6798 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS 2012 G 6BRZINI☆

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS 2012 GODINA 6BRZINI☆ PLATENI SI...


7.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:36Промовирано

VW PASSAT VARIANT

Se prodava VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140 KS..Kolata e bo odlicna sost...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 13:18Промовирано

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA REG...


5.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37Промовирано

VW Touareg 3.0tdi 245hp 4-Motion automatic airmatic

VW Touareg 3.0tdi 245hp 4-Motion -lane assist -side assis -distr...


19.990 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:43VOLVO + POLUPRIKOLKA SCHMITZ MEGA

Se prodava kamijon Volvo 2011 god mega Poluprikolka SCHMITZ 2007 god...


24.500 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

Денес 13:33TELEFON MAXCOM SO DVE SIM KARTICI

-TELEFON MAXCOM SO DVE SIM KARTICI. -TELEFONOT E ISPRAVEN RABOTI NA ...


500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 МКД
Денес 13:12  НОВ ОГЛАС

MELNICA-MELACKA ZA FURAZNI KULTURI ZA ZTOCNA HRANA

Еднофазна мелница за сточна храна, комбинирана за зрна и цели кочани....


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik

Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik,so pominati 53387 km,prva registra...


6.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:00FORD KUGA 2.0 140ps TDCi Titanium 4x4 SUV

Se prodava FORD KUGA 2.0 4x4 Kolata e vo Avstrija na Avstriski tabl...


14.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00se prodava Kuca

se prodava moznost za posreduvanje za kredit vk NLB od moja strana.


7 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Денес 13:00Peugeot 407 2.0 - 100KW/136HP 2007/2008

Se prodava: Peugeot 407 2007/2008 2.0 - 100kw/136hp REGISTRACIJA d...


3.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Kia Carnival

Se prodava, socuvana, vo odlicna sostojba, moze da se vidi vo sekoe v...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:55Купувам нива

Купувам нива во близина на Бочвенец, Крушка, Валози со документи. Мож...


1 €
или предлог цена
Денес 12:48Vito 115 2.2 CDI 2006 7+1 4x4

Se prodava Mercedes Vito 2.2 cdi 115 4x4 2006 godina avtomatik regis...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.700 €
Кочани

Комбиња

Денес 12:38VW GOLF VI 2.0 TDI 110 HP

Golfot e vo odlicna sostojba God.Proizvodstvo.2010/9 Registriran N...


7.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:26Peugeot 308 1.6 Hdi 90 ks 2009 god. Reg. Na mk tablici

✅ Voziloto e odlicno. ✅Ne e od uvoz. ✅ So 4 novi Gumi Sava eskimo S...


4.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:26BMW 530d GT 245ks 8G

BMW 530d GT Gran Turismo 245ks 8G menuvac 247000km so servisna kniska...


16 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:17Celicni bandazi 5x100-14ki so gumi za Polo Fox Ibiza Fabia..

Bandazite se so gumi 185/60/14 Odgovaraat za: - VW Polo, Fox, Golf ...


Денес 12:15Se prodava plac kaj Sivi dom

Se prodava plac na mnogu dobra lokacija, na ul." Roza Petrova" odma d...


1 €
или предлог цена
Денес 11:55☆DELOVI ZA SMART FOR TWO 0.6 BENZIN 2004☆

☆DELOVI ZA SMART FOR TWO FACELIFT 0.6 BENZIN 40KW-54KS 2004 GODINA 07...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI 160KS 2011

☆DELOVI ZA OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160KS 2011 SE STO VI TREBA 074-224-...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:41DELOVI ZA AUDI A4 2.5 TDI 180KS QUATTRO

☆DELOVI ZA AUDI A4 2.5 TDI 180KS QUATTRO 2002 GODINA SE STO VI TREBA ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41DELOVI ZA OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74KW-101KS

☆DELOVI ZA OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74KW-101KS 2005 GODINA 074-224-222☆


1 €
или предлог цена
Денес 11:41☆DELOVI ZA JAGUAR XF 2.2 DIESEL 155KS 2006 GODINA☆

☆DELOVI ZA JAGUAR XF 2.2 DIESEL 155KS-114KW 2006 GODINA SE STO VI TRE...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41DELOVI ZA FIAT GRANDE PUNTO

☆DELOVI ZA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJET 66KW-90KS 2006 GODINA 074-224-2...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41☆DELOVI ZA SMART FOR TWO 0.8 CDI DIESEL 41KS 2001G

☆DELOVI ZA SMART FOR TWO 0.8 CDI DIESEL 30KW-41KS 2001 GODINA I 0.6 B...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41CITROEN C3 1.4 HDI AVTOMATIK ZA DELOVI

☆DELOVI ZA CITROEN C3,C2 1.4 Hdi 50KW-68KS 2004-2008 GODINA POVEKE IN...


1 €
или предлог цена
Кочани

Останато

Денес 11:41Delovi za Mini Cooper 1.6 Benzin 116KS

☆DELOVI za Mini Cooper 1.6 Benzin 116KS 2003 EURO 4 poveke inf 074-22...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41DELOVI ZA RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 75KS 2004

DELOVI ZA RENO CLIO 1.2 BENZIN 55KW - 75KS 2004 GODINA SE STO VI TREB...


1 €
или предлог цена
Денес 11:41DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006

☆DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2004-2008 GODINA POVEKE INF 074-224-2...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:41☆POLOVNI DELOVI ZA POVEKE VOZILA☆

☆POLOVNI DELOVI ZA POVEKE VOZILA☆ GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006 OPEL IN...


1 €
или предлог цена
Денес 11:40☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2009 G☆

☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2009 GODINA☆ PLATENI SITE DAVACKI DO REGIST...


3.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.150 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA REG...


5.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37☆VW CADDY 1.6 TDI 75KS 2011G☆

☆VW CADDY 1.6 TDI 75KS 2011G☆ REGISTRIRANO DO 04/2023 GODINA !!! ...


6.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37☆OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS 2004 GODINA☆

☆OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS 2004 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA REGIS...


2.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.650 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆

☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02/20...


2.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.499 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE D...


7.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.300 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:37☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA ☆ VOZILOTO E SO ISTECENA RE...


4.599 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:36☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS 2012 G 6BRZINI☆

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS 2012 GODINA 6BRZINI☆ PLATENI SI...


7.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:36Yamaha Xmax 250 2009

Prodavam Yamaha Xmax 250 Proizveden 2009 Registriran do 07.07.2023...


2.500 €
или предлог цена
Денес 11:24Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:22Peugeot 206 1.4 benzin plin dizna full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakva maana full oprema plin dizna...


1.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:19Mercedes A160 full oprema reg.cela godina

Mercedes A160 benzin Full oprema registrirana do januari 2024 komplet...


1.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:19  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 170

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам