170520 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NISSAN QASHQAI +2 1.5 DCI

Se prodava nissan qashqai+2 Naj ekonomicen i naeftin motor za odrz...


8.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

15 јун 19:15Промовирано

Passat B8 2.0 TDI DSG 140KW MOZE ZAMENA

Prodavam Passat B8 2.0 TDI 140 kw DSG Automatik F1 menja brzini na vo...


19.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:15Промовирано

Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

27 јун 20:03Промовирано

Citroen Jumpy 2.0 HDI Thermo King -10 registrirano cela god.

Se prodava Citroen Jumpy 2.0 HDI, so vgradeno Thermo King so ladenje ...


5.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:27Pregrada izvadena od novo kombe Fiat

Pregrada izvadena od novo kombe Fiat 2021


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 11:27Caponi-UV400

Caponi - UV400 Novi ,ne koristeni voopsto. Kupeni po greska Cena ...


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Заштита од сонце

Денес 11:2717ka 5x112 7J Et40 Pasat Golf raspar samo eden bandas

Bandasot e original Samo eden bandas raspar Cena 199e so guma


199 €
или предлог цена
Денес 11:27AUDI A4 1.8TFSI 160KS UVOZ OD CH ZAMENA ZA DJIP

prodavam audi a4 1.8tfsi euro5 160ks doneseno od scajcarija so full ...


8.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 11:2719ki 5x120 8J Et37 9J Et39 Original Bmw 1.3 F30 X1 X2 X3 X5

Bandasite se zdravi pravi so garancija Predni 8J Et37 gumi 235/40-1...


650 €
или предлог цена
Денес 11:2719ki 5x120 8.5J Et38 BMW 1.3 F30 X1 X2 X3 X4 X5

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 235/35-19 m+s Cen...


750 €
или предлог цена
Денес 11:2717ki 5x120 8J Et30 Bmw 1.3.5.7 F10 F30 X1 X2 X3 X4 X5

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 225/50-17 letni ub...


599 €
или предлог цена
Денес 11:2715ki 5x112 7J Et42 Golf Skoda Seat Jeta Eos Turan Audi4 Sara

Bandasite se zdravi pravi samo e izlupena bojata Gumite se zimski 19...


199 €
или предлог цена
Денес 11:2716ki 5x112 6.5J Et33 Golf Audi Pasat Turan Tiguan Eos Jeta

Bandasite se zdravi pravi so garancija gi davam Gumite se 205/55-16 ...


399 €
или предлог цена
Денес 11:2717ki 5x112 8.5J Et48 Mercedes C E S ML GLK SLK CLK

Bandasite se zdravi pravi so garancija Bandasite se original Gumite...


550 €
или предлог цена
Денес 11:2717ki 5x112 8J Et48 Mercedes B C E S CLK SLK ML GLK

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 245/45-17 continen...


550 €
или предлог цена
Денес 11:2717ki 5x112 7.5J Et56 Audi 3.4 Pasat Golf Seat Skoda Jeta Eos

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 225/45-17 zimski s...


350 €
или предлог цена
Денес 11:27OTKUP NA NOVI ILI POD GARANCIJA SAMSUNG I HUAWEI!

OTKUP NA NOVI ILI KORISTENI MOBILNI TELEFONI SO GARANCIJA OD OPERAT...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:26Golf 6 1.6tdi 105ps

Golf 6 1.6tdi blumotion Ot oprema ima start stop Auto hold Komand...


7.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:26Gumi 285/30-21 Michelin letni 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 180e komplet so mo...


250 €
или предлог цена
Денес 11:26Gumi 285/30-21 pireli letni 2kom so garancija gi davam

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 200e dvete So mon...


199 €
или предлог цена
Денес 11:26Gumi RASPAR 235/45-18 michelin 255/50-19 tracmax letni

Gumite se zdravi pravi so garancija Gumite se Raspar moze i poedinec...


70 €
или предлог цена
Денес 11:26Gumi 235/55-18 Hankook letni 4kom so garancija gi davam

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 200e so montaza i ...


199 €
или предлог цена
Денес 11:26Gumi 235/65-17 lassa letni 2kom so garancija gi davam

Gumite se zdravi pravi Cena 80e dvete so montaza i balansiranje


80 €
или предлог цена
Денес 11:26Elektricar

Elektricar so nad 30 godisno iskustvo. - Izrabotuvam Avtomatiki za h...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:26Guma edna RASPAR 225/45-17 Bridgestone letna 1 guma

Gumata e zdrava prava so garancija ja davam Cena 30e so montaza i ba...


30 €
или предлог цена
Денес 11:26Turan 1.9tdi

Se prodava turan 1.9tdi 101ps Uvezen sega ot germanija Plateni site...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:26Gumi 255/55-20 Pireli m+s univerzalni 4kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 299e komplet so mo...


299 €
или предлог цена
Денес 11:26Gumi 255/45-19 Michelin letni 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 150e dvete so mon...


150 €
или предлог цена
Денес 11:26GPS SOUTH Galaxy G1C

Нов GNSS приемник SOUTH Galaxy G1C, Новата генерација на GNSS прие...


3.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 €
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 11:26Gumi 215/60-16 Continental letni 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija Cena 60e dvete so montaza i bal...


60 €
или предлог цена
Денес 11:25Guma edna RASPAR 225/45-18 Pireli letna 1guma

Gumata e zdrava prava so garancija ja davam Cena 30e so montaza i ba...


30 €
или предлог цена
Денес 11:25Protiv Pozarna Oprema/ Против Пожарна Опрема

PPA, Aparati za gasenje pozar, PP Aparati, Hidranti, Hidrantska Oprem...


1 €
или предлог цена
Денес 11:25MERCEDES E 220 CDI -194 ks 9G- TRONIC -LED Registriran 2017g

PRODAVAM MERCEDES E 220 CDI 
143kw-194 ks
- REGISTRIRAN DO 03-2023 g...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:25PP Aparati, Hidrantska Oprema, Stabilni Sistemi, HTZ

PPA, Aparati za gasenje pozar, PP Aparati, Hidranti, Hidrantska Oprem...


1 €
или предлог цена
Денес 11:25Inastalater na sistemi / Инсталатер на системи

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 11:25Serviser za PP Aparati / Сервисер за ПП Апарати

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 11:25SLEP SLUZBA ЧИЧО 24/7 VLECNA SLUZBA 24/7 071812999

Шлеп Влечна служба ЧИЧО е синоним за професионална и квалитетна услуг...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 11:25Seat Leon 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

Seat Leon 1.6tdi 2018god 85kw vo odlicna sostojba. Oprema: *Alumini...


14.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 11:25Оригинал Giorgio Armani

Очила за сонце, оригинал Армани купени во Милано. Одлично сочувани, ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

Денес 11:25NOKIA 105 NA DUGMINJA OBICEN TELEFON ZA ALO ALO!

Nokia 105 Koristen Ispraven Raboti na site mrezi Duos Verzija Sledi...


800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:24Продавам Plac

Припор/Сопиште градежно документи 1180 м2 од главен пат со пат до пл...


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:24PRODAVAM SAMSUNG A12 KORISTEN KAKO NOV TOP SMARTFON!

Samsung A12 duos 4giga ram 64giga memorija Koristen Kako Nov Sledi Or...


6.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:24Продавам куќа

Се продава куќа со дворно место Стопански двор(Ѓорче Петров).Куќа 78м...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:24Страна 8 од 4264

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам