Гевгелија
                           
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Stan

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodavaat dva apartmani vo strogio...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 јун 21:33Промовирано

JANISA APARTMENY-STAN ZA KRATOK PRESTOJ

JANISA APARTMENT-se naoga na 500m od centarot.Stanot e so nov mebel,i...


1.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 јан 17:32se izdava namesten stan vo centarot na Gevgelija 130evra mes

Se izdava namesten stan vo centarot na Gevgelija,vednas vseliv.mobile...


130 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

11 ное 21:35Se iznajmuva namesten stan

Se iznajmuva kompletno namesten stan,renoviran, so dve spalni od koi ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 ное 12:03Се продава стан во центар на Гевгелија

Се продава поволно стан во центарот на Гевгелија, градско шеталиште.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 ное 12:29Се издава стан

Се издава ,наместен стан за подолг временски период . лиц...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 окт 20:42Се продава стан во гевгелија

Се продава стан во гевгелија 45 квадрати за повеќе информации на број...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 окт 20:21STAN / APARTMENT

SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA DELIKATES VO GEVGELIJA KOMPLETNO NAMESTE...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 окт 10:12Izdavam stan

Strog centar vo Gevgelija se izdava trosoben namesten stan. Dnevna so...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јул 11:27Се изнајмува комплетно опремен стан

Се изнајмува комлетно опремен нов стан во центарот на Гевгелија позад...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јул 01:08Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava namesten stan vo Gevgelija, vo blizina na centarot na grado...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 јул 16:10Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам