Струмица
                   
7506 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW... AUDI.. SKODA.. SEAT..NA DELOVI..

Vw passat 2012 1.6tdi bluemotion...AUDI A4 2006 1.9TDI..SKODA OCTAVIA...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

12 окт 12:51Промовирано

gumi 245-40-18 MS DOUBLESTAR

078-333-158 VIBER PROMO CENA 50 € isporaka za 1 raboten den


50 €
или предлог цена
Струмица

Останато

Вчера 12:35Промовирано

Se prodava Skoda Superb 2012g 1.6 diesel

Skoda Superb 1.6 l diesel 2012 godina. -Dobro zacuvana i odrzavana!...


5.700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.500 €
Струмица

Автомобили

03 окт 23:59Промовирано

Opel Astra H GTC 1.9! Edinstvena na pazarot!

Se prodava opel astra h gtc! 1.9 120ks 2005/6 dizel! Registirana do...


3.700 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 07:38Плац во центар

Се продава градежен плац 400 м2 со cтара куќа и маркица за нова 12х14...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 01:56Плац во елитна населба,ексклузивна позиција на две улици

Се продава или заменува урбанизирано градежно земјиште во елитната на...


32.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 01:50Плац за градење на посебна маркица со стара куќа

Се продава градежен плац 400 м2 со cтара куќа и маркица за нова 12х14...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 01:50i7 6700 3.40Ghz hp 800 G2 kompjuter

Cpu: i7-6700 3.40Ghz Ram: 32gb DDR4 Ssd: 256gb Gpu: intel hd 530 Digi...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Денес 01:22FIAT BRAVO 1.6M-JET ,,ENTERIERAUTO,

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA FUL OPREMA EKSTRA SOSTOJ...


3.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:29CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI ,,ENTERIERAUTO,,🚘

EKSTRA POPUSTI🚘🚘🚘🚘🚘 NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA ...


4.199 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:29OPEL ASTRA 1.7CDTI ,,ENTERIERAUTO,,

EKSTRA POPUSTI🚘🚘🚘🚘 NOV UVOZ PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA OS...


3.299 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:29RENO MEGANE 1.5DCI ,,ENTERIERAUTO,,🚘

NOV UVOZ... PLATENI DAVAČKI DO REG PERFEKTNA SOSTOJBA POV INFO EDI...


3.299 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:29AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 224KS ,,ENTERIERAUTO,

🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55 NOV UVOZ CH DONESENA SO VOZENJE FU...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.799 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:28VW GOLF 1.9TDI 105KS ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ...🚘🚘🚘🚘 PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA FUL OPREMA POV...


4.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.199 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:28SEAT IBIZA 1.4TDI 75KS 🚘,,ENTERIERAUTO,,🚘

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EKSTRA SOSTOJNA POV INFO ...


4.799 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:28VW GOLF 6 1.6TDI 105KS ,,ENTERIERAUTO,,🚘

NOV UVOZ....🚘🚘🚘🚘🚘 PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA FUL OPREMA ...


7.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.199 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:28PEUGEOT 308 1.6HDI 109KS ,,ENTERIERAUTO,,

GOLEMI POPUSTI...🚘🚘🚘🚘🚘🚘 NAMALENI CENI POV INFO 🚘070 80 84 84...


4.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.199 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:27OPEL ASTRA SEDAN 1.3CDTI ,,ENTERIERAUTO,,🚘

POVEKE INFO EDINSTVENO NA 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55 EKSTRA POPU...


7.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.999 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:26FORD FOKUS 1.6CDTI ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ...🚘🚘🚘 PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA FUL OPREMA KAKO ...


3.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.750 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:26OPEL INSIGNIA 2.0CDTI COSMO ,,ENTERIERAUTO,,🚘

NOV UVOZ...🚘🚘🚘🚘🚘 PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA COSMO OPREMA ...


6.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.999 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:25ALFA 159 1.9 M-JET 150KS ,,ENTERIERAUTO,,🚘

EKSTRA CENI...🚘🚘🚘🚘 POV INFO 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55 NOV...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.599 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:25BMW 530D 218ks NAVI ,,ENTERIERAUTO,,🚘

EKSTRA SOSTOJBA🚘🚘🚘🚘 POV. INFO EDINSTVENO NA 071 629 929 NACE IL...


7.300 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:25JAGUAR XE 2.OD ,,ENTERIERAUTO,,

POPUSTI....🚘🚘🚘🚘🚘 POV INFO EDINSTVENO NA 🚘070 80 84 84 🚘078 43...


17.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
17.900 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:25NISSAN QASHQAI 1.5DCI 6 BRZNINI ,,ENTERIERAUTO,,

EKSTRA POPUSTI🚘🚘🚘🚘 NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EK...


6.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.850 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:24OPEL ANTARA 2.2 CDTI 163KS COSMO FULL *ENTERIERAUTO*

13 GODINI ***ENTERIERAUTO*** *VOZILOTO MOZE DA SE KUPI NA LIZING DO ...


9.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.950 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:23VW TIGUAN 2.0TDI 4×4 ,,ENTERIERAUTO,,🚘

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EKSTRA SOSTOJBA INFO 🚘0...


9.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
9.999 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:23JEEP COMPASS 2.0CRDI 4×4 ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ....🚘🚘🚘🚘 POV INFO EDINSTVENO NA 🚘070 80 84 84 🚘078 4...


5.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.150 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:23EPSON WORK FORCE WF 2630 - PRINTERI

Se prodavat printeri EPSON WORK FORCE, nameneti se za u kancelarija i...


2.800 МКД
или предлог цена
Струмица

Bluetooth уреди

Денес 00:21GASENA VAR

Gasena var na golemo i malo, cena polovna. Za povekje informaci na 0...


120 МКД
или предлог цена
Денес 00:21Bmw E60 525 moze zamena so vasa doplata

Bmw 525d 2005 godina. Cela godina registrirana do 01.10.2022. Moze za...


5.400 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 00:21Polovni zimski gumi

Prodavam 4 koristeni zimski gumi Dunlop 205/55/16. Gumite se zdravi...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:11Се продава мобилен телефон Xiaomi Mi A2 Lite

Телефонот е во беспрекорна состојба, Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53, ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:11Prodavam detski velosiped "BYOX MASTER" 20er

Prodavam dobro socuvan detski velosiped "BYOX MASTER"so golemina na t...


3.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 22:00Prodavam velosiped " SPECIALIZED" 28er.

Prodavam dobro socuvan velosiped "SPECIALIZED Sirrus Comp". Ramot e a...


15.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 21:59Prodavam mountain bike "CANNONDALE" 28er.

Prodavam dobro socuvan velosiped "CANNONDALE CONTRO" 28er. Ramot e a...


400 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 21:59Prodavam road bike "TREKER TEAM" so tezina:8,5kg.

Prodavam dobro socuvan road bike "TEKER TIME" so golemina na ram 56cm...


370 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 21:59Prodavam velosiped "SONGI" folding bike

Prodavam dobro socuvan velosiped na rasklopuvanje "SONGI Folding Bike...


6.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 21:59Prodavam velosiped "CORRATEC" 3X7 brzini

Prodavam dobro socuvan velosiped "CORRATEC". Ramot e: TANGE MTB Cr-Mo...


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 21:59Izdavam deloven prostor-dukan vo Strumica( 100m do pazarot)

Izdavam dukan od 50m2 na prizemje vo Strumica na ulica; Braka Miladin...


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Вчера 21:58Prodavam plac za gradba od 1075m2 vo Strumica

Prodavam plac za gradba vo Strumica vo tivka zona Sofilar na 500 m od...


24.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 21:58Snowboard Santa Cruz

Se prodavaat polovni no dobro socuvani Snowboardi Santa Cruz -150 c...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:45PORSHE CAYENNE

Vo besprekorna sostojba Uvezen od Germanija so servisna knishka sit...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 21:40Јаболков оцет (Jabolkov ocet)

Продавам 100% природен домашен јаболков оцет правен од органски јабол...


79 МКД
или предлог цена
Вчера 21:38Страна 1 од 188

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам