Гевгелија
                           
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Stan

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodavaat dva apartmani vo strogio...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 јун 21:33Промовирано

Prodavam Nov trosoben stan

Prodavam Nov trosoben stan izgraden so najsovremeni materijali


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 07:26Se izdavat stanovi vo sekoj period od godinata

Stanovite se opremeni kompletno na prv red glavna ulica do plaza fuk ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

01 јул 22:47se izdava stan

se izdava namesten stan vo Gevgelija 070 434 154


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 јул 07:40Kupuvam Garsonjera

Kupuvam garsonjera ili pomal stan Vo gevgelija po realna cena od m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 јун 23:01Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


39.000 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
47.500 €
Гевгелија

Станови

29 јун 12:32Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 јун 11:29Се издава стан за домување или канцеларија

Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гевгелија. Распоредо...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 јун 09:51Se prodava Stan

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodavaat dva apartmani vo strogio...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 јун 21:33Stan

Se prodava stan vo centarot na Gevgelija


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 јун 13:00Се продава нов стан

Се продава нов стан во Гевгелија од 67м2, вселив веднаш. Повеќе инфор...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јун 13:00STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јун 19:15Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јун 15:45Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran do 4 luge. Apartmanite se izdavat...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

20 јун 11:37Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје. Станот се...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 јун 22:23Se prodavaat 7 stanovi vo Star Dojran

Se prodavat 7 stanovi na najdobrata lokacija vo srceto na Star Dojran...


315.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

18 јун 17:51Se izdava stan na dve minuti od plostad - Gevgelija

Се издава целосно реновиран, наместен трособен стан на ул. Маршал Тит...


15.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јун 21:35Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


34.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 03:10Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava stan vo...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 03:10Stan vo Gevgelija namesten

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 03:10Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


33.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 03:10Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 00:09Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 јун 09:34Нов Трособен Стан - 76м²

🔑 Нов трособен стан - Стан тип - 6 (76м²) Станот располага со дн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 јун 03:55Се издава стан во струмичката зграда

Се издава стан од 130м2. Комплетно наместен. Греење - парно , ладењ...


350 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 јун 15:40Stan vo Centar direkt na Plostadot

Se prodava 3 soben Stan na 3 Kat. Stanot se prodava so mebel. kujna, ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јун 18:57Kupuvam stan vo Gevgelija na prizemje ili prvi

Kupuvam stan vo bilo kakva sostojba Kontakt 077 633 566 Daniela


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 јун 10:00Стан 50м2 + подрум 7м2 / Реновиран

Се продавва реновиран и наместен стан -50квадрати + подрум чист од 7к...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 мај 23:04Se prodavat novi stanovi vo izgradba,vselivi do mesec juli l

Se prodavat novi stanovi vo izgradba,vselivi do mesec juli locirani v...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

23 мај 17:01Se izdava stan

Se izdava stan 84 kvadrata.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мај 19:30Se prodava stan

Se prodava stan od 58 m2 so podrum od 6 m2 na ulica Sava Mihajlov 6-3...


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 20:53Se prodavat stanovi vo Star Dojran

➡️ Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Do...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 мај 19:48Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 мај 11:101728m2+1628m2 Atraktivno mesto na Vodno menuvam za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno Ugostitelsko, mesto vikano Sam...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

05 мај 07:05Nov Trosoben Stan Vo Izgradba 62m²

Станот располага со дневна соба, кујна и трпезарија, две спални соби,...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 мај 14:50Prodavam Nov trosoben stan

Prodavam Nov trosoben stan


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 мај 05:08Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan vo Gevgelija vo blizina na Nov...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 апр 16:45Se izdava celosno namesten stan

Se izdava celosno namesten stan Dogovor na minimum 1 godina !


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 апр 17:26garsonjera komplet opremena

Se izdava celosno opremena garsonjera 40 m2 sproti neptun.


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 апр 20:33Se prodava stan vo Ierissos Grcija

Se prodava stan vo Grcija Irissos 60 m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 мар 18:24Se izdrava apartman za kratok prestoj

Mihaela apartmani,izdava apartman za kratok prestoj. Kapacitet na 6 ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 мар 11:34Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам