Кавадарци
                   
1167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SKODA ROMSTER 1,2 2011 god.

Kolata e vo odlicna sostojba, so servis kniska uredna so garancija ....


4.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

26 сеп 11:20Промовирано

Bmw 320 E90 163 ks

Kolata e zacuvana maksimalno,zimski gumi solidni ,parking senzor,klim...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 сеп 07:28Промовирано

Ford Focus 2.0 TDCI

FORD FOCUS 2.0 TDCI REGISTRIRAN CELA GODINA DO 28.07.2023 GODINA SO...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 сеп 20:05Промовирано

Mazda 6 karavan

Mazda 6 karavan vo top sostojba, registrirana do mart 2023 Moze zamen...


2.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

31 авг 06:30Volkswagen Golf 5 1.9TDI

Odlicna sostojba uvezena od belgija plateno se do registracija


4.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 авг 18:53Peugeot 407

Se prodava Peugeot 407 2007god euro 4 2.2 hdi 125kw Registrirana do 0...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 авг 18:19Opel Corsa 1.2

Opel Corsa 1.2 tell 070849534 Može da se vidi i proba vo sekoe vreme...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 авг 17:46MERCEDES A180 CDI 110KS AVANGARDE

MERCEDES A180 CDI 110KS AVANGARDE -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2005)GOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

30 авг 09:09Se prodava nissan x trail 2008 g

Nissan x trail T30 Prva registracija 2008 g Donesen od Shvajcarija ...


5.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

29 авг 00:142006 MERCEDES E220 CDI W211

Se Prodava 2006 Mercedes E200 CDI W211 Vo Odlicna mehanicka sostojba ...


5.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 авг 13:29Se prodava Mercedes C220 CDI AVANTGARDE 2008 god.

Se prodava Mercedes c220 CDI Avantgarde *godina na proizvodstvo 2008...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 авг 01:30Se prodava Honda CR-V

Kolata e proizvedena 2011 2000m3 110 kw registrirana do 22.03.2023 ...


10.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

26 авг 21:09Se prodava Fiat Panda

Kolata e ispravana so 110344 km 2011god. 44kw Registrirana do 16.11...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

26 авг 21:09Audi A5 2.0TDI 8GTRONIC

Perfektna sostojba se plateno do registracija 2.0 143ks 8 stepen avto...


13.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

26 авг 01:07Volkswagen Golf 7 1.4 TGI Benzin/METAN

Prefektna sostojba odlicno socuvan registriran do 08/23 so zelen kar...


13.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

26 авг 01:07Se prodava Renault Megane 1.9 DCI

Klimatronik Elektrika na 4 prozorci Elektrika na retrovizori Kon...


1.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

24 авг 21:09VW GOLF 7 1.6TDI 4 MOTION

Kolata kompletno servisirana, registrirana do 12.12.2022 so zelen kar...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 авг 19:44PEUGEOT 207 1.4

Se prodava Peugeot 207 1.4 2008 godina.Kolata e kupena i uvezena od G...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 авг 13:43VW Polo 1.4 tdi

Se prodava VW Polo 1.4tdi 2006 godina. Kolata e vo dobra sostojba don...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

21 авг 13:43Citroen c4 grand picasso 2.0hdi automatic

-full oprema-ekskluzive paket -7 sedishta -registrirana -novi gumi...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 авг 23:22Chevrolet Camaro

Se prodava Chevrolet Camaro 2016 2.0 275ks donesen od Amerika bez zam...


24.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

19 авг 12:23Vw golf 3 Moze i zamena

Prodavam Vw golf 3 96 god 1.8 benzin plin so A-Test registriran uste ...


1.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 авг 16:42Pezo partner 2009god maxi

Se prodava pezo partner 1.6hdi maxi 2009godina Registrirano do 07 20...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 авг 14:36Alfa Romeo 147

Se prodava Alfa Romeo -greaci na sedista -kozen enterier -plin at...


3.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 авг 13:48OPEL INSIGNIA 2.0CDTI

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI -KLIMATRONIK -ALUMINIUMSKI BANDAZI -TEMPOMAT...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

18 авг 08:122006 BMW X5 E53, 3.0i

Se prodava 2006 BMW X5, 3.0 benzin motor. Ima vgradeno plin no e isku...


4.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 авг 19:05Nissan Almera 2.2tdci za delovi

Kolata se prodava iskluvivonza delovi Tel. Za kontakt: Pero 078...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 авг 17:23FIAT PUNTO EVO 1.3JTD RACING/FAN

FIAT PUNTO EVO 1.3JTD -KLIMA -EL. NA PROZORI -CENTRALNO ZAKLUCUVAN...


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 авг 06:57BMW 320

Vo top sostojba moze zamena za pikap patnicki poveke inf 078 218 50...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 авг 21:26MERCEDES GLE350d 2016

Se prodava Mercedes GLE350d 2016 god Voziloto e vo top sostojba Re...


46.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

16 авг 19:46Alanser alternator kompresor za klima bos pumpa turbina golf

Prodavam delovi za golf passat pasat leon vento bora Kompresor za kl...


3.314 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 авг 22:18BMW X3 2.0 4x4

Odlicno zacuvan,servisiran i golem i mal servis novi gumi registriran...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

15 авг 20:41BMW doneseno od DE so mnogu oprema

Возилото е донесено од Германија со возење и е во одлична состојба ....


6.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

15 авг 13:34MERCEDES-BENZ GLE350d

MERCEDES-BENZ GLE350d Voziloto e vo odlicna sostojba Kasko osiguran...


45.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 авг 18:03Audi A4 3.0 TDI Quattro S-Tronic 250 KS

AUDI A4 3.0 TDI Quattro S-Line / S-Tronic 250 KS Proizvedena 11 mesec...


15.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
16.200 €
Кавадарци

Автомобили

14 авг 13:00seat cordoba

se prodava seat cordoba ,ne e registrirana,nov akumulator sdobar moto...


1.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 авг 08:34Audi A4 2.7 S-Line

* KLIMATRONIK * SERVO VOLAN * KOZEN VOLAN * KOMANDI NA VOLAN * BO...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

13 авг 15:17VOLVO S40 1.6 DIZEL GOD 2005

VOLVO S40 1.6 DIZEL GOD 2005 KLIMA 190 000 KM


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

10 авг 13:05Se prodava motor fiat 1.9td fiat brava bravo

Se prodava motor fiat 1.9 td 75ks Pasira za fiat brava bravo marea ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

10 авг 11:09Audi a4 2.0tdi 2006 vo odlicna sodtojba

Se prodava audi a4 2.0tdi 2006god registrirana do mart 2023. Sostojb...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

09 авг 16:59Seat exeo 2.0 tdi 143 ks

Ekstra sostojba Registriran cela godina Full oprema


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

09 авг 08:59Golf 4 19 dizel 2001go

Registriran do 05 2023god, so zelen karton celosno servisiran golem s...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

09 авг 08:57Ekstra cena za kes

Kontakt 070629559 070629559 070629559


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

09 авг 08:31Страна 9 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам