Кавадарци
                   
1134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz C200 CDI

MERCEDES C 200CDI 136 KS - GREACI NA PREDNI SEDISTA - KLIMATRONIK D...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 10:18Промовирано

VW Golf VII 1.6tdi 105ks GTD 2014

Се продава VW GOLF 7 1.6 TDi 105кс 5 брзини HighLine 2014 год од оп...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:55Промовирано

BMW 320 F30

Se prodava BMW 320 F30 Godina: 07.2013 Registrirano Napraven gole...


16.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 јун 17:24Промовирано

Се продава Chevrolet Captiva

Se prodava Chevrolet Captiva, 2007 godina, so pominati 180 000 км, fu...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.500 €
Кавадарци

Автомобили

01 јул 10:27Delovi za Ford Focus 2.0i

Delovi za Ford Focus 2.0i Automatik Za poveke inf na tel 075 536 94...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

01 јул 08:54Delovi za Peugeot 307 2.0HDI

Delovi za Peugeot 307 2.0HDI. Za poveke inf na tel: 075 536 945 Mar...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

01 јул 08:54Delovi za Opel Vectra 2.0 DTI

Delovi za Opel Vectra 2.0 DTI Za poveke inf na tel: 075 536 945 Mar...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

01 јул 08:54VW Golf 4 1.6 SR

Se prodava Golf 4 1.6 SR - Benzin Vo odlicna sostojba -Oprema -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

01 јул 08:53Delovi za Ford Fiesta 1.2 16V

Delovi za Ford Fiesta 1.2 16V Benzin Za Poveke inf na tel 075 536 ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

01 јул 08:53Altea 1.4 TSI 2008 g.so 129 000 km perfekt

Alteata e vo super sostojba so polna oprema Za inf.na 072 422 670


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

01 јул 07:08Toyota. Corolla 2.0 D4D 93KW 125 KS

Kolata e vo odlicna sostojba Klimatronik(lade odlicno) Novi gumi ...


4.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

01 јул 07:07Seat altea 1.4 tsi 2008 perfekt

Registrirana Zelen karton Komandi na volan Kozen volan 6 brzini ...


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

01 јул 07:07Se prodava Mercedes C220 CDI AVANTGARDE 2008 god.

Se prodava Mercedes c220 CDI Avantgarde *godina na proizvodstvo 2008...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 21:49Opel Omega

Opel Omega 2.5 td. Telefon 072229215


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 21:13GOLF 5, 1.9 tdi, 2008 g.

GOLF 5, 1.9 tdi, 2008 g. kolata e super. so germanski brojki. jas ...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 20:05Se prodava golf 3

Vo mnogu dobra sostojba


1.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 18:28Se prodava golf5 1.9 76kw

Prodavam golf 5 1.9 2006g so full oprema


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 18:28Fiat Bravo - 2012godina

Se prodava fiat bravo 2012 godina Registrirana do 21.03.2023 Boja ...


5.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 17:03Honda Prelude 2.0i

Hondata e vo top sostojba so full oprema,kompletno servisirana,novi g...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 17:03Mercedes E250 CDI Coupe BlueEFFICIENCY

Модел:MERCEDES BENZ E250 CDI COUPE BLUEEFFICIENCY EURO5 Год:2010 Год...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 14:50TOUAREG MOZE ZAMENA

Vo extra sostojba.Ne e na jastuci ful oprema za poveje info na tel. M...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 13:26Se prodava X6 4.0 D

Kolata e vo odlicna sostojba uvezena e od Holandija pred 4 godini.Pos...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 12:56VW T-Roc R-Line 2.0tdi 150ks 4x4 dsg autom.7brz.kupena od MK

VW T-Roc R-Line 2.0tdi 150ks 4x4 dsg autom.7brz,auto pilot,led svetla...


22.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.900 €
Кавадарци

Автомобили

30 јун 12:27Citroen c1 1.4 HDI

CITROEN C1 - 1.4 HDI DIZEL 2008 GODINA OPREMA.. AC KLIMA, ABS, AI...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 12:10VW Touran 1.9 TDI 101 ks Perfektna Sostojba !!!

Se prodava Vw Touran 1.9 TDI 74kw 101 ks Perfektna sostojba Registri...


3.990 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 12:08Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 ks Perfektna Sostojba

Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 ks proizvedeno 12.2007 godina, prva registra...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 12:08Opel Meriva 1.7 cdti 101 ks Fabricka Sostojba

Opel Meriva 1.7 cdTI 74 kw 101 ks proizvedeno 12.2006 godina, prva r...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 12:08Vw Golf 5 Kombi..2.0 TDI..2008..

VW GOLF 5 2.0 TDI - KLIMATRONIK Proizvedena: 2008 Godina Motor: 2...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 10:58Mercedes C250 TD

Колата е Elegance, во одлична и возна состојба со зелен картон, гараж...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 10:38Mercedes Benz C200 CDI

MERCEDES C 200CDI 136 KS - GREACI NA PREDNI SEDISTA - KLIMATRONIK D...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 10:18OPEL VEKTRA

OPEL VEKTRA 1.9 101KS PROIZVEDEN 2007 REGISTRIRANA DO 27 12 2022 S...


4.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

29 јун 23:19Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 ks Perfektna Sostojba

Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 ks proizvedeno 12.2007 godina, prva registr...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 17:54Opel Meriva 1.7 cdti 101 ks Fabricka Sostojba

Opel Meriva 1.7 cdTI 74 kw 101 ks proizvedeno 12.2006 godina, prva r...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 17:54OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA, 2.0, DIZEL

OPEL ZAFIRA NA DELOVI - 2001 GODINA - DIZEL - 2.0 ZA POVEKJE IN...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 16:36RENAULT SCENIC NA DELOVI - '98 god 1.9 dci

RENAULT SCENIC NA DELOVI - 1998 GODINA - DIZEL - 1.9 dCI ZA POVEK...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 16:36FIAT BRAVO 1.2 BENZIN '98 GODINA NA DELOVI

Se prodava na delovi Fiat Bravo 1.2, benzin, proizveden 1998 godina. ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 16:35FORD FOCUS KARAVAN 1.6 BENZIN 2000 GOD. NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI FORD FOCUS 1.6 BENZIN KARAVAN PROIZVEDEN 2000 GO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 16:34PASSAT B5.5 KARAVAN 1.9 96KW 2004 GOD. NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI. ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 076/996-156


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 16:33VOLKSWAGEN BORA 1.4 55KW 2000 G BENZIN NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI VOLKSWAGEN BORA 1.4, 55KW, BENZINEC, PROIZVEDEN ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 16:33VOLKSWAGEN PASSAT B5 1.9TDI 85KW NA DELOVI

VOLKSWAGEN PASSAT (KARAVAN) B5 116PD 1.9TDI, 85KW, PROIZVEDEN 2003 G...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 16:32Opel Insignia 2.0 cdti Automatic

Се продава Opel Insignia 2.0 cdti OPC Line, Automatic, произведена ...


6.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 15:17Limarija za mercedes

Limarija za mercedes se sto vi treba na edno mesto so ekstra ceni pra...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 11:53Delovi za mercedes

Prodavam delovi za mercedes W124 e clasa W202 c clasa W203 c clas...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 јун 11:53Страна 4 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам