Кавадарци
                   
6839 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дуќан Нов Центар Кавадарци

Се издава дуќан во новиот центар во Кавадарци. Моментално објектот е...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 12:51НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se prodava kukja vo izgradba

Se prodava kukja vo izgradba so lokacija vo nov centar Kavadarci vedn...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Новоградба

22 мај 10:19Промовирано

SE PRODAVA IVECO STRALIS!!!

SE PRODAVA IVECO STRALIS 2007 GOD VO TOP SOSTOJBA SO REALNI 800 000 S...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

12 мај 09:32Промовирано

Ednosoben stan - namesten ili nenamesten po dogovor

Se iznajmuva stan vo noviot centar na Kavadarci, vo neposredna blizti...


150 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

23 мај 22:35Se iznajmuva trosoben stan vo Sileks zgradite

Se iznajmuva trosoben stan vo Sileks zgradite. Stanot e celosno oprem...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

23 мај 22:35Iphone 6

Se prodava iphone 6 odlicno zacuvan bez grepka 64 gb memorija Bela bo...


5.000 МКД
или предлог цена
23 мај 22:12Huawei honor 9x kako nov

Telefonot e kratko koristen. Socuvan e kako nov. Od prv den koristen ...


6.500 МКД
или предлог цена
23 мај 21:55Bandazi 17 5x112

Bandazi 17 5x112 so mnogu dobri gumi 2018 bandazite se pravi zdravi n...


350 €
или предлог цена
23 мај 21:49RAKIJA TIKVESHKA

SE PRODAVA DOMASHNA TIKVESHKA RAKIJA 50 stepeni 100% CHISTA BEZ DODAT...


99 €
или предлог цена
23 мај 21:28Passat 20. 8.V

Passat si davacki plateni So defeat vo motorot


4.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 мај 21:17VW TOURAN 2.0 TDI FULL SERVISIRAN REGISTRIRAN 7 SEDISTA

SE PRODAVA VW TOURAN PROIZVEDEN 2004 GOD 2.0 100 KW SO FULL OPREMA ...


3.690 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 мај 21:12ISPRAVNA GLAVA (DEKLA) 1.9 105 TDI VW AUDI PASSAT

...


160 €
или предлог цена
23 мај 20:33Garmin Venu како нов!

Го продавам мојот Venu часовник користен најмногу две недели,часовник...


11.000 МКД
или предлог цена
23 мај 19:51Passat 1.9tdi 1994g

Passat 1.9td 55kw 1994godina Servisiran Registriran Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 мај 19:31Се продава стан во новиот центар на Кавадарци

Се продава наместен стан во новиот центар на градот на ул Вељко Влахо...


83.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

23 мај 18:43BMW X5 NA BUGARSKI TABLI

Se prodava BMW X5 3.0, dizel, so avtomatski menuvac, so desen volan, ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 мај 18:17Delovi za Passat B6 1.9 TDI

Polovni delovi


1 €
или предлог цена
23 мај 18:12Bandazi , bandasi 15ka

Komplet so gumi 195 65 15 za Golf


250 €
или предлог цена
23 мај 18:12Kuka za Golf 5, Touran

Komplet kuka so instalacija


120 €
или предлог цена
23 мај 18:12DELOVEN PROSTOR

Dukanot e 50 m2 so prostor da se dodadat uste 50 Extra lokacija P...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

23 мај 18:07Lozova Rakija ( Tikveshka )

Rakijata e pivka Imame golemi kolicini


120 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

23 мај 18:02SE PRODAVA!!! CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS Kolata e uvezena i e maksimalno zacuvana...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 мај 17:51Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


65 €
или предлог цена
23 мај 17:46Suzuki Gsx750f

Suzuki Gsxf 750 cc .. 1993 god .. Pominata reg . Nov akumulator.. ...


1.200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 €
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

23 мај 17:35Се изнајмува деловен простор

Се издава кат од куќа 100м2 на одлична локација само 5мин од центарот...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

23 мај 17:32Golf 5 United

Golf 5 united serija donesen od Germanija so vozenje OPREMA -5 Vrati ...


5.300 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

23 мај 17:26AUDI A4 B6 1.9TDI

Se prodava Audi A4B6 1.9TDI Vo dobra vozna sostojba, motorot raboti...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Росоман / Кавадарци

Автомобили

23 мај 17:26Klima T.S.T 24(7kw) invert. i T.S.T12(3.5kw) invert.komplet

Prodavam dve klimi T.S.T 24(7kw) inverter 4 meseci koristena, pod g...


По Договор
или предлог цена
23 мај 17:16Bmw x6 4.0d 2012 ( limited edition)

Se prodava i samo prodava bez nikakvi zameni x6 2012 god so visoko ni...


По Договор
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

23 мај 16:28Atomizer /prskalica kako nova 350L so golem ventilator

Se prodava atomizer slovesnki 350L so komandi napred na raka vo bezpr...


По Договор
или предлог цена
23 мај 16:28Контејнер 20 и 40 HC нови и користени на залиха

Ние нудиме контејнери од 6 метри (20 стапки), 12 метри (40 стапки) за...


1.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Градежни материјали

23 мај 16:19Golf 6 1.6TDI 105ks

Golf 6 1.6TDI 105ks vo besprekorna sostojba registriran,kompletno ser...


22 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 мај 15:59Се издава пристојно наместен нов стан

Се издава стан во куќа, нова градба, со нов намештај и нови електричн...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

23 мај 15:59VW Volkswagen POLO

VW Volkswagen Polo ПЕРФЕКТНА КОЛА ЗА ПОЧЕТНИЦИ Airbag ABS Клима...


2.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.555 €
Кавадарци

Автомобили

23 мај 15:28Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 мај 15:15VW Passat B7 2.0

Se prodava Passat B7 Registriran, servisiran Greaci na sedista, Parki...


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 мај 15:11Iveco Daily 2.3

Se prodava kombe Iveco Daily 2.3 2007godina vo top sostojba moze da ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

23 мај 14:51Scania 380 2003 euro3

Se prodava Scania 380 euro3 2003godina Racen menuvac Retarder To...


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

23 мај 14:51Audi A3 1.9 tdi 110 ks

kolata e vo dobra sostojba pali vozi ima kozen enterier klima ispravn...


1.750 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.950 €
Кавадарци

Автомобили

23 мај 14:22HONDA CIVIC TYPE-S 2.2 I-CTDI

SE PRODAVA HONDA CIVIC 2.2 140KS TYPE S KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA...


5.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

23 мај 14:16SE PRODAVA GLISER SO DOKUMENTI

Se prodava gliser so dokumenti bez motor za 4 lica v korito kratka os...


1 €
или предлог цена
23 мај 14:10Velosiped TREK kako nov.

Se prodava mnogu malku vozen TREK vo odlicna sostojba. Se e original...


16.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

23 мај 14:07AMPER KLESTA 3 FAZNA NOVA!!!

Nova amper klesta trofazna marka MASTECH model MS2203


6.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

23 мај 14:07Страна 5 од 171

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам