Кавадарци
                   
1140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Dacia Duster

Se prodava Dacija Duster 2011 god, dizel


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Prodavam Bmw 320d E90 163 ks vo odlicna sostojba

Kolata e zacuvana maksimalno bez grepka ,zimski gumi solidni ,parking...


5.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 авг 14:00Промовирано

Mercedes Benz C200 CDI

MERCEDES C 200CDI 136 KS - GREACI NA PREDNI SEDISTA - KLIMATRONIK D...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 јун 10:18Промовирано

Opel Meriva 1.7 cdti 101 ks Fabricka Sostojba

Opel Meriva 1.7 cdTI 74 kw 101 ks proizvedeno 12.2006 godina, prva re...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

08 авг 18:44farovi-halogeni i pragovi

farovi i halogeni za razlicni vidovi vozila


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

08 авг 16:39ford fokus delovi 2000-2008

delovi za ford fokus od 99 god do 2008god


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

08 авг 16:28KIA DELOVI sportage.picanto.ceed

Gi imam samo tija delovi so se na slikite


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

08 авг 16:28ford fokus delovi

site delovi od strana na karoserija i mehanika za 1.8 tdci,tdi 1.8 be...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

08 авг 16:28citroen delovi

far od citroen c-4 picaso 2008 god stop za citroen c-elysee 2014 god


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

08 авг 16:28ford fokus delovi

site vidovo delovo 1.4 /1.8 benzin/1.8 dizel


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

08 авг 16:28Vw Passat CC 2.0 140ks 2009godina FULL OPREMA

Se prodava Vw passat cc 2009 godina 2.0 140 ks Full oprema Pov...


9 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

08 авг 12:36VW CADDY 1.6TDI TOVARNO

Vw caddy 1.6tdi 2013g Vo odlicna sostojba Klima Tempomat Bord Eu...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

08 авг 11:45Opel Meriva 1.7 cdti 101 ks

Opel Meriva 1.7 cdTI 74 kw 101 ks kupena 02.2005 godina, Registriran...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

08 авг 09:33BMW e46 320d

Se prodava BMW E46 320d 136ks Facelift Conversion ASC Klimatron...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

07 авг 22:36Renault Laguna 2.0T

Se prodava reno laguna 2.0t benzin 120kw/160hp Od oprema posed...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

07 авг 22:31SE PRODAVAAT SPIRALI ZA AUDI A3 2011

.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

07 авг 19:10Se prodava Mini One

Se prodava Mini One 1.6 benzin 66kw 90ks 2001 ABS Servo Klima...


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

07 авг 18:31Opel Meriva 1.7 cdti 101 ks

Opel Meriva 1.7 cdTI 74 kw 101 ks kupena 02.2005 godina, Registrir...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

07 авг 12:21Mazda 6 karavan

Mazda 6 karavan vo top sostojba, registrirana do mart 2023 Moze zamen...


2.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

07 авг 09:34Se prodava golf5 1.9 76kw

Prodavam golf 5 1.9 2006g so full oprema


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 23:43Golf 5 2.0 tdi

Golfot e mnogu socuvan napraven kompleten servis ulje filtri rebrasti...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 19:00MERCEDES A 170 CDI

Se prodava Mercedes A klasa 170 CDI. Registriran do 02/2023. Vozil...


1.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 16:35Fiat bravo 1.9 88kw 2007god

Za po detalni informacii 070359298


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 11:15FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM)

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)G...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 11:14MERCEDES C220 CDI 170KS (AVTOMATIC)

MERCEDES C220 CDI 170KS (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2007)G...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 11:13OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125KS (COSMO) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 11:13SEAT IBIZA 1.2 TSI 77kw 2011

078416995 078416995 078416995


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 11:07Delovi za Ford Fiesta 1.3

Delovi za Ford Fiesta 1.3 Benzin/Plin Za Poveke inf na tel: 075 53...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 08:19Delovi za Opel Astra 1.6 16V

Delovi za Opel Astra 1.6 16V Za poveke inf na tel: 075 536 945 Mart...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 08:18Pezo - 307 CC Kabrio 2006 - Godina

Pezo - 307 CC DIZEL KABRIOLET 2006 - Godina 136 - konja.Klimaauto...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 08:01PEUGEOT 307 CABRIO

PEUGEOT 307 CABRIOLET UL OPREMA BENZINEZ PLUS IMA. FABRICKI PLIN VG...


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 08:00PEUGEOT 207 CABRIO DIZEL

PEUGEOT 207 CABRIO DIZEL 2007 GOD KLIMA ALUMINIUMSKI BANDAZI 19...


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 08:00MERCEDES B 200 CDI 2008 GOD

MERCEDES B 200 2008 GOD 173 000 KM AVTOMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI ...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 08:00VOLVO S 40 1.6 DIESEL

VOLVO S40 1.6 DIZEL GOD 2005 UVEZENA OD GERMANIJA


4.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 08:00MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR KABRIO

MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR KABRIO ODLICNA SOSTOJBA KOMPLETNA OPREM...


10.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

06 авг 07:59TOYOTA COROLLA 1.4 D 4D prv sopstvenik

078218152 078218152 078218152


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 18:03Se prodava Audi A4 2.0 2005g

Audi A4 2.0 2005g Napravena golem servis 12.2021 Registrirana do 30...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 17:09BMW 530d Xdrive registriran na BG tablicki

Се продава автомобил BMW модел 530d Xdrive во одлична состојба, регис...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 15:51MERCEDES B 200 CDI 2008 GOD

MERCEDES B 200 2008 GOD 250 000 KM AVTOMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI ...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 11:18VOLVO S 40 2.0 DIESEL

VOLVO S 40 2.0 DIZEL GOD 2004 AVTOMATSKA KLIMA CD TEMPOMAT SIST...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 11:17FORD MONDEO 2002 GOD

FORD MONDEO TDCI GHIA 2002 GOD AVOTMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI BANDA...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 11:17GOLF 4 DELOVI SHEPA

PRODAVAM SHEPA ZADNA DESNA ZA GOLF 4. SHEPATA E ORGINAL FABRICHKA SME...


1.900 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 авг 20:04Mercedes E250 CDI Coupe BlueEFFICIENCY

Модел:MERCEDES BENZ E250 CDI COUPE BLUEEFFICIENCY EURO5 Год:2010 Год...


13.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.700 €
Кавадарци

Автомобили

04 авг 17:34Страна 6 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам