3783 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava golf 7 1.6 dizel

Se prodava golf 7 1.6 dizel so vebasto so kuka auto pilot i mnogu dru...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 јун 15:06Промовирано

NAJDOBRI SOBI VO STRUGA VILLA PALACE RABOTIME SO VAUCERI

NEW VILLA PALACE STRUGA GI ZGOLEMI SVOJITE KAPACITETI SO USTE 30 SOBI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5 €
10 мај 23:11Промовирано

Opremen stan za ziveenje.

stanot e opremen za ziveenje. Nova gradba. Se naoga Nasproti Gradinka...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 јун 10:08Промовирано

DJI Phantom 3

Nov nekoristen dron


339 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

Вчера 11:35MAVIC PRO Drone

Nov nekoristen dron. Kupen pred okolu dve godini vo Švajcarija i nik...


459 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

Вчера 11:34Avtomobil Fiat Punto

Se prodava Fiat Punto 1 god99kolata e odlicna servisirana kompled ima...


900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:34  НОВ ОГЛАС

Cube acid 29

Cube acid 29 Golemina na ram 19 L Golemina na trkala 29 Amortizer ...


700 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Вчера 11:23Bixs Core 200

Bixs Core 200 29er Golemina na ram L Golemina na trkala 29 Amortiz...


800 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Вчера 11:23Merida HFS 904

Se prodava velosiped marka Merida HFS 904 Golemina na ram M 2x10 P...


600 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Вчера 11:23Scott Scale 720 plus

Se prodava velosiped marka Scott Scale 720 plus 27.5 Amortizer SaSun...


700 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Вчера 11:23Orbea Alma 29

Se prodava velosiped marka Orbea alma h30 29er Golemina na ram M ...


750 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Вчера 11:23Ghost Nirvana

Se prodava velosiped marka Ghost Nirvana Tour SF Golemina na ram L ...


900 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Вчера 11:23Centurion speeddrive 2000

Se prodava velosiped marka Centurion speeddrive 2000 Golemina na ram...


700 €
или предлог цена
Струга

Велосипеди

Вчера 11:23Triumph 955 fuel injection sprint st

Triumhp 955 fuel injection 120hp Vo ispravna sostojba stranski dokum...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 11:07  НОВ ОГЛАС

Volvo S80 AWD Executive

Executive oprema, AWD prv sopstvenik. 4 letni Michelin gumi so bandas...


14.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:05Lada

Se prodava lada so atest plin Povekje info na brojot 070 302 491 07...


600 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Автомобили

Вчера 10:54  НОВ ОГЛАС

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO A...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:53Se prodava plac kaj avto kamp Livadiste Struga

Se prodava plac, vednas do avtokamp Livadiste-Struga, odma do patot I...


85 €
или предлог цена
Вчера 10:34Sharan 2.0

Sharan 2.0 uvezen od 🇨🇭 7 sedista vrati na dugme senzori kuka na d...


12.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:10СОБИ И АПАРТМАНИ ВО СТРУГА

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 09:59Prodavam niva

Prodavam niva zemjodelsko zemjiste 6000 mkv, vo blizina na s. Novo Se...


3 €
или предлог цена
Вчера 09:59Apartmani Struga

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 09:59Продавам ДРВЕНА БОЧВА-БУРЕ ЗА ВИНО

Продавам половна дрвена бочва-буре за вино со капацитет од 100 литри,...


70 €
или предлог цена
Струга

Останато

Вчера 09:59Dzip Hummer H3 3.7benzin OFF ROAD 4x4

Vo ispravna top sostojba. Podignat offroad amortizeri prosiren so no...


26.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:31Dzip Jeep Cherokee 2.8crd 4x4 2010g. OFF

Jeep Cherokee 2.8dizel 177ps Uvezen od Svajcarija. 2010g. 241000k...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:31Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:04Onkyo integra A- 8870

Prodavam onkyo integra A- 8870 uredot e vo besprekorna funkcionalana...


300 €
или предлог цена
Вчера 08:59Jamo d 590

Prodavam jamo d590 zvucnicite se vo odlicna sostojba vizuelno odlicn...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Вчера 08:59Motor 15 kw

Ispraven trofazen 15 kw


500 €
или предлог цена
Вчера 08:36Italjet

Dvotakten Italjet, 2020 godina so 2000 kilometri. Motorceto e staklo


900 €
или предлог цена
Вчера 08:35se prodava niva 530 m2

Se prodava plac na stariot pat od struga za ohrid kaj rekata sateska ...


100 €
или предлог цена
Вчера 08:24Железни врати

Поради реновирање на Викендичка се продаваат две железни врати со дим...


300 €
или предлог цена
Струга

Гаражи

Вчера 07:03Атрактивно студио во центар Струга

Се издава Студио 31м2 во центар .Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

Вчера 07:03MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Струга

Автомобили

Вчера 03:51Hublot Classic Fusion Chronograph

Hublot Classic Fusion Chronograph 2017 Box Documents New Price : 1...


5.300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.800 €
Вчера 00:33Man 26.310 mikser moze i samo sasija

Mikser za beton Man 26.310 vo mnogu odlicna sostojba moze da se prove...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

06 јун 23:20Man

Se prodavat Man Tga 26.310 Godina:2004 od oprema poseduva (Klima Ac ,...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

06 јун 23:20Man mikser moze i samo sasija

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km manual , golemi deferencijali od...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

06 јун 23:20Bager O&K MH CITY 14500t

O&k mh city 14500kg ispraven Vo rabotna sostojba so Moze i zamena


06 јун 22:31Opel zafira 2.0 dti 16v 82ks na delovi

Opel zafira 2.0 di 16v na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 јун 22:30Vw bora 1.6 16v na delovi

Vw bora 1.6 16v 2001god na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 јун 22:30Instrument tabla bmw e46 320d

Instrument sal tabla bmw e46 320d 2004


1 €
или предлог цена
06 јун 22:30Seat Cordoba 1.8 16V gti na delovi

Seat cordoba 1.8 16v 95kw 129ks 1995god na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 јун 22:30Страна 3 од 95

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам