Гевгелија
                           
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Stan

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodavaat dva apartmani vo strogio...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 јун 21:33Промовирано

se prodava stan

se prodava ubav stan na prizemje 79 mk i podrum 20 mk..vkupno. 99 mk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 мар 16:55Kupuvam stan vo star Dojran

Baram stan vo zgrada vo star Dojran (Mardaja) od 35 m2 na prizemje.


15.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

14 мар 00:13Se izdava stan

Se izdava namesten nov stan .Povolno tel.070 256 739


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:22Se izdava stan

Se izdava namesten nov stan .Povolno


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:19Се изнајмува луксузен стан од 75м2

Се изнајмува луксузно опремен трособен стан од 75м2, на Прв кат, лоци...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јан 18:25Se izdava kompletno opremena garsonjera

Se izdava vednas vseliva garsonjera,kompletno opremena.


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јан 15:38Апартман

Индивидуална станбена куќа со приземје и кат со поткровје наменета за...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 дек 01:23Se iznajmuva sprat od kuka vo Gevgelija

Se izdava sprat od kuka, dve kupatila, dnevna soba, kujna, trpezarija...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 ное 21:02Stan

Se prodava stan 63m. terasa ,podrum , garaza ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 ное 09:19STUDIO APARTMAN

Se izdava namesten apartman na super lokacija, vo blizina na restoran...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 ное 18:12Se izdava kompletno ureden stan STRUMICKATA zgrada

Se izdava kompletno uteden stan so nova bela tegnika i mebel. Stanot...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 окт 12:58Moderno namesten stan vo Gevgelija

se iznajmuva stan -prizemje od kuka , kompletno namesten so mebel I t...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 сеп 12:51Стан во Гевгелија

Станот е реновиран, целосно опремен и комплетно функционален. Распо...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 сеп 17:46Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi vo Star Dojran

Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Dojra...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 сеп 01:55СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ДОЈРАН

Се изнајмува стан во Дојран близу стара автобуска станица. Информаци...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

10 сеп 12:09Se izdava polunamesten stan

Stanot e so celosno opremena kujna,opremeno kupatilo i klima vo funkc...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 авг 19:21IZDAVAM APARTMAN VO DOJRAN - NASELBA KARASH

IZDAVAM APARTMAN VO DOJRAN - NASELBA KARASH VO POVRSINA OD 35 M/2 , A...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

06 авг 14:58се издава стан кај трговскиот центар

2 соби, дневна и спална. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА ко...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 јул 16:47се издава стан во мирна околина

се издава стан веднаш до старата градска пошта. 2 соби, дневна и спа...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 јул 16:33PRODAVAM-ZAMENA

Se prodava namesten stan,a mozna e i zameno so stan vo Skopje -doplat...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

21 јул 17:20Се продава стан

Се продава стан од 39м2 + 4м2 балкон


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 јул 19:19kompletno opremen stan

Stanot e na juzna strana i celosno opremen


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 јун 19:26Stan vo Dojran

Kupuvam stan vo Star Dojran. Kontakt : Mile 071632686


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

17 јун 22:19Se iznajmuva stan

Se iznajmuva nov,celosno opremen stan,so parking i podrum,cena po dog...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јун 15:05Se izdava Trosoben Stan

Info na telefonski broj 070 554 537 071 519 267


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 мај 11:46Се издава стан

Се издава наместен стан, двособен - 55м2, со клима уред, соларен коле...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 12:43Двособен стан

Стан 53м2 во зградата позади Кам маркет


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 јан 15:26Се издава стан во центарот на Гевгелија

Се издава стан од 36м2 во центарот на Гевгелија. Станот располага со...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јан 20:38Se izdava delmno namesten stan 65m2

Stanot e vo dobra sostojba, 65m2, 1 kujna dnevna i spalna... ima 1 te...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 ное 20:38Izdavam garsonjera

Izdavam novo izgradena garsonjera.tel 077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 окт 14:38Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava trosoben stan vo Gevgelija. 60 kvadrati. Cena po dogovor. Z...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 авг 22:50Se prodavat novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Se prodavat novi dvosobni stanovi vo Star Dojran . Gradba 2019 godin...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

13 авг 16:46Se iznajmuva apartman za kratok prestoj

Apartmani MIHAELA,koi se naogaat na 200 m od centarot na Gevgelija,Vi...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 авг 10:43Se prodavat novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Prodazba na novi stanovi vo Star Dojran! - Cena za samo od 550 do ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 јул 12:07Se prodava stan

Kompletno renoviran


38.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

07 јун 16:52Се издава комплетно наместен стан

Комплетно наместен со мебел и бела техника.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 мај 11:17Се продава стан

Се продава стан во Богданци на ул Маршал Тито. Станот е комплетно ре...


2 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

18 мај 22:45Stan vo Gevgelija

Se prodava


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

05 мај 11:49Stan za idavanje na podolg period

Dvosoben stan, koj vklucuva vlez / hodnik, dnevna soba, trepezarija, ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 мај 11:18SE IZNAJMUVA STAN

Se iznajmuva renoviran i kompletno namesten dvosoben stan od 60 m2 vo...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

11 фев 23:22Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам