3656 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

01 јан 16:05Промовирано

СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Mercedes Benz E 280

Mercedesot e vo bezprekorna sostojba. Za povekje informacii javete se...


10.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мај 10:21Промовирано

Se izdava deloven prostor od 90 m2 na samoto novo setaliste

Delovniot prostor se naogja vo najstrogiot del od gradot na samata ca...


123 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Денес 14:36staklenca i kapacki za retrovizori site modeli avtomobili

se prodava retrovizori staklenca zmigavci ikapacki za retrovizori nov...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

Денес 14:17BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


10.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.500 €
Струга

Автомобили

Денес 14:09Eth mining rig 6 x RX 470 8gb

Povekje na 078421271


3.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Денес 13:19Audi A5 2.7 TDI Multitronic

Se prodava Audi A5 Coupe 2.7 TDI Euro 5 Od oprema poseduva: -el sta...


12.000 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Автомобили

Денес 13:16Renoviranje Izolacija Gips karton Glet Mreza Moler Stiropor

Професионално реновирање на вашите простории: -Реновирање: рушење, к...


Денес 13:00СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
Денес 13:00Golf 5 Odlicen

1.9 TDI 77kw 105ks 2007 godina 5 Brzini Prva farba 100% (Davam gara...


4 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00Se bara ITNO stan ili kuka pod kirija

ITNO Se bara stan ili kuka za pod kirija na podolg vremenski period d...


150 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 12:462 RIGA X6 KARTICI RX580 GB

se prodavaat 2 riga X6 KARTICI GIGABYTE RX580 8GB X2 PSU EVGA 750 GOL...


6.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
7.500 €
Денес 12:36AUDI S3 CABRIO UNIKAT BROJ 1 VO MK.

Audi s3 1.8 tfsi.cabriolet..!! Unikaten i mnogu ubava kola. 2011god...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 12:29Vossen 19’ 5x112 .. Bez zameni , kesh extra cena

5x112 Sredni gumi Original vossen made in germany


Денес 12:02  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 2.7 TDI 8G 2009/10 nov uvoz

🇨🇭 nov uvoz 🇨🇭 Audi A4 2.7 TDI 140kw 190ps 8g menjac 200...


8.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:58  НОВ ОГЛАС

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO 2008 231.000 KM ORIGINAL

2008 g 231.000 km original Reg + zel karton Servisiran Nov set z...


10.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

Placevi za gradba so povrshina od 3082m2

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:41Merida Big Seven 40D

Se prodava velosiped marka Merida Big Seven 40D Golemina na ram S 38...


1 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 11:28Trek superfly 6

Trek superfly 6 Golemina na ram 18.5 M/L Amortizer Rockshox Reba so...


1 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 11:28Scott Genius 50

Se prodava velosiped fullsuspension Scott genius 50 Golemina na ra...


1 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 11:28Scott Scale 720 plus

Se prodava velosiped marka Scott Scale 720 plus 27.5 Amortizer SaSu...


1 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 11:27Merida Road bike

Se prodava Road bike velosiped marka Merida HFS 904 Golemina na ram...


1 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Денес 11:27Stovariste za dekorativen kamen miks dekor

Dekorativen priroden I vestacki kamen.prodazba I montaza.ureduvajne d...


700 €
или предлог цена
Денес 10:43Trosoben stan 76 m2

Prodavam trosoben familijaren stan na 2 kat ,jugoistocno orientiran ,...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 10:41Камин

Продавам камин во одлична состојба. Камонот е користен една сезона к...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:41  НОВ ОГЛАС

Tus Kabini , Paravani Site BOI

izrabotka na tus kabini od kaleno staklo 6mm, 8mm i 10 mm vo site bo...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:39BMW X3 2.0d xDrive -Facelift

Se prodava BMW X3 Facelift 2006god Od oprema poseduva: -Kožen enter...


7.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:38Apartmani 250 den od nokevanje

Se izdavaat trokrevetni apartmani vo prizemje Na kuka so posebni vle...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Струга

Апартмани

Денес 10:36plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

СЕ ПРОДАВА плац на 2837/61 со 3581 м2 позади Набизи -Струга . ПЛ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:19PIONEER SX 636 (technics,denon,marantz,akai resive,receiver)

Опис Не сите ситуации со голема верност бараат опрема со голем пого...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:16Bandazi So gumi za JEEP WRANGLER JK 5X127 4X4 OFF

Bandazi 20x10cola 5x127 Gumite se 285 50 20 dot 2016 so profil minim...


Денес 10:15Bandazi R20 za Nissan Navara Pathfinder 6x114 20ki

Bandasite se 20x9cola et18 6x114.3 original za Nissan Navara Pathfin...


Денес 10:15Bandazi za dzip 15ki 6x139 pajero frontera terrano galloper

4 bandazi Eden bandaz bese napuknat ispraven e i zavaren izbalansira...


180 €
или предлог цена
Денес 10:15Generic 50cc

Motorot e vo ispravna vozna sostojba. Pogoden e za deca. 2003g. ...


480 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
520 €
Денес 10:15Daihatsu Cuore 1.0 2008g.

Vo ispravna vozna sostojba. Motor 1.0benzin 51kw toyota. Bez klima....


2.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:15Gumi 33-12.5-17 dzip Jeep 4x4 off road wrangler

4 gumi 33 12.5 17 Dot2020 Vozeni maximum 1000km na asvalt.


470 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
499 €
Денес 10:14PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014

PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014 VO EXTRA SOSTOJBA ODERZAVANAO KAKO ...


4 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:13PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011

🇨🇭PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011🇨🇭 UVEZENO OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
31.000 €
Струга

Автомобили

Денес 10:13BMW GT 530.D 8G TRONIC 2010 FULL OPREM

KOLLATA E KAKO NOVA OT SALLON ODERZAVANO MNOGU VO PERVEKT SOSTOJBA ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:13SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG 2006

SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG 2006 E ARDHUR NGA CH🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 REG I P...


55 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:13TOURAN 2.0 TDI 2005/6

🇨🇭🇨🇭TOURAN 2.0 TDI 2005/6 🇨🇭🇨🇭 I ARDHUR NGA CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


45 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:12AUDI A6 2.8i V6 QUATRO AVTOMATIK 2001

AUDI A6 2.8i V6 QUATRO AVTOMATIK 2001 NE EXTRA GJENDJE KOMPLET E B...


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:12Страна 1 од 92

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам