Кавадарци
                   
6839 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kolmako ima potreba na vozac so E kat. dnevna isplata 65 eur

Se baraat vozaci so E kategorija. za redovni relacii, -MK -PL-MK, ...


65 €
или предлог цена
Кавадарци

Нудам работа

07 мај 22:35Промовирано

Audi A5 80.000km.2.0tdi 190ks.qvatro,led,autom,s-line,ful

Audi A5 80.000km.2.0tdi 190ks.quattro,led avtomatski dnevni,sredni i ...


29.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

07 мај 19:47Промовирано

SE PRODAVA IVECO STRALIS!!!

SE PRODAVA IVECO STRALIS 2007 GOD VO TOP SOSTOJBA SO REALNI 800 000 S...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

12 мај 09:32Промовирано

Se prodava niva vo indusriskata zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 17:18Bmw 520d 177ks - 07

Avtomobilot e vo odlicna sostojba bez denar vlog poveke informacii 07...


7.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.490 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:59Camec 5.20 so motor 65 ks i prikolica

Prodavam camec dolzina 5.1m, so 4 nezavisni + 1 centralna vakumirana ...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 16:26Se prodava X6 4.0 D

Kolata e vo odlicna sostojba uvezena e od Holandija pred 4 godini.Pos...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:22Ракија / Rakija

Се продава ракија со двојна дестилација зреена 3 години во дабови бур...


300 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 15:52FIAT PUNTO EVO 1.3JTD RACING/FAN

FIAT PUNTO EVO 1.3JTD -KLIMA -EL. NA PROZORI -CENTRALNO ZAKLUCUVAN...


4.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:52RENAULT LAGUNA 1.5DCI NAVI

RENAULT LAGUNA 1.5DCI NAVI -KLIMATRONIK -NAVIGACIJA -KOZEN VOLAN ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:51PEUGEOT 308 1.6HDI

PEUGEOT 308 1.6HDI -KLIMA -EL. NA STAKLA -ORIGINAL CD RADIO -KOZ...


5.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:51FORD FOCUS 1.6HDI

FORD FOCUS 1.6HDI -KLIMA -EL. NA PROZORI -ORIGINAL CD RADIO -KO...


4.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:51BMW X3 3.0d 4x4 NAVI

BMW X3 3.0d -AVTOMATIK 6-STEPEN MENUVAC -4X4 -KLIMATRONIK -NAVIG...


7.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:51SUZUKI IGNIS 1.3 DDIS

SUZUKI IGNIS 1.3 DDIS -KLIMA -ALUMINIUMSKI BANDAZI -EL. NA PROZORI...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:51PEUGEOT 308 SW 1.6HDI

PEUGEOT 308 SW 1.6HDI -KLIMA -PANORAMA KROV -ALUMINIUMSKI BANDAZI...


4.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:51SUBARU IMPREZA 2.0 4X4 AWD BOXER MOTOR

Subaru impreza 2.0 2009 4X4 AWD BOXER motor 6 brzini Odlicni le...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:43  НОВ ОГЛАС

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 70 KS 2009 GOD 130.000 KM NOV!!!

NOVA KOLA !!! 130.000 KM UNIKATNO ZACUVACNO VOZILO !!! ...


5.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:34OPEL AGILA AUTOMATIC 1.2 85 KS 2008 GODINA NOVA!!!

OPEL AGILA 1.2 AUTOMATIC 2008 GODINA K...


4.550 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:34VW GOLF 7 HIGH LINE 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION 2013 GODINA RE

VW GOLF 7 HIGH LINE 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION 2013 GODINA RE...


10.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:34PEUGEOT 508 GT LINE 2.2 204 KS HDI 2012 GODINA LED/NAVI/KOZA

NOVA KOLA UNIKATEN MODEL PEUGEOT 508 2.2 GT LINE 204 KS AUTOMATIC...


12.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:34OPEL CORSA 1.3

voziloto e vo odlicna sostojba dogovor na lice mesto


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:33Daf xf 105

Se prodava DAF XF 105 2008 godina,reg do 29.11.2022 7.70 KRONE ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 15:30Prodavam Vufer Bass Bin RCF i Bass snagator so aktivna skret

Prodavam komplet (snagator i vufer) Bass Bin RCF L15 864 15 incen 200...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:19MERCEDES C COUPE AMG LINE 2.2 CDI 170 KS 2016 GODINA

NOVA KOLA!!! MERCEDES C COUPE AMG LINE 220 CDI 170 KS ...


29.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:47  НОВ ОГЛАС

Rakija

Se prodava visoko kvalitetna rakija,vo golemi i mali kolicini naprave...


120 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 14:47Се издава пристојно наместен нов стан

Се издава стан во куќа, нова градба, со нов намештај и нови електричн...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 14:45KUPUVAM 2 celicni bandazi 16" 4x108

Da se zdravi, pravi. Cena 1500 dvata.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG S10

Samsungot s10plus e star 2 godini nema nikakva maana se si raboti na ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:24Krovni i fasadni paneli

Prodazba na krovni i fasadni izolacioni paneli vo poveke boi i dimenz...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:23  НОВ ОГЛАС

Huawei GT2 PRO

Prodavam smart casovnik Huawei GT2 Pro. Casovnikot e vo odlicna sosto...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Dacia duster 4x4 1.5 dci

Se prodava dacia duster 4x4 1.5 dci


9.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:05Se prodava golf5 1.9 76kw

Prodavam golf 5 1.9 2006g so full oprema


4.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:05Vw Golf 5 Kombi..2.0 TDI..2008..

VW GOLF 5 2.0 TDI - KLIMATRONIK Proizvedena: 2008 Godina Motor: 2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:56VOLVO FH 500 2012 GOD

VOLVO FH 500 2012 GOD REGISTRIRAN DO 11.2022 PREDNI GUMI 100 % NOV...


20.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 13:22MAN TGA KIPER 8X4 2008 GOD

MAN TGA 8X4 2008 GOD 35.400 KLIMA 19M3 SANDUK GUMI 3 I 4 OSOVINA ...


39.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 13:22Madzun 100% priroden

Se prodava: MADZUN- 400 DEN. Pripremen PRIRODNO bez dopolnitelni ...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КАВАДАРЦИ

Издавам комплетно наместен стан во строг центар на Кавадарци , поглед...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 13:00VLECNA SLUZBA ZA KAMIONI-TOVARNI VOZILA - SLEP SLUZBA

VRSIME PREVOZ NA TOVARNI VOZILA VO MK I STRANSTVO 24/7 ISTO TAKA PRIK...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 13:00Се продава комода со шкафче и огледало

Се продава комода со шкафче и со огледало Цена по договор


10 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Комоди

Вчера 13:00Se prodava Mazda 323F

Se prodava Mazda 323F so metalik zelena boja. Dobro socuvana i odrzuv...


1.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava slika

Se prodava slika nacrtana na platno


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава Seat Altea XL 2007год

Се продава Seat Altea Xl Произведена е 2007год Колата е супер зачуван...


4.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.100 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Iznajmuvam apartman

Iznajmuvam apartman, 20m2 (soba,kujna, toalet) Poseben vlez Cena p...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Соби

Вчера 13:00Страна 2 од 171

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам