Кавадарци
                   
7007 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

SCHMITZ 2016

Se prodava poluprikolka SCHMITZ - 2016


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

10 мај 18:43Промовирано

Aprilia Sportcity CUBE

Se prodava Aprilia Sportcity CUBE 125cc.Vo odlicna sostojba kako NOVO...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

30 мај 18:32Промовирано

Fiat 500 1.3M-Jet PANORAMA

FIAT 500 1.3Mjtd 55kw 2008g OPREMA➡️ *Panorama *Aluminiumski banda...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:20Се продава земјоделски површини - ниви

Се продаваат земјоделски површини - ниви, под систем за наводнување в...


450 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 00:16Nakano Maxi Family 8 sator

Prodavam sator Nakano Maxi Family za 8 osobi. Staro 5 meseci. Donesen...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Кампинг

Вчера 23:48Fender Squier Telecaster

Prodavam Fender Squier Bullet Telecaster, koristena 6 meseci. Kupena ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:48Се продава и издава

Се продава и издава дуќан над дистрикт кафе во градски парк поранешно...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 22:48Се продава и издава

Се продава и издава дуќан над дистрикт кафе во градски парк


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 22:47Se izdava deloven prostor

Се продава дуќан во новите згради кај градски парк до дистрикт кафе...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 22:47Alat za prerabotka na metal

Aparat za zavaruvanje so C02, 250A. trofazen. Kompresor za vozduh 18...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:55Lozje

Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na pa...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 21:32Scania R410 i R450

Se prodava Scania R410 2014 -Mega Scania R450 2015 -Mega


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 21:08Audi A4 2.0 177ks

Se prodava Audi A4 2013 godina, avtomatic so 8 brzini, 177ks, registr...


13.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:07Alfa MiTo 1.6 jtd 88 kw. 2011g.reg. 06- 2024g

Uvezena od Italija Registrirano do 01-06-2024 Servisirana vo Italij...


4.990 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:02Соковник Kenwood

Се продава малку користен соковник Kenwood Juice Extractor - JE680. ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:00Стан во Силекс

Се ИЗДАВА сончев наместен стан на прв спрат во Силекс, со греење на к...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 21:00bosh pumpa

se prodava polovna bosh pumpa so dva jeka..,,2,2 dti....


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:41Prodavam hala moze zamena

Prodavam hala 720 m2 cvrsta gradba, renovirana, vo sklop na dik Stras...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

Вчера 20:31МАЏУН органски домашен

Продавам чист домашен органски маџун, правен по традиционален рецепт


450 МКД
или предлог цена
Вчера 20:31ПЕЧКА ЗА ПИЦИ СО ШАМОТ

Продавам печка за пици, трофазна со шамот, многу малку користена П...


500 €
или предлог цена
Вчера 20:31FORD FIESTA 1.6hdi 70kw 2010

Se prodava Ford Fiesta 1.6hdi, 70kw 2010 god. so 186.000 km. Kolata e...


5.250 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:09Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotuvam unikatni masicki od masivno drvo i epoksidna smola, prefe...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

Вчера 19:34AlLFA ROMEO 1.9 jtd

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 10.2023 napraven servis ...


2.900 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
32.900 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:25Alfa Plam Commo 21 pecka za parno greenje

Peckata e koristena samo dve sezoni i e kako nova. Nameneta e za povr...


1.050 €
или предлог цена
Вчера 19:02Купувам куќа

Купувам куќа во кавадарци. да има услови за живењее... до 70 000evra....


70.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 18:57Golf 3

Se prodava golf 3 97god... 1.6 benz plin [ates] vo sobrakajna... Kl...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.600 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:55Trepezariska Masa nova

Se naoga vo SKOPJE 120x75


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 18:54M.za Perenje nova 24m gar inverter

Masinata e Fuego so inverter motor so skrateni programi i 1400 vrtezi...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:54Masina za sienje Bagat

Mnogu dobra


3.400 МКД
или предлог цена
Вчера 18:40  НОВ ОГЛАС

Burinja plasticni od 200 litri

Cisti od rakija po 1200 mkd


1.200 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 18:38Se prodava masa kancelariska

Malce koristeni Kontakt 071390294


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:24Inox sadovi. 2x 2100 litr.

Inox sadovi. 2 x 2100 litri. Zdravi. Cuvani na paleti. Kako na sli...


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 17:50Masina za pakuvanje na peleni, salfeti, toaletna...

Avtomatska pnevmatska italijanska masina za pakuvanje na peleni, salf...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:43Odys Germany Portable DVD Player

⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️ НОВО... НОВО... НОВО ...


2.990 МКД
или предлог цена
Вчера 17:43Kirby Sentria

Prodavam kirby sentria vo odlicna sostojba. komplet so dodatoci za p...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Вчера 17:43Prodavam benzinski trimer za ziva ograda Jonsered

Profesionalen trimer za ziva ograda Jonsered HT25 Vo odlicna sostojb...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:43Pioneer A-443 2x60w 8ohm

Tehnicki kompletno ispravno so sitni zabeleski na sasijata, 60w sinus...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:27Se prodava detsko krevetce Charly

Krevetceto e malku koristeno i e kako novo


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:19Se prodava velosiped-Connect Cherry

Velosipedot e vo odlicna sostojba, malku koristen.


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 17:18Seat Leon 1.6 TDI (Limited Edition)

Model:Seat Leon 1.6 TDI (Limited Edition); Godina:2015; Km:169.000....


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:08Mercedes c220 bluetec 2015

Doneseno od germanija carineto vtor gazda odrzavano i servisirano bez...


21.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:51  НОВ ОГЛАС

Sintisaizer / saizer KORG PA3X staklo sostojba

Prodavam Sintisaizer / saizer KORG PA3х vo besprekorna sostoiba. -25...


1.450 €
или предлог цена
Вчера 16:45Страна 1 од 176

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам