Скопје
                   
1522 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 18.400 i KRONE SDP 27

PRODAVAM MAN 18.400 - 2007 GODINA EURO 5 VO ODLICNA SOSTOJBA, REGI...


9.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Uslugi so kran avtodigalka transport na sekakva roba

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 авг 10:26АТЕГО 12 23 ATEGO 12 23

ВО СУПЕР СОСТОЈБА 620 000 КИЛОМЕТРИ.2002 ГОДИНА НЕ РЕГИСТРИРАН.НАПРЕТ...


9.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

07 авг 22:35ХЛАДЊАК ЗА МЕРЦЕДЕС 809.HLADNJAK ZA MERCEDES

ВО СУПЕР СОСТОЈБА НЕ ТЕЧЕ СО ГАРАНЦИЈА.ИЗВАДЕН ОД МЕРЦЕДЕС 8 О9 ВО ВО...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

07 авг 22:34МЕЊАЧ MENJAC

МЕЊАЧ ОД МЕРЦЕДЕС 12 13 ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

07 авг 22:34Se prodava kamion zastava za delovi

Se prodava kamion zastava za delovi ide komplet cel


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

07 авг 19:29Se prodava rezervar od zastava Nov

Se prodava rezervar od zastava Nov


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

07 авг 19:29Bandasi 385.65.22.5 za disk

Bandasite se zdravi ne se vareni i krivi ima na lager 10 komada... C...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 авг 12:55Se prodava Mercedes 8.13 kiper

Se prodava Mercedes 8.13 kiper vo ispravna sostojba. Cena po dogovor...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

07 авг 11:57MAN 6 18440

08.2015 proizveden prva registracija 2016 so 613.000 km Rezervoari...


28.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

07 авг 09:22Man tga euro 5 so ladilnik 2004 godina

Man tga 440 euro 5 Vo exstra sostojba moze vednas na pad da zamine ...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

07 авг 02:19PRODAVAM AKUMULATORI ZA KAMIONI VILJUSKARI POLOVNI ISPRAVNI.

Продавам акумулатори за камиони автобуси ВИЛЈУШКАРИ 225ah, 180ah, 145...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

06 авг 22:33Prodavam Zastava Om 624 N

Zastava Om 624 N 1982 godina Cena ponuda


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 авг 21:01Scania 112 skanija 112

Prodavam scania 112 interculer vo super vozna sostojba


11.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

06 авг 20:30Zastava odlicen motor na delovi

Motor ispraven menjac deferencijal federi furgon na delovi se prodava


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 авг 18:51Man delovi

MAN D20 430 na delovi


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

06 авг 16:07Cisterna za cement

Spitzer cisterna 39 m3 '96 godina . Vlekačot e prodaden. Za poveke in...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Бутел / Скопје

Камиони

06 авг 16:02delovi zastava 650 za remont

se prodavaat komplet delovi za kamion zastava 650 orginal italjanski ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

06 авг 14:32Motorr 38

se prodava motorr 38 so menaq retarder 2altonator poveq infrmacij ko...


33.334 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

05 авг 20:48Mercedez 1320

mercedez 13-20 93 godina registire do 14.02 2023go dozh 6.60 so 2.40 ...


8 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

05 авг 20:48Reno magnum euro 5 delovi i volvo motor

Delovi


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

05 авг 15:32Се продава камион Iveco

Се продава камион Iveco во исправна состојба. Година на производство...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

05 авг 09:15Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

05 авг 09:15Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

05 авг 09:15Olominski Rampi za kamion

Olominski rampi za kamion god 2010 pasirat na site kamioni


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 авг 08:52Масло за сите видови возила / Maslo za site vidovi na vozila

Продолжете го работниот век на моторот на вашето возило со маслата од...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

05 авг 08:50Transport so kiper i kran 077991868

Transport so kiper i kran Rabota so kran prevoz montaza demontaza


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

05 авг 07:43Prodavam tamce od prv gazda 1500 e

Tamce pali vozi 4 m


1.350 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

04 авг 23:33Scania kiper

Se prodava scania 112 kiper vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

04 авг 20:17PRIKOLKA TANDEM

se prodava prikola kiper vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

04 авг 20:17Mercedes Sprinter C65

Kamionot e vo super kondicija redovno my e praveno Servis I se ostana...


6.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

04 авг 19:41EDC za MAN EURO 4 480 K.S.

Prodavam EDC kompjuter za MAN Euro 4,480 k.s.poveke info na tel.


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

04 авг 18:57Menjac za DAF 6,MAN 6

Se prodava avtomatik menuvac bez retarder i as tronik. Menjacot odgov...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

04 авг 18:57Bandasi aluminiumski za poluorikolka

Bandasi aluminiumski tri komada zdravi So gumi solidni Cena 500 evr...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

04 авг 18:34Sanduk

Se prodava sanduk za kamjon Dimenzii 3.60 na 2.20 Za poveke informa...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

04 авг 17:44Kiper

Se prodava kiper za kamjon 3.85 na 2.35


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

04 авг 17:44Atego 8 15

Se prodava atego 8 15 2006 godina Kamjonot e vo top sostojba za pov...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

04 авг 17:44KAMIJON KIPER SE PRODAVAT 16 KUBIKA TRI OSKI

SE PRODAVAT KAMIJONI SKANI VO ODLICNA SOSTOJBA I 2TE KAMIJON SE VO RA...


11 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Камиони

04 авг 16:27Ford Focus II Automatic

Prodavam shalter i saela za Ford Focus II za avtomatski menuvac.


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

04 авг 16:13Mercedes Vario 818 so prikolka

Mercedes Vario 818 so prikolka Dolzina -6.45m Visina-2.6m Godina n...


18.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

04 авг 14:10MAN 15.29 TGM EEV KLIMA RAMPA

MAN 15.29 TGM so klima i rampa. godina 2012 nosivost 8500kg so kli...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

04 авг 14:09Страна 6 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам