Кавадарци
                   
6763 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

FIAT 500 1.3M-jet 2008G OPREMA: PANORAMA KLIMA SERVO CITY VOLAN ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

22 мар 18:38Промовирано

KIPERKA SCHMITZ

SE PRODAVA POLUPRIKOLKA SCHMITZ 2008 GOD./ KIPER 33M2 REGISTRIRANA D...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

23 мар 12:20Промовирано

Presa.преса.hidraulika

Se prodava presa 1 metar, za izbivanje I vitkanje Cena po dogovor 0...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

12 дек 08:55Промовирано

Traktorski gumi

12.4-32 8 Polovni vo perfektna sostojba zaednoso bandash 2 komada.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 15:35Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 15:22Merter Apartments iznajmuva nov stan

💎MERTER SILVER PREMIUM💎 💎️️70m2 💎1 sprat 💎Nova gradba, prvo...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 15:17Delovi za mercedes w204

2ta fara 7000den desen osteten Maglenki 2te 4000den Resetka dolna z...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:31265 65 r17 , 265/65/r17 , 265 65 17 NEXEN ROADIAN HT

Solidni gumi 4 gumi za 2000 den


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:41VELOSIPED ( CARRERA ) NOV 0KM

Velosipedot e nov donesen od Anglija so 0 km. Guma 29ka . Ram 27.5


350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
380 €
Кавадарци

Велосипеди

Денес 13:41Vw Golf Vl 1.6 TDI 105 ks 2011

Se prodava Golf Vl 1.6 TDI 77kw ili 105 ks Proizveden 16.12.2011 god...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:19Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:18CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:12  НОВ ОГЛАС

Niva vo industriska zona

Se prodava niva vo industriska zona,nad terminalot na angro promet. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:07NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PANORAMA

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA KEY LESS (Otklucuva/zaklucuva so ...


7.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА ГЛИСЕР ЕЛАН ГТ-402 СО МОТОР MARINER 50

Се продава глисер ELАN GT-402 со мотор MARINER 50 со комплет приколка...


3.500 €
или предлог цена
Денес 13:00CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VCDI 163ks AUTOMATIC FULL

NOVA KOLA !!! 98.000KM !!! UNIKAT!!! CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VC...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES C250CDI 4MATIC AUTOMATIC FULL 2010GOD

MERCEDES C250CDI 4MATIC(204KS) AUTOMATIC FULL 2010GOD Kolata e mak...


13.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Се издава дуќан во центар

Се издава дуќан на ул.Мито Х.Василев слободен од 01.04.2023г. погоден...


170 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 13:00Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive 2011/2012god

Seat Ibiza 1.2 TDI ST Ecomotive -Година на производство : 2011 Прва...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Pezo

Pezo 206 1.9 dizel Registrirano servisirano novi gumi ekstra cena z...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Se izdava nov, namesten stan

Se izdava nov namesten stan vo Gradskiot park sloboden od 01.06.2023


270 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 13:00Се продава лозје

Се продава лозје од сортата Смедеревка 10000м2 во с.Паликура, Росоман...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Audi A6 3.0 Quattro

Se prodava Audi A6 3.0 Quattro 2007 servisirano registrirano so zelen...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Се продава куќа

Се продава куќа 330м2 двосемејна на два спрата, со стар и нов дел, ст...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 13:00Mikser spiralen

Spiralen mikser za testo profesionalen od 80 l. Za leb i beli peciva...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.950 €
Денес 13:00Prodavam polovni gumi M S Bridgestone 225/65/17

Prodavam polovni gumi Bridgestone M S 225/65/17 site se ista shara ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:42Podavam Ford Mondeo

Prodavam Ford Mondeo 2.0 tdci, 2012 g proizveden 270000 km 6 brzini D...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:42Audi A4 Ultra 2.0 TDI 150ks

Full oprema i full servisna istorija,uvezeno od Francija registrirana...


20.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:41CRYSLER 2.2 DIZEL chrysler

Crysler 2.2 dizel 2002 god 240000 km Full oprema Registriran do...


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:36MAN 3 403 98 god

Man 3 403 98 god Ne registriran Sanduk 22 m3 Cena 24500 ev 072800...


24.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
26.500 €
Кавадарци

Камиони

Денес 12:36PEUGEOT 208 1.4 HDI 50 KV 2014 /AFFAIR SPORT MODEL

PEUGEOT 208 1.4 HDI 50 KV 68 KS 2014 GODINA AFFAIR MODEL 159000 KIL...


6.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:33Се издава/продава деловен простор во Кавадарци

Деловниот простор е на приземје, комплетно реновиран, на кружниот тек...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:32  НОВ ОГЛАС

Se prodava FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA

Se prodava FIAT 500 1.3M-jet 2008G PANORAMA OPREMA: KLIMA SERVO C...


5.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:24VOLKSWAGEN PASSAT B6 2.0TDI 140KS 2006 HIGHLINE

VOLKSWAGEN PASSAT B6 2.0TDI 140KS 2006 HIGHLINE OPREMA: CLIMATRONIC...


5.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.700 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:24Inox sadovi. 2x 2100 litr.

Inox sadovi. 2 x 2100 litri. Zdravi. Cuvani na paleti. Kako na sli...


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 12:16CHEVROLET SPARK 0.8I 52 KS 2008 GODINA

Osnoven model 127999 kilometri Airbag Bord Abs Centralna Radjo mp3 ...


1.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:13RENAULT CLIO 1.2/54 KS 1995 GODINA REG PALI VOZI

ODLICNA SOSTOJBA REG DO 08.2023 GODINA


800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:13Citroen Nemo 1.4 hdi 2009 god

Se prodava Citroen Nemo 1.4 hdi 68 ks proizveden 12.2009 godina, vo o...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:08Fiat Uno 1.0 IE

Fiat UNO 1.0 IE 1998 Benzin PLIN Novi gumi Nov akomulator Central...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:42Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:41Seat Ibiza 1.2 TDI - 75 ks (Navi-Euro 5)

Model:Seat Ibiza 1.2 TDI - 75 ks (Navi-Euro 5); Godina:2013...; Km:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:41Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5)

Model:Ford Focus 1.6 TDCI-95 ks (Euro5); Godina:2012; Km:153.000; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:41Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback)

Model:Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:41Страна 1 од 170

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам