Гевгелија
                   
3077 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 09:41Промовирано

Се Продава СТАРА куќа со плац на атрактивна локација

Површина на куќата е 83 м2, Вкупна површина на плацот е околу 600 м...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava Golf 5 1.9 TDI neuvezuvan

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 2006 godina,neuvezuvan,vtor sopstvenik so r...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:55Se prodava iPhone 7 128 gb

Se prodava iPhone 7 128 gb,zacuvan so 3 maski I battery health 100 %,...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Денес 13:55VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na 3-4km.od gran so Grcija na avtopatot Skopje Gevgelija vo blizina s...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Opel Crossland X 1.6

OPEL CROSSLAND X 1.6D ECOTEC 2018/Mozna e i zamena za drugi vrendi ra...


14.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.999 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00BMW E93 320d Cabrio

BMW E93 320D 177KS Cabrio 2008/Mozna e i zamena za drugi vrendi rabot...


10.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
11.999 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Komplet masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa

Komplet skandinavski dab masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa (klupata...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Денес 13:00VOLVO FL 180

Се продава VOLVO FL 180 , 2000 год. За дополнителни информации Тел:...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Денес 13:00VOLVO FH 460 MEGA

Произведено:2013 +полуприколка SCHMITZ VARIOUS регистрирано до ное...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
45 €
Гевгелија

Камиони

Денес 13:00Se izdava nov namesten stan

sloboden od 21.03. kontakt 070543705


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 13:00Michelin 175/65/14

Se prodavaat 2 letni gumi Michelin energy saver 175/65/14 gumite se v...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Се Продава СТАРА куќа со плац на атрактивна локација

Површина на куќата е 83 м2, Вкупна површина на плацот е околу 600 м...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 13:00Mercedes C200 vo besprekorna sostojba

Mercedes C200 2008 godina vo mnogu dobra sostojba redovno servisirana...


8.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Kleber 175/65/14 80% sara

Se prodavaat 2 letni gumi Kleber 175/65/14 gumite se vo dobra soatojb...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00FIAT PUNTO 1.1 BENZIN PLIN STRANSKO NA DELOVI ILI CELO

Prodavam Fiat punto stransko na delovi ili celo


400 €
или предлог цена
Денес 12:59  НОВ ОГЛАС

Stan vo Gevgelija

Se prodava stan vo gradba na prv kat. Gevgelija


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 12:28Вакум машина за пакување / Vakum masina za pakuvanje

Опис Вакум машина за пакување Orved VM 20 TANDEM Orved VM 20 Tandem ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:55  НОВ ОГЛАС

Se Prodava Seat Leon 2008 Godina 1.6 benzin 102ks

Seat Leon 2008 Godina 1.6 benzin 102ks uvezena od ch plateni site dav...


4.300 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 10:40Yamaha RX-V396 so original dalecinsko

Yamaha RX-V396 5x90w, ispraven risiver, kako nov, koristen samo vo d...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:40Вила Јован;Смрдлива Вода/mountain House for rent

Викендицата Јован, Располага со 3 соби, 4 единечни кревети, еден брач...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

Денес 10:22Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 10:22Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 10:22СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 10:22Renault clio 2 1.5 dci

Prodavam renault clio 2 1.5 dci vo super sostojba tel za kon 071 251...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:45  НОВ ОГЛАС

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 09:41Се продава мезонета од 58 м2 во Пефкохори, Халкидики.

Се продава мезонета од 58 м2 во Пефкохори, Халкидики. Година на град...


150.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 09:37  НОВ ОГЛАС

Се продава мезонета од 75 квадрати во Пефкохори, Халкидики

Се продава мезонета од 75 квадрати во Пефкохори, Халкидики. Година н...


160.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

Денес 09:26  НОВ ОГЛАС

Samsung S9

Продавам Samsung S9, екстра зачуван, комплет оригинална кутија и дода...


150 €
или предлог цена
Денес 09:24  НОВ ОГЛАС

Man 19.403

Se prodava Man 19.403, 96 godina, vo odlicna sostojba. Tel. Za kontak...


5.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

Денес 09:22Poluprikolka platforma

Poluprikolka platforma trailor, 91 god, vo dobra sostojba Kontakt tel...


2.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Приколки

Денес 09:22  НОВ ОГЛАС

Се продава хотел во Неа Плаја, Халкидики ГРЦИЈА

Се продава хотел на три ката во Неа Плаја, Халкидики. Година на град...


1.550.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

Денес 09:16  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 B7 2.0TDI 8V

Se prodava audi a4 2.0tdi 8v. Od oprema ima klimatronik, tempomat, g...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:16Peugeot 607 / 2.0HDI /6 brz/ *06

Prodavam pezo 607 2.0 hdi, 136ks najdobriot motor, racen menuvac 6 br...


3.650 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 09:15Motor kompleten 2.5tdi

Prodavam kompleten motor 2.5tdi 110kw motorot e perfekten pali vozi s...


99 €
или предлог цена
Денес 09:01Rezervni delovi za Opel Astra G 1.6 16v

Се продаваат половни делови за Опел Астра Г 1998 година. [Бензин] Ко...


1 €
или предлог цена
Денес 08:42Schmitz Gotha kiper prikola

Kiper prikolkata e delumno ostetena so moznost i ponuda za da se stav...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

Денес 08:03Volkswagen Touran Highline

Vozliloto e doneseno od Germanija pred 3 god vo perfektna sostojba , ...


7.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:03Se izdava Stan 70m2 celosno opremen

Trosoben stan sloboden od 01.02.2023 Celosno opremen so nov mebel ,...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 08:02Хотел за продажба в Паралия Катерини ГРЦИЈА

Се продава ексклузивен хотел во плажата Катеринис, Пиерија. Годината...


1.500.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

Денес 07:25  НОВ ОГЛАС

Mercedes e 280 cdi v6 3.0 registriran do 17.02.23

Solidno socuvan vredi da se vidi reg. Do 17 02 24


5.750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 06:26Се продава нова куќа

Се продава нова луксузна и опремена куќа, веднаш вселива. Куќата се н...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 01:26Страна 1 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам