4365 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava cel Setup

Se prodava Gaming Kompjuter 8 RAM 3200mhz HyperX Ryzen 5 3600 so co...


53.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
55.000 МКД
Вчера 11:09Промовирано

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Се издава дуќан наспроти новата болница во Кичево. Дуќанот е во извон...


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

AUDI A4 2.0 TDI 2013 FACCELIFT odlicna sostojba moze zamena

audi a4 2013 odlcna sostojba so full oprema 3 orginali klucevi , 4 n...


12.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:56Промовирано

Rover 400 1.4i 1998 god / S-Auto Kicevo

Se prodava Rover 400, 1.4i benzin 1998 god, vo vozna sostojba, el.na ...


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мај 06:27Alfa Romeo Twinspark 1.8 benzin

Se prodava Alfa 156 1.8 (benzin) Twinspark, fali reg, pali-vozi ☎️...


950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мај 06:27Ironman triatlon

Casovnikot Timex ironmen triatlon ima nova baterija


1 €
или предлог цена
18 мај 05:14Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

18 мај 00:46Се продава GF9500GT 1024MB DDR2 128B CRT DVI HDMI

Grafickata e postara no vo ispravna sostojba Broj: 078-430-481 Cena...


18 мај 00:46Shitet shtepi dhe toke!

Ne fshatin Greshnice shitet shtepi, kasolle me garazhe dhe toke prej ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 мај 22:39Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


425 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
430 €
Кичево

Автомобили

17 мај 22:39Hiab 1165 --- 6tona

Kran Hiab 1165 , 6 tona se dve izezi na hidraulika plus dve racni 12 ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

17 мај 22:22Audi a4 b8 2.0tdi 143ks 2008

Audi A4 B8 2008 2.0tdi 143ks S-Line enterier i podvozje 071804867 Fa...


10.199 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.350 €
Кичево

Автомобили

17 мај 21:52Се продаваат борови/ Se prodavaat borovi

Се продаваат борови, цена по договор Se prodavaat borovi, cena po po...


По Договор
или предлог цена
17 мај 20:51HONDA JAZZ 1.2i VTEC -06

HONDA JAZZ 1.2i VTEC, 77 KS, NOV UVOZ OD SVAJCARIJA, REGISTRIRANA CEL...


2.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мај 20:16MAZDA 2

MAZDA 2 1.3 BENZ. 86 KS 2010 GODINA 133500 KM,SERV.KNISHKA -KLIMA...


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мај 19:12OPEL ASTRA G

OPEL ASTRA G 1.4 BENZIN, 90 KS, MOTOR SO LANCHE, REG.8/22 VO ODLI...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мај 19:12Ispraven Desktop Kompjuter

Se prodava ispraven desktop kompjuter so slednite specifikacii: Pr...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
17 мај 18:52Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 мај 18:07VW Touareg 3.0v6 240ks

Tuaregot e vo odlicna sostojba, napraveni site servisi, moze proverka...


10.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мај 17:34Astra H 1.7cdti 101ks

Astrata e vo odlicna sostojba napraven golem servis pred 20000km mal ...


3.399 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.499 €
Кичево

Автомобили

17 мај 17:34Se prodava motor i menjac za Fiat Ducato 2004

Se prodava motor od Fiat Ducato 2.3jtd 2004 godina i menjac Za pov...


По Договор
или предлог цена
17 мај 17:33Se prodava baliracka lifam

Se prodava baliracka lifam vo odlicna sostojba Za poveke info:0753...


1.600 €
или предлог цена
17 мај 17:33Samsung Galaxy S9 full pack bez grepka

Samsung Galaxy S9 full pack bez grepka isto kako nov. Raboti na site ...


8.500 МКД
или предлог цена
17 мај 17:15Audi A3 1.9 tdi 131ks sestak menjac

Kolata e registrirana cela godina do april 2023 i e vo mnogu dobra so...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мај 17:06Dolce gusto kafe кафе машина espreso masina za kafe

se prodavaat masini za kafe dolce gusto mini me od de longh i nesscaf...


40 €
или предлог цена
Кичево

Останато

17 мај 17:04Seat altea xl 1.9tdi 105ks

So full oprema 4 novi gumi Pred 5000 promenet rebrast kais Pred...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мај 16:29Honda silwerwing 600 2006 moze zamena

Ekstra sostojba full servis moze zamena za kola moja vasa doplata


3 €
или предлог цена
17 мај 16:26Daewoo nubira 2.0 benzin atest plin

Dobra sostojba atest plin shasiski zabeleski moze zamena so moja dopl...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мај 16:26iPHONE 6S 64GB Rose Neverlock Fabrika

Iphonot raboti sve bez niedna mana So kutija. Bez polnac kupev iph...


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 16:08Vakum masina(plastificerka)

Mozna zamena za motor: Skuter 400cc nagore coffe racer Citi coco ç...


3 €
или предлог цена
17 мај 15:38Vakum masina(plastificerka)

Mozna zamena Info.070 223274 Pon-sab. Od 8.00do17.00ças


3 €
или предлог цена
17 мај 15:36Continental Winter Zismki 3x 245/40-18 2017god

Continental Winter Zimski 245/40-18 2017god 3X Komada Cena 3500d...


3.500 МКД
или предлог цена
17 мај 15:11Krilo

Levo krilo


111 €
или предлог цена
17 мај 14:59Astra g 14 16 v 2000

Bombina kompjuter


11.111 €
или предлог цена
17 мај 14:59Prodavam sporet za parno greenje Alfa70e favorit

Alfa70e favorit-moknost 12,5kw sporetot e vo dobra sostojba,za parno ...


250 €
или предлог цена
17 мај 14:59AUDI A4 TDI PERFEKTNA SOSTOJBA!

AUDI A4 2.0TDI 140ks KARAVAN ! REGISTRIRANA ZELEN KARTON SO DVA PA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мај 14:595X 112 18 BANDASI KOMPLET SO GUMI 18ki KBA GERMANSKI

BANDASI KOMPLET SO GUMI: 5x 112 R18 ®️KBA 49572🔝 🔴MOZE ZAMENA SO...


По Договор
или предлог цена
17 мај 14:58Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мај 14:58Seat leon 19 tdi 2006

Kola bez mana


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мај 14:58Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Се продава дуќан на ул "Охридска", кај казанџиите, приземје 19м2 и по...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

17 мај 14:53Во Кичево се продава стара куќа на ул."Маршал Тито"

Се продава стара куќа со дворно место на ул "Маршал Тито", спроти црк...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

17 мај 14:53Prodazba na okrugli masi 180cm so mehanizam na sklopuvanje

Prodazba na masi so mehanziam na sklopuvanje za svadbeni restoranti, ...


130 €
или предлог цена
Кичево

Останато

17 мај 14:53Prodazba na masi so mehanizam na sklopuvanje

Masa so mehanizam na sklopuvanje 180X90cm moze da se koristat za svad...


110 €
или предлог цена
Кичево

Останато

17 мај 14:50Страна 5 од 110

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам