Гевгелија
                           
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Stan

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodavaat dva apartmani vo strogio...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 јун 21:33Промовирано

Се издава комплетно опремен стан на приземје

Се издава комплетно опремен стан на приземје 70 м2.


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 фев 13:00Novi stanovi vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava novi sta...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 фев 08:02Се издава еднособен стан

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Ге...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 фев 11:36Стан од 60м2

Се продава стан на приземје 60м2, на ул.Коле Неделковски број 16 во Г...


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 фев 13:28Се издава нов наместен стан 70 м2

Се издава нов наместен двособен стан од 70 м2, целосно опремен во Гев...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јан 09:32Se prodava Stan vo blizina na Delikates

Se prodava stan vo blizina na butik delikates, ne e namesten, moze da...


14.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 јан 09:41Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 дек 19:16Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


240 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 дек 10:49Se prodava stan na ul.kole nedelkovski 20/16

Se prodava stan na ul kole nedelkovski 20 /16 vednas do mesarnica maja


23.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 дек 10:02Novi stanovi Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava novi stan...


800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

30 ное 19:00Se prodava stan vo Bogdanci 70m2

Se prodava stan od 70m2 vo Bogdanci do bolnica , moze i na rati ili ...


19.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

18 ное 13:39Se prodava stan vo Bogdanci,moze i zamena za vozilo ili rati

Se prodava trosoben stan 70m2 vo Bogdanci,gjavocanova zgrada Za sta...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

16 ное 17:19Stan vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran Building invesments prodava stan na ...


900 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

11 ное 01:20Се издава стан на Булевар Гевгелија

Се издва стан на приземје, јужна ориентација, погоден за семејство ил...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 окт 18:12Se prodava stan vo Bogdanci

Se prodava stan vo Bogdanci do zgradata do Izvorski vo centarot Na ...


16.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

13 окт 10:20Stan vo gevgelija odlicna lokacija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava stan vo...


33.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

07 окт 22:19Се издава Апартман 50м2/Apartments for rent Gevgelija 50м2

Се издава Апартман-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метр...


15.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 окт 09:50Se izdava namesten stan vo Gevgelija vo Strumickata zgrada

Stanot e nov, kompletno namesten i so odlicna lokacija vednas do pice...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 сеп 21:51Se izdava Stan

seiznajmuva kontakt 071658715 mirjana cena po dogovor 071658715


6.100 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

25 сеп 21:55SE IZDAVA

Se izdava kolmpletno opremen stan : masina sa alista , masina za sado...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 сеп 19:51Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Gevgelija , stanot i...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 сеп 21:32Се издава стан во Гевгелија

Се издава стан во Гевгелија. Локација: до градската болница. Улица „...


14.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 сеп 13:00Luksuzen stan vo Star Dojran

Agencijata za nedvoznosti Dojran building invesments prodava luksuzen...


57.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

01 сеп 01:49Издавам наместен

Издавам наместен стан, цена по договор.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 авг 18:32СТАН (КАТ ОД ЗГРАДА)ВО ЕЛИТНА НАСЕЛБА ВО СТАР ДОЈРАН

СЕ ПРОДАВА СТАН НА СУТЕРЕН ВО ЕЛИТНА НАСЕЛБА КАРАЧ ВО СТАР ДОЈРАН НО...


22.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

31 авг 07:18СТАН (КАТ ОД ЗГРАДА)ВО ЕЛИТНА НАСЕЛБА ВО СТАР ДОЈРАН

СЕ ПРОДАВА СТАН (КАТ ОД ЗГРАДА)ВО ЕЛИТНА НАСЕЛБА КАРАЧ ВО СТАР ДОЈРА...


100.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

31 авг 07:15СТАН-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СТАР ДОЈРАН

СЕ ПРОДАВА СТАН-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СТАР ДОЈРАН НА ПРИ...


38.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

29 авг 19:08Stan vo Gevgelija-renoviran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 авг 17:02Odlicen stan full opremen

Se prodava stan ,full opremen,. LOKACIJA: do ambulantata vo Bogdanci ...


35.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

19 јул 07:55Se izdava garsonjera

Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 јул 03:23Se prodava namesten stan vednas vseliv

Stanot e renoviran 54 m2 plus terasa 4m2 i podrum od 14m2


111.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 јун 19:26Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 70 metri kvadratni na odlichna lokacija ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 јун 00:53stan vo Star Dojran

se prodava stan 580 evra m2


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

17 јун 08:29Se izdava

Se izdavA trosoben namesten stan vo strumickata zgrada. 078346649 Ve...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

07 јун 09:01Stan vo Gordinija

Agencijata za nedviznosti Dbi real estate Gevgelija prodava odlicen ...


27.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 мај 21:24Se izdava kompletno namesten stan vo nova zgrada

Poveke informacii na tel: 070/218-347


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 мај 13:28Se prodava nov stan

Se издава- prodava nov kompletno opremen stan. Cena po dogovor


41.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 12:10Се продава стан во Гевгелија

Се продава стан во Гевгелија наместен со нова електрична инсталација,...


40.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 апр 13:00Se izdava stan

Se izdava stan na prizemje so dva vleza ul.Kole nedelkovski,6...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 апр 12:20SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN

SE IZDAVA KOMPELTNO NAMESTEN STAN VO BLIZINA NA OU VLADO KANTARDIEV


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 апр 23:37Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам