168905 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GRADENJE RENOVIRANJE NA STANOVI KUPATILA

Gradenje,renoviranje , elektrika , vodovod rusenje, busenje i se vo v...


1 €
или предлог цена
09 мај 08:33Промовирано

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA CNC METALNI OGRADI I VRATI

Професионална изработка на CNC метални огради и врати сечени на ЛАСЕР...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Денес 15:44Промовирано

Seat Ateca 1.6 TDI

Registrirana do dekemvri 23,dva para gumi ,multimedija so navigacija,...


17.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

19 мај 13:00Промовирано

Чевларски Репроматеиали

Кожа Скај Врвки Шајки 14мм 16мм 18 мм 8/9мм Конци Окца Шноли Ладтици ...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 18:29Popravka na bela tehnika

Popravnka na site vidovi masini za perenje majstor od Gorenje. Broj ...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:28Nov Stan 68m2

Dvosoben Stan Golema Dnevna Soba so Kujna i Balkon Spalna Soba so Ba...


980 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 18:28Се Продава Audi A4

Ауди А4 2010 2.0ТДИ Автоматик 215.000 км Доста сочувана кола Вр...


9.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:28Се Продава

Инвентар за Кујна Шпорет плински со 4 рерни Плинска Печка Плинска Ск...


2 €
или предлог цена
Денес 18:28torbica za korg pa5x

torbica za korg pa5x 61k


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Денес 18:28Google Pixel 7 Pro Hazel - 12GB/128GB

Prodavam Google Pixel 7 Pro Telefonot (displayot) e osteten na dol...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:28VELOSIPEDI DELOVI OPREMA ALAT ВЕЛОСИПЕДИ ДЕЛОВИ ОПРЕМА АЛАТ

BIKESTORE Интернет и магацинска продажба на велосипеди, делови, опрем...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Денес 18:27Gas, kocnica, kumblung hyundai kia

Se prodavaat gas, kocnica, kumblung i prostor za odmor za leva. Malk...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 18:24Plac vo Gorno Lisice

Se prodava plac 3291 kvadratni metra, na glaven pat Gorno- Dolno Lisi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:22servis za laptopi

servis za laptopi i formatiranje Promena na rasipani usb porti Hdmi p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:22Prodavam kosilka za treva Powerworks

Prodavam akumulatorska kosilka za treva NOVA Powerworks.


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:20Iphone 6 16GB

Prodavam iPhone 6 16GB bezz tocka prv sopsvenik full pakuvajne rabo...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:20Prodavam krevet za na plaza

Peodavam jrevet za na plaza vo aupr sistojba


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Денес 18:20Prodavam elektricen trotinet

Prodavam el trotinetpod garancija marka UGO ne e veke pod garanc...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Тротинети и додатоци

Денес 18:19Ktm sx 65

Ktm sx 65


2.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:17Renault Espace 3.0 dci

Renault Espace 3.0 dci automatik kupeno od mk. 7 sedista!


4.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:17Opel motor A 1.3 CDTI

Poloven motor opel corsa astra 1.3 nov model 2013 i z1.7cdti astra h ...


800 €
или предлог цена
Денес 18:17Bmw motor

Bmw motor vo delovi. dizni pumpa


1.300 €
или предлог цена
Денес 18:17Se prodava stan vo kuca

Se prodava stan vo sprat od kuca so dobra gradba so zaseben vlez e...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:15Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:14Ford escord

Prodavam ford escord so atestiran plinski ured. Pominati samo 130 000...


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 18:14Tapaciranje krovovi

Tapaciranje na krov na site vidovi vozila


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 18:12Odlicen stan na 2 min. od klinika i 10 min. od plostad

se prodava odlicen stan na ul. Kozara 13/9, pod Vodno, na 2 min. od k...


130.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:10Izvedba so beton

Izvedba na betonski coklinja za ogradi, betonski ogradi, potporni zid...


1 €
или предлог цена
Денес 18:10Se prodava skoda forman pikap 1.3 benzin plin

Se prodava Skoda forman pikap 1.3 43kw (58ks) benzin plin lovato 19...


1.390 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 18:10Izvedba na bazeni

Profesionalna izvedba na bazeni so i bez proekt. Istotaka vrsime izve...


1 €
или предлог цена
Денес 18:10Se bara investitor za nas.Pintija

Se bara investito za 8 placa vo nas.Pintija. Placevite se.so golemin...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:09Hyundai Tucson 2005/10

Par farovi za Hyundai Tucson novi.


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Денес 18:09Семејна куќа + летна куќичка во дворот (2010)

• Нова модерна куќа, изградена е во 2010. • Се продава целосно намес...


84.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
87.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:07Drveni lezalki

Izrabotka nA Drveni lezalki po vasi dimenzii


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 18:07Man 403 mixer 1999god 11m3 mikser bure

Odlicna sostojba


22.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

Денес 18:06Zetelmeyer 2002 utovarna/utovarac

Cummins motor Zf prenos 3m3 korpa Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Денес 18:06MIXER/MIKSER MAN 9m3

Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

Денес 18:06Hauz Majstor Dejan

Elektrika, popravam na site vidovi bojleri, Montaza na protecen bojle...


1 €
или предлог цена
Денес 18:05Prodavam plac vo Kadino

Placot se naoga vo blizina na glavniot pat ima struja i voda i vo neg...


35 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:05RENO MEGAN LIMITED EDITION

Se prodava RENAULT MEGAN LIMITED EDITION 1.5 DCI Voziloto e vo odl...


8.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:03Toyota Auris 1.4 D-4D

Uvezena od Germanija, 114.900 km, prva registracija 11.2013. Bespr...


11.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 18:03KIA RIO 1.1 CRDI 55KW 2012G

Se prodava KIA RIO 1.1 CRDI Preubavo vozilo, mnogu ekonomicno, mal...


6.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 18:03Prodavam ford fiesta 1.4 tdci vo top ekstra sostojba

Prodavam ford fiesta 1.4 tdci 2008god so ful oprema sto se funkcionir...


3.299 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 18:02Страна 3 од 4223

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам