg...


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јул 08:50Slep shlep sluzba Mercedes Sprinter nov sega praven

Mercedes Sprinter 311cdi 2002g 370000km pominati. Napraven perfektno ...


6.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 јул 07:44Prevoz transport selidba so kamion 2 tona

informacija 076223945


5 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

02 јул 22:26Furgon 7.50 so izollacia

Furgon 7.50 so izollacia shir 2.50 visok.2.40 mnogu sacuvan


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јул 21:00Iveko

kamionot e vo top sostojba,moze da se vidi vo sekoe vreme registriran...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 јул 19:04Adblue Ad Blue emulator euro 4 5 6 kamioni

Prodazba i montaza na AdBlue Ad blue Emulator za MAN VOLVO MERCEDES I...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 јул 18:35BURE ZA MAN TGA

Se prodava bure za MAN TGA


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Камиони

02 јул 17:19Vlecna Sluzba 24h/7 slep sluzba

Transport na vozila i gradezni masini Novi,polovni,havarisani i neis...


1.000 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Камиони

02 јул 13:19Iveco Daily 65C18

Година на производство 2008 година 206 500 KM РЕАЛНИ Сила на мотор ...


8.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 јул 12:52Poniklovana halogenka (NOVA)

Prodavam nova poniklovana halogenka


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јул 12:12PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA BALANSERI I BALANSSHTANGLI

Proizvodstvo i repariranje na sekakov vid na balanseri,balansstangli ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

02 јул 11:03Actros 1845

Actros 1845 Mega Godina na Proizvodstvo:2013 Pominati:680.000 km Gu...


22 €
или предлог цена
Скопје

Камиони

02 јул 10:36Actros 1845 Mega

Actros 1845 Mega Godina na proizvodstvo 2015 Pominati :580.000 km Gu...


35 €
или предлог цена
Скопје

Камиони

02 јул 10:36Man tga

Man 400 2007 1.200.000 km remontiran motor aluminska oprema tezina 65...


9.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

02 јул 10:35ФУРГОН FURGON

ФУРГОН ДУЖИНА 5.20 ШИРОК 2.40.ВО СУПЕР СОСТОЈБА. ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 јул 10:32РАМПА RAMPA

ВО СУПЕР СОСТОЈБА РЕПАРИРАНИ ЦИЛИНДРИ.ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ГОРАН 075 420 7...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 јул 10:32АТЕГО 12 23 ATEGO 12 23

ВО СУПЕР СОСТОЈБА 620 000 КИЛОМЕТРИ.2002 ГОДИНА НЕ РЕГИСТРИРАН.НАПРЕТ...


9.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 јул 10:32PREVOZ SO KAMION

ПРЕВОЗ СО КАМИОН НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ДО 5 ТОНА


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 јул 10:32ХЛАДЊАК ЗА МЕРЦЕДЕС 809.HLADNJAK ZA MERCEDES

ВО СУПЕР СОСТОЈБА НЕ ТЕЧЕ СО ГАРАНЦИЈА.ИЗВАДЕН ОД МЕРЦЕДЕС 8 О9 ВО ВО...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 јул 10:32МЕЊАЧ MENJAC

МЕЊАЧ ОД МЕРЦЕДЕС 12 13 ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

02 јул 10:32FURGON 7.80 m TERMOKIG

furgon 7.80 m termokig dizel Shirina 2.50 m visina 2.20 m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јул 09:27ATEGO 8.18

Atego 8.18 godina 2007 sanduk 6.20 m rampa novi gumi vo dobra sostoj...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јул 09:27Sanduk 4.30

Sanduk 4.30 m shirina 2.50m visina 2m na shasia 85 m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јул 09:26FURGON 7.30 M GODINA 2010

Furgon 7.30 m godina 2010 Shirina 2.50 m visina 2.40 m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јул 09:26BOSCH PUMPA

Se prodava bosch pumpa nova ne upotrebena za kamioni ili gradezni mas...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

02 јул 09:22VOLVO Euro 6 Adblue (SCR) Emulator

VOLVO Euro 6 Adblue (SCR) Emulator Adblue emulatori za euro 5 i eu...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 јул 09:06delovi zastava 650 za remont

se prodavaat komplet delovi za kamion zastava 650 orginal italjanski ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

02 јул 02:12Man tga euro 5 so ladilnik 2004 godina

Man tga 440 euro 5 Vo exstra sostojba moze vednas na pad da zamine ...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

01 јул 23:28Prod.furgon so rampa.Ekstra.

Ekstra,dolzina 6.20 m,sirina 2.50 m.visina 2.60 m.


1.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

01 јул 23:25Se prodava Mercedes Benz 316cdi

Uvezen od Holandija, plateni davacki do registracija. Godina 2010 ...


9.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

01 јул 23:24Man 19-442

Se prodava man 19-422 vo top sostojba so novi gumi nova cerada novi...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

01 јул 19:56Prod.Merc.Atego.8.15.top kamion.

Ekstra.2002 god.registriran do 16.05.2023.god.smeneto ulje i site fil...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

01 јул 18:31Prod.Merc.Atego.8.15.top kamion.

Top.2002 god.registriran do 16.05.2023 god.smeneto ulje i site filtri...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

01 јул 18:30Mercedes 17 22 kiper

Mercedes 17 22 Kiper god 92 so predna vuca 4X4 regisriran novi gumi s...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 јул 14:20Страна 3 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам