Кичево
                   
42 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sasija za Mercedes 22 32 so MK dokumenti

Se prodava odlicno socuvana sasija za Mercedes 22 32 vlekac so soobra...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

Денес 10:33TRAKA FLUORECENTNA ORIGINAL GERMANSKA

TRAKI FLUORECENTNI , CRVENA I SREBRENA SE DAVA NA DELENJE KOLKU STO ...


550 МКД
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 21:31  НОВ ОГЛАС

Pumpa za Beton

Man F2000 33.403 God: 1998 6x4/ 400ks Mikser Cifa 8m3 Pumpa Cif...


5 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

26 јун 13:44Kupuvam VISOK SAMAR za VOLVO euro5

Kupuvam visok samar za volvo euro5 2008 god


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

22 јун 19:34Kamaz

Kamaz


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

22 јун 17:22IVECO DAILY 40C11 2004g

Kamionceto e vo top sostojba registrirano do 04.2022 so zelen karton,...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

22 јун 10:40Man TGA 460 Kipper

Man TGA 460 Godina: 2003 Km: 549.000 Meiller-Kipper 2004 Retarder...


3 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

22 јун 10:00Gumi za kamion prikolka

Poveke dimenzii polovni gumi 315/70/22,5 385/55/22,5


60 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

21 јун 09:45Hiab 1165 --- 6tona

Kran Hiab 1165 , 6 tona se dve izezi na hidraulika plus dve racni 12 ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

18 јун 01:00Cerada za Kamion mercedes 14/19

Arbnjevi so cerada za kamion 14/19 mercedes dimenzii 2.4 so 6.2 . Za ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

14 јун 20:27Sanduk od Mercedes

Se prodava Sanduk od Merceses, ima zdrav patos 6,20 2,45 Imam i kran ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

10 јун 23:44KUKA

Ispravna 1


9 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

03 јун 08:05SCANIA 114 380

2000ta godina EURO 2 KLIMA WEBASTO RETARDER KAMIONOT E VO IZVON...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

01 јун 23:06Orginal delovi za mercedes i man

orginal novi delovi za mercedes i man


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

01 јун 22:43Kardan za Man

Kardani za Man troosovinec I drugo kardani MAN MAN CENA ekstra


150 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

01 јун 07:59Vw t5 1.9 tdi 2009god

Vw t5 1.9 tdi 2009 god Servis pred 300 km Reg. 17.09.2022 072716...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

01 мај 17:14Vetrobran za kamion mercedes

Vo ispravna sostojba . Cena povolna 072/241/484 dafince


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

10 апр 20:21Mercedes Benz Atego 818 Kiper

Kamionit e vo top sostojba. Donesen od Germanija Orginal Kiper Stav...


18.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

06 апр 03:03Vw t5 1.9 tdi 2009god

Registrirano 16.9.2022 Servisirano 290.000 km servisna kniga Bez z...


8.500 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

02 апр 19:37Vw t5 1.9 tdi 2009 god

Vw t5 1.9 tdi 2009 god Reg. 16.09.2022 Servis pred 20 km 290.000...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

02 апр 19:32Продавам гуми

Половни гуми 077/931-219


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

09 фев 18:33Michelin 315/70/22.5

####70%#### Bridgestone 4 x pogonski 315/70/22.5 God na proizvodstvo...


100 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

04 фев 19:22Daf xf 410 komplet so prikolka REG CELA GOD

Prodavam Daf xf 105 , 410 - 2007 - 960.000 km Komplet so prikolka ...


16.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

24 јан 20:42MAN TGL 12.240 2008 god Euro 4

Kamionot e vo besprekorna sostojba....nema ni edna falinka. - hidra...


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

29 јун 22:56Mercedes Kamion 2008 godina

Se Prodava Kamion Mercedes Godina: 2008 Dizel 100.000 kilometri ...


12.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

15 јун 22:00Mercedes Kamion

Se prodava Mercedes Kamion 2008 godina. Km: 100.000 Dizel


12.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

15 јун 21:57MAN TGA Мотор 410

Се продава MAN TGA Мотор Еuro3 410 KS, во одлична состојба. Се прода...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

03 јун 23:08Kiper

Se prodavat sanduk od troosovinac vo dobra sostojba.


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

02 фев 16:16Man 12.220

2002 god kiper kran


19.999 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

09 окт 11:00Mercedes 2628 Kipper

Камионот е во добра работна состојба,производство доцни 80ти, добро с...


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

23 сеп 12:27Hidraulicni Komandi

Prodavam Hidraulicna Komandi so 4vlezi,se so priklucen ventil,moze da...


3 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

30 авг 21:18Mercedes atego 916

Se prodava mercedes Atego 916 proizvodstvo 27,7,2011 godina, 4300 cm,...


22.600 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

04 мар 13:56DAF XF 105-460

Се продава влекач марка DAF XF 105-460 произведен 08.2011 год. со пом...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

15 окт 13:21vw t4

vw t4 1.9 servisiran rebrasti cel set lamela potisna novi gumi bez...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

24 авг 19:21Mercedes 2633 2009

Mercedes axor 2633 ima vaga za merenje tezina 12 cm3 sandak Zadna ...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

06 апр 12:26Fiat dukato 2.8 dizel so lift

Fiat ducato 2001 godina 2.8 dizel vo ekstra sostojba registriran do ...


4.100 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

25 фев 20:06RABA DAFF

SE PRODAVA RABA DAFF VO ODLICNA SOSTOJBA


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

25 фев 16:46GUMA SAVA 13R22.5

SE PRODAVA GUMA SAVA ZA KAMION 13R22.5


100 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

25 фев 16:33RABA DAFF

SE PRODAVA RABA DAFF VO ODLICNA SOSTOJBA


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

18 јан 23:13RABA DAF MOZNA E ZAMENA

Se prodava Raba Daf vo odlicna sostojba. Mozna e zamena za Mercedes ...


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

06 дек 10:31Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам