168055 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Novi Bubici (bubica, бубици, бубица)

=== НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ БУБИЦИ === --- Изнајмувам и продавам 100% н...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 мај 16:35Промовирано

Baram majstor za slatki ( torta/torti )

Slatkara - pekara vo Skopje ima potreba od majstor za slatki, za pove...


40.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

19 мај 17:41Промовирано

Продавам стан

Станот се наоѓа на самиот влез во нас.Н.Лисиче кај катната гаража,на ...


71.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

POLICE (599 denari)

Najbaraniot model na POLICE, samo za 599 denari, gratis futrola. Prak...


599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Очила за сонце

Денес 19:26Се продава Opel Astra 1.7 H

Се продава Оpel Astra 1.7 h - полукожни седишта -команди на волан ...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 19:25МАПИ за сите видови GPS НАВИГАЦИЈА, ТЕЛЕФОН, ТАБЛЕТ

mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: ✅🚩👉 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:24Najnovi mapi za site vidovi NAVIGACIJA

mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: ✅🚩👉 И...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

GPS уреди

Денес 19:24Izvedbi so kamen ,plocki od kamen , bunja I travertin

Sekakov vid na izvedbi so kamen:zidovi,lepenje kameni plocki,poplocuv...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:24Xiaomi MI 11T pro

Prodavam xiaomi 11t pro 8/256 gb vo odlicna sostojba bez niedna greba...


410 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
435 €
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:23Profesionalni ranci za harmonika!

Prodavam novi profesionalni ranci za harmoniki. -Rancite se izrabote...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 19:23Kabinska harmonika Weltmeister Consona PERFEKTNA

Се продава кабинска хармоника: • Weltmeister Consona • 👌 Хармоника...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 19:23Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионални...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 19:23Harmonika Weltmeister Caprice FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Caprice • 👌 Хармониката е во бес...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 19:23FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCI

Se prodava Ford Tourneo connect 1.8 tdci 90ks Za poveke informacii j...


2.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 19:22FORD TOURNEO CONNECT 1.8TDCI

Se prodava ford Tourneo connect 1.8 tdci 90 ks Za poveke informacii ...


2.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 19:22Nov volnen tepih

Se prodava nov neotpakuvan volnen tepih170x240 Racno izraboten vo Ind...


18.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 19:22DISPANZERI

Dispanzeri za zitarki, apetisani, bomboni.... Tel. za kontakt 07...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 19:22Стан во Ново лисиче

Се продава стан на одлична локација во Ново лисиче во близина на ФОН ...


74.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:22Masinka za bricenje

Prodavam masinka zabricenje HOLANDSKA NEKORISTENA


2.500 €
или предлог цена
Денес 19:21  НОВ ОГЛАС

Masinka za bricenje

Prodavam masinka zabricenje HOLANDSKA NEKORISTENA


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:21  НОВ ОГЛАС

BMW X1 X-DRIVE 2.0 DIZEL 2012GOD NAVI TOP

BMW X1 2.0 DIZEL 4X4 PROIZVEDEN 2012 GODINA FUL OPREMA KLIMATRONIK NA...


10.199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:20  НОВ ОГЛАС

Malter / Malterisuvanje / Masinski

071 598 873 - 072 659 839 Malterisuvanje na objekti, Kukji, Zgradi, ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:20  НОВ ОГЛАС

Продавам целосно опремена куќа

Се продава целосно опремена куќа во населба Дрма со уреден двор од 14...


52.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:17Orginalni germanski DIEWE, MOMO felni audi vw seat 19ki

Se prodavat orginalni Diewe Trina so fabricna crna boja, ista fabrika...


5 €
или предлог цена
Денес 19:17Ланци за снег

Половни ланци за снег


800 МКД
или предлог цена
Денес 19:16  НОВ ОГЛАС

Mercedes C200 Kompressor Benzin Ates Plin Neuvezuvan!

Prodavam Mercedes C200 Kompressor Benzin 163 Ks 6 Brzini Ates Plin St...


3.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:16Prodavam DVD filmovi ili Menuvam za Pivski chashi

Prodavam DVD filmovi ili Menuvam za Pivski chashi. Okulu 200 DVD i us...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:15Touran 2.0tdi 2007

Se prodava toran 2.0 tdi 2008/7 so ful oprema.registracija do 16.5.20...


4.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 19:14Velosiped

Marka Mondija Luxor Svajcarski


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 19:12  НОВ ОГЛАС

Детско седиште за во кола

Сочувано, две деца пораснати во него, безбедно и евтино.... 070 24 5...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

Денес 19:12  НОВ ОГЛАС

Racna brusilica

Racna brusilica Servisirana Iskra


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Денес 19:11Sony DSC DSC-HX300

Kamera Sony 20.4mpx , 50 pati zum, 3 inci display


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

Денес 19:11Ретро велосипед

Се продава ретро велосипед. Може да се користи и како ретро орнамент.


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 19:11  НОВ ОГЛАС

SamsungGalaxy A50

super mobilen raboti na site mrezi bel raboti super skrsen ekran le...


4.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:11  НОВ ОГЛАС

Tirfur makara kran vincha do 500Kg

Tirfur makara kran vincha do 500 Kg


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:11Kompjuter za Pezo 206

Kompjuter za Pezo 206


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:11MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 70KW 2010GODINA

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 70KW PROIZVEDEN 2010GODINA FUL OPREMA KLIM...


3.899 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 19:10  НОВ ОГЛАС

Prodavam trosoben stan vo Novo Lisice.

Se prodava stan od 58m2 vo Novo Lisice vednas do sendvicara Rojal. St...


60.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
62.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:09Prodavam Audi A3

Audi A3 2.0 TDI 140ks dekemvri 2007. Registritana do 11.2022 Tel za...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 19:09Se prodava gradski velosiped 26" tocak

Се продава градски велосипед со 26 инчни гуми во одлична состојба. ...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 19:08  НОВ ОГЛАС

PROFESIONALNI USLUGI NA FASADI I MOLERAJ

Vrsime izrabotka na fasadi, moleraj, gletovanje, bandaziranje, farban...


1 €
или предлог цена
Денес 19:08Piaggio Beverly 350cc

Prodavam piaggio beverly 350cc so 15.500km, redoovno servisiran, napr...


3.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 19:07Peugeot 206 1.9XRD Dizel 2002 reg.12.2022 Ne Uvezeno Ekstra

Peugeot 206 1.9XRD Dizel 2002 reg.do 12.2002god.so pom.181000km.realn...


1.650 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 19:07  НОВ ОГЛАС
Страна 5 од 4202

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам