Кавадарци
                   
6994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

Masina za vitkanje profili i cefki

Masinata gi ima site alati za vitkanje kvadratni i pravoagolni profil...


2.000 €
или предлог цена
24 мај 16:47Промовирано

Се издава хала

Халата е лоцирана на ул.Западен булевар одма до БП Мак Петрол 54м д...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

31 мај 14:04Промовирано

Стан

Се издава ненаместен стан во Кавадарци на ул. Бел Камен 3/13


6.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 18:54Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive 2011/2012god

Seat Ibiza 1.2 TDI ST Ecomotive -Година на производство : 2011 Прва...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:51Se prodava Lingken 2006 125cc

Se prodava Lingken 2006 125cc,Ima karoseriski zabeleski motorot ne e...


700 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:24  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.6 mpi 75kw 2006 god.ekstra

SEAT LEON 2006 godina Najdobriot benzin motor od VW 1.6 75kw(102 ko...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:43Citroen c5 2.0 hdi

Se prodava citroen c5 2.0 hdi 2004god Klimatronik el stakla el retr...


1.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:34Се продава семејна куќа

Се продава семејна куќа на два спрата, со чист имотен лист, во добра ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 17:34Aprilia

Aprilia dobra sostojba Registrirana cela godina


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 17:29  НОВ ОГЛАС

Delovi za iveco stralis euro5

☎️077861607☎️ ☎️077861607☎️ ☎️077861607☎️


По Договор
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Камиони

Вчера 17:27Motor Peda 50cc

Motor Peda 50cc 5000 km Odlicna Sostojba Malce vozeno


600 €
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 17:26  НОВ ОГЛАС

Плац со вага 20 тонска за откуп на грозје во с. Рибарци

Изнајмувам плац со вага 20 тонска, канцеларија, пристапна и товарна р...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Деловен простор / Останато

Вчера 17:15  НОВ ОГЛАС

Se prodava dvobrazden plug

Vo odlicna sostojba Cena:200evra


200 €
или предлог цена
Вчера 17:04Se prodava elektricen trotinet Ninebot Segway ES 2

Trotinetot e koska napraven servis samo treba da se smene predna guma...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:04Menuvac Menjac za Mercedes 12.13

Menjacot e vo ispravna sostojba...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 16:33Opel Ascona...Askona 1.6s Luxus

Asconata e od vtor sopstvenik,so pominati 78.000 kilometri...prva far...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:33Honda Prelude...2.0i atestiran plinski ured

Kolata e udrena...ne registrirana...motor menjac top...enterierot e e...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:33CRYSLER 2.2 DIZEL chrysler

Crysler 2.2 dizel 2002 god 240000 km Full oprema Registriran do...


1.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:25Renault maxiti kiper 2008god

Renault maxiti kiper Proizveden 2008 god 108000 km Klima 150 ks...


10.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 16:25Man 41 403

Man 41 403 98 god serija 3 poveke inff na tell 072800504


26.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 16:25BMC KRAN KIPER FABRICKI

Proizveden 2009 god Servisiran Registriran Gumi novi Euro 5 C...


19.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 16:24  НОВ ОГЛАС

Mercedes actros 4148

Mercedes actros 4148 Vo odlicna sostojba Registriran Cena 57 000...


57.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 16:20  НОВ ОГЛАС

Sintisaizer / saizer KORG PA3X staklo sostojba

Prodavam Sintisaizer / saizer KORG PA3х vo besprekorna sostoiba. -25...


1.450 €
или предлог цена
Вчера 16:06Inox sadovi. 2x 2100 litr.

Inox sadovi. 2 x 2100 litri. Zdravi. Cuvani na paleti. Kako na sli...


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 16:05Felco 210C4 nozici za kroenje Фелко

Професионални ножици за кроење лозје и овошки произведении во Швајца...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:44  НОВ ОГЛАС

Golf 4 19 tdi

Golf 4 19 tdi 74kw 101ks proizveden 2006 god , denes registriran do 2...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:28Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 15:25Prodavam rakija

Prodavam domasna rakija


150 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Пијалаци

Вчера 15:20Se prodava madzun-grozdov med

Prodavam madzun 071-219-295


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:20Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 15:08Prodavam Rakija

Prodavam rakija, zolta i bela, cena 120 den. Tel. 070-485-645


120 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 15:06Volkswagen Delovi - Turbina, Alanser, Injektori ...

- Sportski spirali za B5 Passat - Predni amortizeri za B5 Passat - ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:06Fort Galaksi

Prodavam motor i menuvac, motorot e 19, 116 ks i menuvac so 6 brzini.


400 €
или предлог цена
Вчера 15:06Renault Megane IV Business class

Se prodava komplet servisirano so mal servis napraven 05.2023, golem ...


12.399 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:59Alfa Mito 1.6M-Jet 88kw / 120ks 2008G

Alfa Mito 1.6M-Jet 88kw / 120ks 2008G Odlicna Sostojba Registrirana...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:54Se prodava Sony Ericsson J100i

Se prodava maximalno zacuvan Sony Ericsson J100i mobilen telefon. Ra...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:33Plac vo Dolna Bosava

Se prodava plac vo Dolna Bosava. Do placot ima odneseno voda i kanali...


12 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 14:26Bandera

Se prodava bandera dolzina 8m


4.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 14:26Aparat za zavaruvanje

Se prodava aparat za zavaruvanje 135A vo odlicna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 14:26Apartmani Kavadarci

Izdavam apartmani za kratok i podolg prestoj vo centarot na Kavadarci


1.250 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Соби

Вчера 14:16Opel corsa 2005 1.3cdti

Opel corsa 1.3cdti 2005 redistrirana do 12 mesec 2023god so klima isp...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:57Monark nov

Cena po dogovor


400 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 13:39Страна 3 од 175

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам