Струга
                           
128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva apartman za studenti

Se iznajmuva apartman vo blizina na FON Fakultetot Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 сеп 14:00Се изнајмува стан во Струга

Станот е наспроти Аквариус и Версус на 100 м, на 150м до пазар и 50м ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

19 јул 18:13Se izdava Apartman

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


35 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 мај 16:00Изнајмување на Апартмани

Изнајмување на апартмани во населба Елен Камен - Струга. Мах. 6 лица...


50 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 апр 09:51Купувам стан

Купувам стан во Струга до 45 м2.


500 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 07:51Shitet Banes ne Struge, se prodava stan vo Struga

Shitet banese afer liqenit, banesa eshte e banuar vetem 1 muaj, eshte...


690 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 фев 13:00Kupuvam stan vo Struga od 50 do 65 m2.

Cenata zavisi od mestoto na lokacijata na zgradata. Za cenata moze da...


500 €
или предлог цена
Струга

Станови

17 фев 17:38Baram stan za iznajmuvanje

Baram ednosoben ili dvosoben stan pod kirija, namesten.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

23 сеп 11:31Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам