1734 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за ка...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 авг 11:49Промовирано

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 11:43Промовирано

HP Laptop Nov

Kupen 45.000denari za onlina nastava mnogu malce e koristen socuvan...


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 10:07MacBook Pro mid 2012 13" PRODAVAM

Prodavam MacBook Pro mid 2012 odllicno socuvam bez niedna grepka...Mn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 10:04Acer Aspire 7715z

Acer Aspire 7715z so intel 2 duo core processor na 2,2 ghz so 4 gb ra...


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 08:43Toshiba L650

Toshiba L650 so i3 procesor na 2,5 ghz so 4 gb ram 500gb hdd so 15,6 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 08:43Lenovo G580

Lenovo G580 so 4 gb ram 320gb hdd, intel duo core procesr na 2,2 ghz ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 08:40Lenovo Z70-80 80FG

Lenovo Z70-80 80FG Intel Core i7 5500U / 2.4 GHz/Dual-Core 8 GB r...


10.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
13.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 02:03Think Pad X1 Yoga G2

Prodavam Think Pad X1 Yoga G2 Full pakuvanje bez tragi od korosten...


19.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 22:49Lenovo V-330

Laptopot e skoro nov i ne aktivno koristen povekje od 30 dena.


14.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 21:24OTKUP NA -- LAPTOP --NOVI I MALKU KORISTENI LAPTOPI --OTKUP

Otkupuvam lap topi novi i polovni So garancija Full pakovanje da b...


5.555 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 17:02SERVIS NA VASIOT LAPTOP I KOMPJUTER, PROCITAJ OGLAS

KOMPLETEN SERVIS, ELEKTRONIKA, NOVI DELOVI, LCD EKRANI I DETALNO CIST...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 15:23Toshiba l830 besprekoren so i3 cpu

4gb ram,baterija oslabena,orginal adapter 079317093 Bez cenkanje Lapt...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:54Hp stream 13 ...plav i rozev kako novi 13.3 led slim

Idealni za deca za gledanje crtani I za internet Baterija 3-4 casa 07...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:53LENOVO IDEAPAD 100 15 ISK DDR4 SO KUTIJA

Laptopit e bukvalno kao nov ,baterija odlicna 3 casa ima i kutija so ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:52Продавам Chromebook Лаптоп

Продавам лаптоп, користен 7 месеци, најповолен за деца во рана училиш...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:44MacBook Pro 16" M1 Pro со 10 јадрен CPU, 16 јадрен GPU

Продавам неколку пати вклучен лаптоп MacBook Pro 16" со гратис проѕир...


130.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:06DELL INSPIRION 7720

DELL INSPIRION 7720 i7 , 8gb RAM , mesto za tri HDD, HD monitor 17.3...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 07:53ASUS X55A

PRODAVAM SKORO NEUPOTREBIBAN ASUS X55A. SSD 250GB NOVA BATERIJA , D...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 07:53Se prodava laptop HP

Prodavam laptop HP so Intel core i5 model na procesor,8 GB RAM memori...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 17:51TOSHIBA C670 D komplet sve sto vi treba 100%ispravno

TOSHIBA C670 D komplet sve sto vi treba 100%ispravno


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 14:38Se prodava Hp laptop 15.6 inca model.compag 6730 s

Se prodava hp laptop mod.compag 6730s 500 hdd 4 gb ram drzi baterija ...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 12:21acer aspire ES1-531 SO N3050 CPU 500 HDD 4 GB RAM

acer aspire ES1-531 SO N3050 CPU 500 HDD 4 GB RAM


4.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:48MacBook Pro 13" Mid 2009

Продавам половен MacBook Pro 13" Mid 2009, лаптопот работи без пробле...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:41Se prodava Asus laptop 15.6 inca mod.K50 IJ ispraven

So prodava super socuvan Asus laptop 4 gb ram 500hdd orginal polnac b...


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 11:27DELL LATITUDE E5470 i5-6200{6GEN}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD

WIN 10 pro.... Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz up to 2.80 GHz 128 GB...


11.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 08:40LENOVO THINKPAD X100E 11.6LED

Odlicen laptop za dijagnostika na koli itn kompletno ispraven osven ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 00:56Star Poloven Fujitsu Laptop | Лаптоп половен

Се продава стар лаптоп со пукнат екран во исправна состојба. За делов...


500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 МКД
Илинден / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 00:45DELL G5

PERFEKTNA SOSTOJBA NE E IGRAN IAKO E GAIMNG LAPTOP KORISTEN E STROGO ...


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 18:53Acer Swift 3 i5 8gen 8GB RAM 14"FHD 250GB nvme

Продавам користен лаптоп марка Acer, модел SF314-54-511a. Еден корисн...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 16:49RETINA DISPLEJ ZA APPLE A1425

Ima samo edna crvena crta vertikalno taka si stoi so godini mn tenka ...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 14:59Toshiba Satellite A300 - piano version- super sostojba

Prodavam postar model na laptop, no vo super sostojba, si ima vgraden...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 14:52HP ENVY x360-15 Convertible notebook- i5 6th gen+ 2gb nVidi

Se prodava skoro nov laptop HP ENVY x360-15, konvertibilen, rotiracki...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 14:51HP PAVILION 17.3" GAMING LAPTOP - Novi

HP PAVILION 17.3" GAMING LAPTOP 17-Cd2037nia 144Hz IPS Full HD NVME S...


62.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 12:29LAP TOP HP PAVILLION

MODEL AMD A 10 RADEON , ODLICEN LAP TOP MNOGU BRZ ZA INTERNET I GLE...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 11:16Laptop ASUS intel Celeron, 4GB RAM, 250GB HDD *EKSTRA CENA*

Laptop ASUS X540SA, so intelov procesor Celeron N3050@1.6GHz, 4GB RAM...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 10:23MacBook

MacBook 13 incen ekran so ssd 250 GB, RAM 8 Gb, vo dobra sostojba...


190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 22:38Macbook Air 13-inch 2019, i5, 8gb ram, 128gb SSD

Лаптопот е купен во iStyle и е без ниту една гребнатинка. Батеријата ...


599 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 20:30Nov hard gamer laptop acer i5 so geforce gtx960

Prodavam nov gamer laptop acer carbon so i5 procesor i graficka gefor...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 19:34Lenovo G 570

Se prodava Lenovo G 570 vo odlicna sostojba maksimalno socuvan, bater...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 16:51СЕРВИС И ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП МОНИТОРИ КОМПЈУТЕРИ И ДР

ПОПРАВКА НА ЛАП ТОП,ПОПРАВКА И НА СИТЕ АДАПТЕРИ ОД ВАШИТЕ ЛАП ТОПОВИ ...


999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 15:14Asus T300L Transformer Laptop Tablet 2in1

Продавам одличен лаптоп / таблет 2 во 1, модел: ASUS Transformer T3...


22.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

04 авг 14:57Страна 6 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам