Скопје
                   
1499 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Man 19-442

Se prodava man 19-422 vo top sostojba so novi gumi nova cerada novi...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

01 јул 19:56Промовирано

Filter za MAN

Prodavam filter za vozduh nov Germanski za kamion MAN.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

30 јун 22:13Prevoz trasport usluka so avtodigalki kran i kiper

Sekakov vid na trasport so kamion kiper avtodigalka kran hiab hiap ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 јун 21:56TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 јун 21:56TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 јун 21:56KUTII ZA ALAT I PP APARATI ZA TOVARNI VOZILA

Кутии за алат и ПП апарати за товарни возила. Контакт тел./вибер:...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Камиони

30 јун 20:38Prodavam BDF kontejneri

Prodavam 2 kontrjneri XXL Cerada i furgon BDF 7,80/2,50,7,80 Cena ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Камиони

30 јун 20:10Prodavam DAF XF. 105 2012 godishte

Prodavam DAF XF. 105 Kamionot i prikolkata se,na ista data i godina ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Камиони

30 јун 20:10MAN TGX 18.440 Euro 5

MAN TGX 18.440 Euro 5, 2008/2009 godina, 1.037.000 km Gumi 90%, Inje...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

30 јун 16:27MAN TGA 18.440 Euro 5

MAN TGA 18.440 Euro 5, 2006 (2007 godina e prva registracija), 1.148...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

30 јун 16:27TAM 80

Se prodava Tam 80 Ispravno sredeno za svoja dusa dobri gumi led sto...


2.199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

30 јун 14:25Kran Digalka Slep Sluzba Pomos na pat

Transport i uslugi so kran digalka


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

30 јун 13:23Cisterna za cement

Spitzer cisterna 39 m3 '96 godina . Za komplet so vlekač extra cena. ...


11.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

30 јун 11:57Volvo FH440 + Schmitz mega

Volvo FH440 mega 2007 godina registriran do 5/2023 god Schmitz mega...


17.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

30 јун 11:54Седиште за камион и комбе IVECO 35S13

Седиштето е од камион IVECO. Тапацирано е со нов штоф за возила. Од...


9.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

30 јун 10:02prevoz trasport so kamioni kiper avto digalka kran

sekakov vid na prevos so kamioni kiper avtodigalka kran, prevoz na ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 јун 09:27Maslo za site vidovi vozila / Масло за сите видови возила

Продолжете го работниот век на моторот на вашето возило со маслата од...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

30 јун 08:23Масло за сите видови возила / Maslo za site vidovi na vozila

Продолжете го работниот век на моторот на вашето возило со маслата од...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

30 јун 08:23Scania 340 mixer mikser za beton 10m3

Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

29 јун 23:57Prodavam volvo 420 ka 2011ta god vo odlicna sostojba

Prodavam volvo 420 ka 2011ta god vo odlicna sostojba pominato 100000...


20.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

29 јун 23:46Prodavam Daf XF105 2008ma god

Prodavam Daf XF105 2008ma god 460 ka vo odlicna sostojna moze zamena ...


9.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

29 јун 23:46KRAN HIAB 288-3 so dalinsko

sega uvezen od germanija kranot e vo odlicna sostojba moze so nasha ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:27IVECO GJUBRETARKA 4X4 2005 god

sega uvezen vo ekstra sostojba mnogu socuvan so orginal km 145.000 km...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:27MERCEDES ATEGO 1223 euro6 KRAN+KIPER

kamionot e vo odlicna sostojba mnogu socuvan kran PALFINGER PK9501 s...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:27MERCEDES AKTROS 1832 so KRAN HMF

kamionot e vo odlicna sostojba so kran HMF 1320 so dalinsko so full...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:27MERCEDES ATEGO 1529 SO KRAN ATLAS

kamionot e vo odlicna sostojba ima kran si dalinsko so 4 teleskopi ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:26MERCEDES 1524 SANDUCAR

sega uvezen od germanija kamionot e vo perfektna sostoja 2007 god ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:26MAN 26360 euro5

sega uvezen od germanija kamionot e vo odlicna sostojba kran FASSI 1...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:26KRAN FASSI

sega uvezen od germanija vo odl so 3 teleskopi pogoden za otpad so ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:26MAN 15290 euro5 sanducar

sega uvezen od germanija kamionot e vo odlicna sostojba mnogu socuvan...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:26MAN TGM 15.290 euro5

kamionot e sega uvezen vo ekstra sostojba so full oprema 2011 god ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:25MERCEDES ATEGO 1218 so kran HIAB 077

kamionot e vo odlicna sostojba moze po vasa potreba da bide so kiper...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:25MERCEDES ATEGO 1223 euro6 so kran

kamionot e vo odlicna sostojba kran HIAB SO 3 teleskopi so dalinsko ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:25MERCEDES AXOR 1824 euro5 kran+kipper

sega uvezen od D vo ekstra sostojba so full oprema klima avtomatik...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:25MERCEDES ATEGO 1224 euro6 2014 god

sega uvezen vo ekstra sostojba mnogu socuvan so full oprema 2014 god...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:25MERCEDES ATEGO 1823 za OTPAD

kamionot e vo odlicna sostojba so registracija kiper+ kran dimenzi...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:25Mercedes 1222 shlep sluzba so kran

kamionot e vo odlicna sostojba 2007 god euro4 shlep sluzba so kran ...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:25MERCEDES AKTROS 1832

sega uvezen vo ekstra sostojba sanducar 7 m klima tempomat idr 200...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:24MAN TGM 16.300 euro5 so kran HMF so dalinsko

kamionot e sega uvezen od CH vo ekstra sostojba mnogu socuvan 2010 g...


3 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:24Mercedes atego 1222 euro5 2011 god

kamionot e sega uvezen od germanija vo odlicna sostojba org km


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:24MERCEDES VARIO 816 euro4 2007 god

sega uvezen od D vo ekstra sostojba furgon 6.20m euro 4 2007 god


11 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

29 јун 15:24Страна 5 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам