Гевгелија
                   
262 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac za solarni paneli

Gevgelija Se prodava Gradezno zemjiste - E2, so plateni komunalii i ...


22 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јун 12:03Промовирано

Se prodava plac vo Gevgelija, vo blizina na Karaorman

Placot e 539 m2, so legaliziran objekt od 50m2. Ima priklucok za vo...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 апр 16:28Se prodava plac so kukja

Se prodava plac od 700m² so kukja od 70m² na ulica 7mi noemvri br. 13...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 апр 14:07се продава нива 691 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 442, викано место Аниште, кат. култура лозје, клас...


800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 апр 11:28се продава нива 1685 м2

ИЛ 41 КО Фурка, КП 137, викано место Варница, кат. култура нива, клас...


1.620 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 апр 11:28се продава нива 1628 м2 , КО Фурка

Ил 41 КО Фурка, КП 1575, викано место Големи ниви, кат. култура нива,...


1.565 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 апр 11:27се продава нива 1044 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 181, викано место Прс кладенци, кат. култура нива,...


800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 апр 11:27се продава нива 636 мк КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 1535, дел 2, викано место Големи ниви, кат. кул. л...


1.220 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 апр 11:26СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ДО РЕСТОРАН ЈАВОР ВО МРЗЕНЦИ

Се продаваат парцели градежно земјиште во с.Мрзенци со вкупна површи...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 мар 11:39Шпалир со лозов насад (сорта вранец)

[ОГЛАС] Се продаваат: - Шпалир со лозов насад (сорта вранец), со пов...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 18:54Plac vo Gevgelija Karaorman Naselba (gradezno zemjiste)

Се продава градежно земјиште на прекрасна локација во Гевгелија на ме...


27.050 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мар 15:12Плац во Николиќ | Вода , струја

Се продава нива во Николиќ , 2 декари и 9 ари. 10EUR/1m2


29.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 мар 16:30Plac vo Dojran

Prodavam plac od 3000 kv/m vo blizina na Nov Dojran mesto Aciko mesto...


30.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мар 22:52Атрактивен плац со маркица за градба Б5 (хотелски комплекси)

Се продава атрактивен плац во Гевгелија КО Мрзенци, со вкупна површин...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 мар 12:04Niva pred selo Nikolic

Nivata e dva dekara i se naoga pred seloto Nikolic ima pat do nivata ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Niva

Niva pomegu Nov dojran i s.Nikolic so povrsina od 1370m2 zemjodelsko...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Se prodava niva vo Nov Dojran

Do nivata ima voda i struja kontakt moze i na viber


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Se prodava niva 10dekara

Se prodava niva pred selo Nikolic


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Plac vo Nov Dojran

Plac


10.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:38Plac na atraktivna lokacija vo Star Dojran

Placot e najdobro da go videte licno


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:37се продава плац во Стар Дојран

плац со поврсина од 400м2 до плацот има асфалтен пат поглед на езеро


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 мар 12:37Se prodava plac

Se prodava plac so dve markici za izgradba na stambeni objekti vo bli...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 мар 11:08Se prodavaat cetiri placevi

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava cetiri pl...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 фев 11:56Placevi vo s.Nikolic Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke p...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 фев 10:34се продава нива 2196 м2 , КО Фурка

Ил 41 КО Фурка, КП 438, викано место Аниште, кат. култура лозје, клас...


1.685 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 фев 13:23се продава нива1074 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 1752, викано место Станкова бара, кат. култура нив...


1.035 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 фев 13:22се продава нива 1675 м2

ИЛ 41 КО Фурка, КП 140, викано место Варница, кат. култура пасиште, к...


1.290 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 фев 13:02се продава нива 533 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2994, викано место Чергазот, кат. култура нива, кл...


410 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 фев 13:02КОЖУФ, плацеви за градба

Продавам 4 плаца од 350-400м2, кај ски центарот на КОЖУФ. Коплетна им...


60 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 фев 13:00Poveke placevi Mrzenci-Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava poveke pa...


65 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:29Dve parceli vo Nov Dojran

Se prodavaat dve parceli vo Nov Dojran so povrsina od 4500 i 3000 m2 ...


8 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:18Plac vo Nov Dojran

Se prodava gradezen plac vo Nov Dojran na glavna ulica i pogled na ez...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 фев 01:11Се продава земјиште со површина од 20 000м2

Земјиштето е во близина на Дојранското Езеро,во близина на магистралн...


5 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 фев 15:51Se prodavat placevi

Se prodavat poveke placevi za podetalni informacii 077977222


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 фев 13:22Се продава градежно место во центарот на Гевгелија

Се продава градежно место со површина од 700 квадратни метри, во цент...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 фев 17:28куќа-100м2 со плац 4000м2-Мрзенци-Гевгелија

- Prodavam gr.plac-3500m2,so легализирана kukja 100m2,vo s.Mrzenci,sp...


62.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 фев 18:41Plac (Zemjishte) vo Nikolic

Zemjishteto se naogja na patot prema Nikolic, vednash do patot prema ...


12 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 јан 13:58Se prodava niva

Se prodava niva 2129 m2


6 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 23:54Niva vo Prdejci

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava zemjodels...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 18:59Parceli na KO GAVATO

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke a...


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 17:45Atraktivni placevi vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke p...


30 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 17:45Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам